Kolektivní vina versus NE-kolektivní vina

Kolektivní vina versus NE-kolektivní vina

Kolektivní vina versus NE-kolektivní vina

Znovu máme na scéně dvojitý metr „Západu“. Kdo reprezentuje tenhle Západ? No přece nejdemokratičtější demokracie v USA a jejich nejposlušnější satelity v EU.

První (přísný) metr Západu:

Jestliže se zjistí zřejmě účelově motivovaným vyšetřováním s předem stanoveným výsledkem, že v minulosti sportovci dnešní „politicky nekorektní“ krajiny mohli užívat zakázané povzbudivé prostředky (možná někdy taky bez vlastního vědomí), západ a jeho oddaní služebníčkové v různých mezinárodních organizacích rozhodnou o kolektivní vině a vydají zákaz účasti ruských sportovců, tělesně postižených paralympioniků na blížících se paralympijských hrách v Brazílii.

Rozsudek o kolektivní vině nevinných sportovců představitelům západní demokracie vůbec nevadí, protože se tu jedná o Rusko.

Druhý (benevolentní) metr Západu:

Když v lednu 2016 v pařížském klubu Bataclan, více než sto lidí krutým a barbarským způsobem zahynulo, přičemž se dodatečně zveřejňují utajované svědectví policajtů, že mnohé z obětí ti netvoři nelidsky mučili a doslovně řezali či sekali ještě před popravou, a „náhodou“ to byli vyznávači muslimské víry, tak Západ to před veřejností zlehčoval s tím, že to přece nebyli ti umírnění a normální muslimové, ale ti radikální.

Když před týdnem „nevěřící“ muslim v Nice, který se „zradikalizoval“ pouze několik neděl před tímto činem, zavraždil na promenádě 84 lidí novou zbraní hromadného ničení (nákladním autem) a na druhý den se k této masové vraždě přihlásil dokonce i Islámský stát, Západ přes svoje masmédia tvrdil, že to bylo sice dílo teroristické, ale v žádném případě s tím nemá nic společné samotný islám, i když se později ukázalo, že při tomto naplánovaném barbarském činu měl vrah i své komplice.

Když za pár dní v Německu došlo ve vlaku k barbarskému útoku nožem a sekerou afgánským mladým mužem, novým imigrantem, přičemž těžce zranil čtyři cestující, aby ho pořádkové služby musely nakonec zastřelit, tak to pro západní svět byl skutek frustrovaného jednotlivce, i když se potencionální vrah na to vědomě připravoval, nahrál si dopředu taky video, kde zdůvodnil, proč to vlastně jde udělat. Jasně prohlásil, že se jde západu mstít. Taky tohle je obraz vděků politováníhodného válečného utečence…

Když za dalších pár dnů ve francouzských Alpách v restauraci jeden Marokánec napadl nožem ženu s třemi malými dětmi kvůli jejich „nevhodnému“ oblečení, brutálně jich pobodal, přičemž nejmladší dcera byla na pokraji smrti a musela být transportována helikoptérou do Grenoblu, tak masmédia raději mlčeli a kdyby se to přece jen provalilo a veřejnost v EU by se to dozvěděla, tak se sluníčkáři v mediálním světě určitě již postarají o politicky korektní vysvětlení veřejnosti, že tu šlo znovu a znovu jenom o zkrat psychicky narušeného jedince. Ale navzdory snaze ututlat to všechno se přece jen neodbytně tlačí do popředí „dotíravá“ otázka. Jakého víro-vyznání byl ten útočník, když napadl cizí ženu a její děti jenom kvůli oblečení? Správná odpověď je jen jedna.

Když se teď v pátek, týden po barbarském útoku v Nice, odehrálo teroristická drama v Mnichově, kde bylo přímo zabito minimálně 9 lidí a mnoho těžce zraněno, bohužel, ukázalo se opět, že navzdory prvním zprávám, kdy podle očitých svědků byli útočníci tři s dlouhými zbraněmi, které policie nahání v okolí, ráno v sobotu to už byla oficiální verze jenom o jednom zločinci s krátkou ruční zbraní, který byl čistě „náhodně“ 18-letý mladík s německo-iránským občanstvím a jeho hromadnou vraždu Západ přehodnotil z teroristického činu (z pátku) na čin psychiatricky léčeného agresora – jednotlivce (v sobotu),  i když ještě v pátek večer podle vyjádření očité svědkyně v CNN křičel během střelby „Allah agbar“…

Myslí si někdo naivně, že do Evropy importovaný teror evropskými vlastizrádci prostřednictvím „frustrovaných, depresívně laděných a psychicky narušených“ muslimů se skončil krvavým pátkem 22.7.2016?

Jaký SPOLEČNÝ JMENOVATEL spájí všechny tyto výše uvedené teroristy, agresory a násilníky? Nač by si Evropa měla dát pozor, aby preventivně předešla dalším ztrátám na majetku a hlavně na životech svých občanů? Je to zaměstnání? Je to státní příslušnost? Je to národnost? Je to barva pleti? Ne.

Je to víro-vyznání! ISLÁM!

Jestli zločinci na území Evropy na místech činu vykřikují „Allah agbar“, anebo se k jejich skutkům přihlásí Islámský stát, tak to určitě nebude dílo nevěřících, anebo židů, křesťanů, hinduistů, budhistů, či věřících jiných náboženstev, atd., naopak, třeba to už konečně pojmenovat přímo! Jsou to zločiny muslimů proti lidskosti!

A co teď?

