Kolik politiků a celebrit zemřelo v důsledku islámského terorizmu?

Kolik politiků a celebrit zemřelo v důsledku islámského terorizmu?

Když slyšíme to stálé pokrytecké – cítíme s vámi, nepoddáme se, budeme se za vás modlit, příp., na terorizmus si musíme zvykat, říkám si, jak si to ti mocní a slavní umí hezky „ošéfovat“.

Obyčejní lidi budou umírat, ovšem ti mocní, bohatí a slavní už si zajistí, aby se v jejich luxusních vyhrazených čtvrtích neusazovali potencionální teroristé. Bouchne něco v metru? No a co, oni přece jezdí v drahých limuzínách. Někdo najede autem do lidí na vánočních trzích? Ale kolik celebrit a mocných politiků jste kdy viděli, jak se jen tak volně procházejí kolem stánků na vánočních trzích a popíjejí svařáka? Unese se nějaké to letadlo? Ale velcí politici přece lítají v různých těch vládních speciálech, takže opět si to umí nádherně „zařídit“.Takže, vážení papaláši a komedianti, až nám zase budete věšet bulíky, jak nezměníme kvůli teroru svůj životní styl, jak to zvládneme a jak je vám strašně líto obětí toho či onoho útoku…, tak budete jen za šašky. Kdybyste opravdu soucítili s obětmi terorizmu, začali byste demonstrativně používat metro, lítat běžnými linkami jako my a občas by vás bylo vidět na různých těch jarmarcích, trzích a dalších akcích, kde se pohybují velké davy. A hlavně, šli byste příkladem a zvali nebohé uprchlíky bydlet do luxusních čtvrtí, kde pobýváte vy sami, abyste si zkusili, co dnes prožívají obyčejní lidé v mnoha evropských velkoměstech!

Takhle jste ale obyčejní pokrytci, jen mudrujete, jak si my, obyčejní lidi, musíme zvykat…, ale vy si zvykat nemusíte, vy si to zařídíte a teroristický útok uvidíte maximálně tak v televizi.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Kolik politiků a celebrit zemřelo v důsledku islámského terorizmu?

  • Tyto útoky jsou inscenované mocnými a nás mají drzet ve strachu. Kdyz si navzájem kondolují a jsou „otresení a smutní“ z takových událostí, mám casto dojem, ze si vlastne gratulují. Prislo by mi logické kdyby byli ohrozováni ti, kterí vládnou, protoze by ze strachu neco zmenili, ci pristoupili na podmíny takového vyderace. Ze jsou ale napadáni obycejní lidé, kterí nemají zádnou moc ani moznost cokoli ovlivnit, mi prijde nelogické a velmi podezrelé (nemluve o podivných okolnostech kazdého útoku). Co z toho vlastne takový útocník má? Co tím získá? Máme se bát a máme ze strachu nenávidet. Ze se to darí je poznat z mnoha komentárú, které podnecují k agresivite, násilí a nenávisti (bohuzel obcas i na techto stránkách). Stará taktika – kdyz se dva perou, tretí má uzitek – se stále se zdarem pouzívá a my jim to uz po celá staletí bastíme. Je proste treba nás zamestnat, aby mocní meli klid a my nemeli cas jim koukat na prsty.

  • Místo toho , aby se ihned udělali razantní opatření proti bojovníkům, tak naši představitelé nám dávají knížecí rady typu musíme si zvykat a zároveň nad našimi nepřáteli, kteří nás a naši krajinu přicházejí dobývat drží ochranou ruku a záměrně zatajují jejich přečiny. Jedině volby a nevolit ty, kteří jdou proti lidu. Snad nám ty chemické prostředky, které musíme dýchat a požírat nám ještě nezatemnily mozek. Nulová tolerantnost k bojovníkům a odvolatelnost politiků a dále všechny body programu Okamůry nás mohou nasměrovat ven z dosavadní tragické situace. Čím dříve se budeme o budoucnost našich dětí a vnuků starat, tak máme větší naději, že nebudeme žít ve strachu , že to nějaký šílenec mezi bezbrannými lidmi odpálí.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*