Kolébka demokracie ve spárech lichvy!

Kolébka demokracie ve spárech lichvy!

Lichváři konají většinou v souladu s tím známým římským citátem: „ Zadluž jej a bude zotročen.“ Řecko, čili kolébku demokracie zadlužily zkorumpovaní politici, propojení na finanční elitu a zbrojní lobby. Ručiteli za tento dluh se ale stávají především řadoví občané, kteří jsou vystaveni nadiktovaným podmínkám. Jedná se o prodloužení důchodového věku na 67 let, zvýšení DPH, převedení státních aktiv do privatizačních fondů a další omezující opatření způsobující pokles životní úrovně. V plánu je rovněž výrazná privatizace státních podniků a prodej státního majetku. Taktéž je plánován prodej námořních přístavů a dokonce i některých ostrovů.

Globální elita nemá stále zábrany, čímž se zvětšuje majetková nerovnost mezi obyvateli, národy, státy- která je vždy na úkor širokých mas- což nevěstí nic dobrého a historie nám to potvrzuje! Doufám, že finanční elity si nechtějí přivodit trpký konec řádu bohatých templářů. Řád templářských rytířů věnující se také bankovnictví, se stal obětí své chamtivosti. Řád si byl až příliš jistý svou pozicí, bohatstvím, mocí a stal se nebezpečným.

kolebka demokracie

Tento řád nahromaděného bohatství dosáhl nejen výboji, ale i lichvou na úkor chudoby, šlechty a také francouzského krále Filipa IV- Pěkného. Psal se rok 1307, v noci v Pátek 13. Král připravil trpký konec tomuto řádu a následně se zmocnil jeho bohatství. Velmistra tohoto řádu Jakuba de Molay uvěznil a roku 1314 jej dal upálit. Bylo to drastické jednání, ovšem dalo se předpokládat.

Zadlužené Řecko po dlouhé době zase zaujímá přední místo, bohužel tentokrát mezi upadajícími státy. Jeho těžkou situaci ještě zhoršuje obrovský příliv uprchlíků z Afroasijských zemí. Tento masový příliv uprchlíků se dá charakterizovat jako vědomé vnášení řízeného chaosu do Evropy! Evropská komise a europoslanci dobře vědí, odkud vítr fouká. Nekonají však razantně v zájmu států, zejména těch, které nenesou žádnou vinu na této situaci. Kdo produkuje uprchlíky podněcováním nepokojů a vojenskými agresemi, ten má nést i zodpovědnost! Jednoduše řečeno, už bylo hodně servilnosti poslanců EP a pohár může přetéci.

Jakou budoucnost může očekávat Řecko a Evropa v souvislosti s negativním vývojem včetně Ukrajiny, na to je těžké odpovědět. Hrozí obava, že můžeme být prostřednictvím NATO zataženi do konfliktu pro plnění cílů globální elity, který však může být poslední v dějinách naší planety!

Situace připomíná osud Titaniku, loď se potápěla a kapela stále hrála.

 

Ing. Richard Novák

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kolébka demokracie ve spárech lichvy!

  • kolebka demokracie: hlasovacie pravo nemali otroci, deti, zeny, kriminálnici, teda cca 80-90% populácie,

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*