Kolik stojí vtip o migrantech? 1350 euro.

Kolik stojí vtip o migrantech? 1350 euro.

Německý politicko-korektnický režim nemá příliš v oblibě černý humor. Když jsem na zprávu o tak nehorázném pošlapávání svobody projevu natrefil, okamžitě jsem vzpomněl na vtipy o Husákovi či Jakešovi.

K tučné pokutě stačila malá legrácka sdílená na Facebooku jednou starší paní:

„Otázka: Máte něco proti uprchlíkům? Odpověď: Ano, kulomety a granáty.“ Pokuta pro starší paní z Berlína činí 1350 euro

Mimochodem, ani u nás nebylo daleko od podobného „náhubku“, když chtěl současný ministr spravedlnosti do trestního zákona vpašovat paragraf o „hanobení třídy a životního stylu“, příp. „hanobení sexuálních menšin“. Pak by mohl stačit nějaký nevinný vtípek třeba na gaye či vegetariány, nějaký přičinlivý multikulturní udavač to napráská a máte opletačky jisté.

Ostatně i u nás přibývá různých „trestů“ od Facebooku za politicky nepohodlné příspěvky. Dle mého k tomu masivně přispívají právě multikulturní udavači, kteří si krátí nudu napráskáváním příspěvků nějak kritizujících jejich totalitní ideologii, která upřednostňuje lidská práva zločinců před lidskými právy poctivých a bezúhonných občanů, viz různé ty větičky typu – tajné služby už měly teroristu „na seznamu“, ale nemohly proti němu nic dělat.Osobně se divím, že se druhá strana nechá takhle fackovat bez adekvátní odpovědi. Vždyť i podněcování nenávisti třeba vůči příznivcům demokraticky zvoleného prezidenta je podněcováním k nenávisti, stejně tak třeba různé urážky slušných a mírumilovných vlastenců, příp. návštěvníků koncertu Alexandrovců…, myslím, že dokud novodobí „progresivní“ udavači nedostanou okusit vlastní medicíny, tak podobných pokut, a možná i podmínečných, či dokonce nepodmíněných trestů za účelem lidi zastrašit a zacpat jim ústa, bude přibývat, protože udavačům naroste hřebínek a časem se z hromadných nahlašování protimigračních a jiných nepohodlných příspěvků na soc. sítích patrně stane něco jako „národní sport“ pro skupinky různých nudících se mladých aktivistů, „ochránců demokracie“ či „bojovníků za slunečné eurozítřky“.

(Ilustrační obrázek Foto: Bagnoli di Sopra (Padova) (ilgazzettino)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kolik stojí vtip o migrantech? 1350 euro.

  • …logicky…už sám „černý humor“…prostě není „bílý“… nejlepší vtip ze všech je věta nebo spíše „quote“… že Mr. Trump je cituji „Good
    Goy“ ;D…málem jsem se počůrala když jsem pana Trampa pak viděla klátit se u zdi nářků s jarmulkou na hlavě. Inu…Časy se mění a barva humoru s nimi…Chce se mi říci babičky oblíbenou větu „PánBu s námi a Zlé Pryč Pryč Pryč….Ale tak nějak to začíná vypadat, že „pán Bů“ nás už všechny nenávratně opustil. A Nietzsche se nám ze záhrobí „směje“ ;)…Budeme si muset konečně plně uvědomit zodpovědnost své osobní božské jiskry jedinečnosti každého jednoho života a začít měřit touto měrou. Bez ismů a náboženských berliček omezené jednoduchosti. Nuže… Be a Good Boy not just Good Goy ;))) Lachaim…ve jménu „matky i dcery i duše svaté – kamen pravím Vám…Peace.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*