Kolik zbývá času k prozření?? Stala se lidská blbost naší přirozeností?

Kolik zbývá času k prozření?? Stala se lidská blbost naší přirozeností?

Snad každý z nás jednou zatoužil dozvědět se cosi o budoucnosti. Ani já v tomto směru nejsem vyjímkou, ale budoucnost dávám vždy do kontextu s historií a současností. Existuje mezi nimi totiž přímá vzájemná vazba, která je dána.

Nechci být skeptik, ale doslova mě drtí představa, že se lidstvu krátí čas a lidé nejsou schopni chápat základní věci. Cožpak je opravdu nutné, aby byla válka tím, co opět naučí lidi používat vlastní rozum?? Můj předpoklad je, že pokud nedojde ke zlomovým událostem na politickém poli, tak válka by mohla začít už na jaře příštího roku-nejdéle však max. do tří let. Důvody jsou zřejmé a myslím si, že je zbytečné se jimi zabývat, když lidé nechtějí slyšet nebo dělají, že neslyší a nevidí.

Nechci nijak zveličovat a na druhou stranu bagatelizovat tragické události ve Francii, ale jsem přesvědčen, že mediální prezentace těchto událostí je poněkud zkreslená a zavádějící. Mediálně podávané informace neodkrývají skutečnou podstatu dění! Asi si řeknete, kdeže jsem na to přišel, ale popřemýšlejte. I ti muslimové měli své země, své domovy, rodiny a děti. Tyto jim byly v mnoha případech zničeny a o liských tragédiích ani nemluvě. Statisíce povražděných Iráčanů, Libyjců,Jemenců, Afghánců, Somálců a Syřanů se táhnou za USA a Evropou jako černá nit. Američané, Francouzi, Kanaďané, Britové a další házeli na tyto lidi bomby. To zanechá na lidech tragické následky a probudí nenávist. A to vše jen pro Američany vylhané dezinformace o nebezpečnosti Iráku, Libye či Sýrie. Vždy to byly jen kecy a lži. Tu nenávist z těchto lidí nejde jen tak lehce vykořenit, stejně jako těžko vykořeníte jistou Českou nebo Ruskou odtažitost od Němců z důvodu Německé genocidy civilního obyvatelstva za druhé světové války. Myslím, že i my-Evropané bychom se cítili stejně, kdyby nám Američan vybombardoval naši zem. Zeptejte se Srbů jak milují Ameriku a co cítí. Samozřejmě tímto nelze nikterak omluvit události ve Francii a ani to není mým cílem. Jen chci říci, že to Francie také za něco má a Francouzský národ za toto může poděkovat Sarkozymu a Hollandovi, protože jejich řiťolezní politika vůči USA vedla k tomu, že i Francouzské jednotky bezostyšně bombardovaly cizí území a zabíjely civilisty na základě Americké lži.

slepi lide

Zásadní problém také vidím v tom, že nevylétl do luftu Sarkozy ani Hollande, ale prostí občané. Ti obyčejní lidé žádnou válku nechtějí. Ti chtějí jen normálně v klidu žít. Také proto jsem si na faceboku upravil profilové foto Francouzskou trikolorou. Soucítím s těmito nevinnými obětmi ve válce kterou nezpůsobili. Poměrně značně mě iritují hlupáci, kteří si dělají z těchto věcí srandu a říkají – no jo, zase jsou všichni Charlie. Tak to přeci není. Vyjádřit svou účast postiženým lidem by mělo být samozřejmostí a slušností. Vždyť se jednalo o brutální masakr nevinných. Nemohu však do tohoto zařadit Francouzskou vládu a prezidenta Hollanda, protože tito jsou příčinou smrti těch obyčejných lidí jak v Iráku tak ve Francii. Totéž platí i pro hloupou a zaprodanou Nanynku Merkelovou. Co je doslova odporné na událostech ze stadionu, odkud byl Hollande bleskově evakuován je to, že agenti okolo Hollanda věděli co se děje, ale těm prostým lidem na stadionu nikdo nic neřekl. Nechali je čuňáci na místě svému osudu.

Považuji doslova za urážku zemřelých při masakru ve Francii, že minutu ticha za oběti držel sám Hollande. Pokrytec jeden. Totéž Merkelová-ta která by chtěla muslimskou Evropu. To je hanobení obětí a neúcta. Pohlaváři tyto oběti defacto zesměšňují s ohledem na své minulé skutky a postupy. Je také dost zvláštní, že když IS sundal nad Sinají dopravní letadlo Ruské federace, kde bylo 200 mrtvých, tak nikdo nedržel ani sekundu piety. Není to zvláštní???  Rusové jsou taky lidi!!! Inu není oběť jako oběť.

Jsem toho názoru, že muslimové do Evropy nepatří a že každý má být tam, kam patří. Muslimská imigrace je koordinovanou akcí proti Evropě a Evropa se nijak nebrání. To proto, že na vládních postech sedí proameričtí kolaboranti a nemalé procento židů a zednářů. Tito chtějí válku a redukci lidské populace. Dost možná tomu ještě nevěříte, ale jsem přesvědčen, že si jednou vzpomenete.

Velmi přesně předpověděl osud České republiky a Evropy úplně obyčejný pasáček, jenž byl od narození slepý. Jde o proroctví zcela zásadní z doby Karla IV. Sám Karel IV ho vzal k sobě do Prahy na hrad a zajistil mu slušný život. Proroctví samozřejmě sahá i do naší doby, ale i trochu za ní.

Kdo má zájem tak si na internetu může nalézt PROROCTVÍ SLEPÉHO MLÁDENCE. Každému vřele doporučuji. Snad něco pochopíte.

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kolik zbývá času k prozření?? Stala se lidská blbost naší přirozeností?

  • „Česká armáda pošle munici do Iráku až ve čtvrtek. Stroj měl odletět už dnes, nicméně podle informací Aktuálně.cz měl poruchu. Přišlo se na ni až ve chvíli, kdy byl ve vzduchu. Pětice tatrovek naložených municí tak je zpátky v hangáru.“ Přestaňme si hrát na silné s USA za zády. USA nemají spojence, ale jen poslušné a neposlušné. Vystupme z EU i NATO, nedrážděme jiné národy tím, že budeme dělat USA užitečné idioty. Nemáme armádu, technika nefunguje. Rozpočet armády se používá ke snadnému tunelování, protože kšefty jsou v režimu tajné. Rusko není hrozba pro nás. Rusko vadí jako konkurent USA. Proto se USA snaží vyvolat válku v Evropě. Doufám, že se EU rozpadne a jednotlivé státy nebudou mít zájem proti Rusku válčit. USA vidí válku v Evropě jako svou šanci na záchranu před krachem. Nechme USA v klidu zkrachovat a dejme od nich ruce pryč.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*