Pokud se postup nemoci v lidském těle, ať již v pokročilém stádiu, nezastaví tím, že při ozdravování duše a těla budeme zkoumat a odstraňovat hlavně její příčiny, vždy je tady riziko, že se nemoc znovu vrátí a zničí nás samotných. Metastáze jsou vždy důkazem toho, že se něco zanedbalo a podcenilo.

Takže pokud se Evropa rázně a rychle nezbaví „metastáz teroru“ vevnitř a nezačne sama důsledně a urychleně odstraňovat pravou příčinu nárůstu terorizmu a zločinnosti, namísto vzájemného si kondolování po každém dalším teroru a poklepávání si po zádech s prázdnými neomarxistickými hesly „My to zvládneme…“ anebo „Evropské hodnoty ubráníme…“, tak Evropu, jakou ji známe, čeká neodvratný zánik.

Jestli tedy na vyčištění sportovního dění na Zemi „demokratický“ svět použije metodu kolektivní viny a vyloučí ze soutěží sportovce z cílové krajiny jenom kvůli některým nezodpovědným jednotlivcům a funkcionářům v ní, přičemž tito škůdci etiky sportu svým konáním neohrozili ani na zdraví, ani na životech nikoho ze široké veřejnosti, tak není potom přímo povinností toho stejného demokratického a svobodomyslného světa zavést minimálně stejnou metodu kolektivní viny jako odpověď na hromadné barbarské vraždění, loupeže, znásilňování a jiné protizákonné zločinecké činnosti vevnitř samotné EU?

Jestli tedy na barbarských činech v Evropě a na jejich obrovském nárůstu, které ohrožují samotné základy harmonického spolu-soužití všech evropských národů na starém kontinentě – bez válek, mají pak bez výjimky největší podíl příslušníci pouze jedné jediné skupiny lidí, bez ohledu na to jestli bydlí v Evropě již od narození, anebo sem byli organizovaně dopraveni v minulých létech, a velmi často spájí tito teroristé jednotný výkřik „Alláh agbar“, nemá potom vyústit použití stejné výše uvedené osvědčené očistné demokratické metody našeho západního světa jen do jediného a jediného logického rozhodnutí?

ZÁKAZ ISLAMU V CELÉ EVROPĚ! (?)

Není přece možné v časech dnešní informovanosti občanů, aby nám naši čelní představitelé ze všech stran skrze všechny masmédií naznačovali, že snad sportovci jsou pro světové společenství nebezpečnější než zfanatizovaní vrazi, kterým někdo napřed nabídl ráj po sebevražedné mučednické smrti! Zákazy euro-atlantické společnosti totiž o tom jenom svědčí! VAŠE SKUTKY JDOU ZA VÁMI, soudruzi z Bruselu!

Výzva!

Politici, novináři, umělci a všichni ti, kteří máte hlavní dosah na dění ve společnosti!

Vám to opravdu nedochází? Že tyto kroky západního světa, hlavně v dnešní nesvobodné Evropě, se dají srovnat s cílenou sebevraždou nás všech? Kdo už jen zdravý a normální si do svého příbytku dobrovolně nastěhuje neznámé jedince, především v případě, když již v sousedství předtím viděl, že to dopadlo velmi zle – se sousedem, který postavil humanizmus nad zákon a ústavu!?

Kdo nás ohrožuje víc? Ti, kteří proti vůli národů přišli do Evropy, anebo ti, kteří je sem pozvali?

Anebo si skutečně máme myslet, že se plní tzv. konspirační teorie o plánované likvidaci původních evropských národů politickými a finančními elitami násilným promícháním s etniky z jiných kontinentů? Je tedy v dalším kroku organizátorů Nového světového řádu (NWO – New World Order) v plánu postupná fyzická likvidace nepohodlných obyvatel Země až na vyhovujících 500 milionů očipovaných otroků v nové Světové totalitě? (mimochodem nač má sloužit asi 40 000 nových gilotin, které koupila US vláda…?)

Nesmějte se uštipačně, vy, tzv. smetánko a celebrity dnešní evropské společnosti, vy jste taky vinni, protože svým konáním anebo taky mlčením ve strachu o své posty, přímo či nepřímo, dáváte neustále obyčejným Evropanům důvody myslet si, že ty tzv. konspirační teorie jsou nakonec pravdivé.

Jestliže se mluví, že naděje umírá jako poslední, tak nezoufejme! Po každé bouřce a po každé noci se rozjasní a rozední. A tak to bude taky na planetě Zemi. Záleží jenom na každém z nás, kam se sami předtím dobrovolně zařadíme: či do věčné noci anebo do věčného dne.

V přírodě dokonale a neomylně platí: CO ZASEJEŠ, BUDEŠ MUSET SKLIDIT. Takže jestli sklízíme dnes cosi zlé, museli jsme v minulosti sít taky zlé; a ti, kteří dnes sejí pouze zlo, dobro jich v budoucnosti určitě nečeká.

Zkusme být proto v této nepokojné době přece jen dobří, ale na rozdíl od Inků – ne až takoví naivní! Přece tam, kde je temno, zlo a jeho aktivní služebníci (na dnešní planetě Zemi), pouze dobro samotné nestačí.

Takže DOBRO, INFORMOVANOST a OSTRAŽITOST ať se šíří naším prostřednictvím celou Evropou a odtud do celého vesmíru, abychom vlastní budoucnost či už na Zemi, anebo v životě po pozemském životě, mohli prožívat k spokojenosti ne jenom svojí, ale hlavně v harmonii celku – Božího Stvoření.

https://rutube.ru/video/674eba9f90facc84cd021f61a7995b96/

https://www.youtube.com/watch?v=uJ2AEP9YxQY

Jozef Potůček
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*