Kocábe ty bys chtěl být prezidentem viď a být s cizí ženou v cizím pokoji?? To druhé by ti šlo, ale na prezidentství nemáš!

Kocábe ty bys chtěl být prezidentem viď a být s cizí ženou v cizím pokoji?? To druhé by ti šlo, ale na prezidentství nemáš!

Musím přiznat Kocábe, že v době okolo roku 1985 jsem tě začal vnímat a líbila se mi muzika Pražského výběru. Od té doby uběhlo mnoho vody a mnoho lidí se změnilo, či převléklo kabáty. Ani ty nejsi vyjímkou. Co jsi se začal motat do politiky, tak se z rebelujícího muzikanta stal postupně užvaněný politik a vyčůraný podnikatel. Škoda, že jsi u muziky nezůstal, protože tam si býval dobrý, ale dnes je z tebe už jenom užvaněný oportunista, který si hraje na rusobijce, přičemž si ani neuvědomuješ, jak jsi směšný a povrchní. I ty vlasy ti slezly jenom proto, jak strkáš svou hlavu do Americké a Německé řiti.

Nezlob se na mě Kocábe, ale lidi nejsou tak blbí, jak ty se děláš chytrým. Sázíš na propagandu a nemáš ani trochu studu v těle.Bylo by velice jednoduché říci o tobě, že jsi blbej. Ono to tak totiž není. Ty jsi vyčůranej, jako díra do sněhu a pravdu říkáš v případě, že se právě pleteš. Ty chceš opět zpátky do politiky a dojit daňové poplatníky, protože ti schází korunky. Ty si myslíš, že to nevíme??? Půlka národa dobře ví, že máš určité finanční potíže. Nedělej proto z lidí blbce a nehraj si na ušlechtilého a poctivého. Takový už dávno nejsi a v mnohém si se už dávno odhalil. Machruješ v televizi u Soukupa a snažíš se sbírat politické body, ale ty doby, kdy ti lidé věřili jsou už dávno pryč. Jen se divím, že tě Josef Skála nesetřel před kamerami jak zpocené okno. Lavíroval jsi na samotné hranici udržitelnosti lži, ale měl jsi kliku, protože tě Soukup díky své inteligenci, ale také trochu prodejnosti podržel. Nebýt toho, že Soukup jako moderátor účelově korigoval směr diskuse a nedovolil Skálovi plně rozvinout argumentační obranu, tak jsi prohrál.

Nicméně ses nepoučil a plácáš nesmysly dál. Ty máš štěstí, že proti tobě nestojím já a nějaký skutečně nestranný moderátor. Já jen nechápu, co tě vede k tomu, abys ubližoval Českému národu a republice. Proč se účastníš štvavé kampaně proti Rusku, která nemá opodstatnění a jen ponižuje Českou republiku v očích Ruska? Stojí ti takový byznys za to??? Vykydáváš veřejně o tom, jak nám Rusko dluží miliardy za pobyt Sovětských vojsk na našem území. Ty člověče-všiml sis vůbec, že Rusko není Sovětský svaz??? Proč ty frajere nejsi tak aktivní a vyprsený proti Německu, které nám dosud nezaplatilo ani korunu válečných reparací??? Proč mluvíš o obětech takzvané okupace spřátelenými armádami Varšavské smlouvy, kterých bylo cca něco přes sto a nemluvíš o desetitisících vyvražděných Čechoslováků za nacistické okupace??? TWL neser-říkáš jen to, co se ti hodí a máš za to zaplaceno. Proč nejsi tak sdílný k národu ohledně privatizačních podvodů??? Na fond Trend jsi už zapomněl??? My ne Kocábe!! Máš nějaký divný metr frajere. Inu Pražáka nezapřeš. Navíc-kde jsi vzal mandát k tomu, abys ze své pozice poškozoval mezinárodní politiku ČR??? My nejsme zemí, která by si mohla dovolit být nepřátelská ke komukoliv. To kopíruješ toho joudu Petříčka??? Víš – v tomto smyslu je nutno mít na paměti, že za ty vaše kecy a přiblblou politiku ve výsledku zaplatí všichni občané republiky a pakliže si to neuvědomuješ, tak nemůžeš být prezidentem všeho českého lidu. To bys musel prezidentovat jenom těm tvejm pražákům.

Nasazuješ Rusku a potažmo Sovětskému svazu psí hlavu. Plácáš o tom, že nám Rusko dluží. Já bych rád věděl co??? Sovětský svaz nám mnoho kompenzoval tím, že do naší země šly ze Sovětského svazu suroviny, a byly téměř zadarmo. Proč když řekneš A, tak o B mlčíš??? Pokrytče. Ti mladí to nepamatují, ale já ano. Benzin býval za 2 koruny, co pamatuji, tak za kolik jsme asi dostávali ropu??? Bavlna ze Sovětského svazu byla téměř zadarmo, i když je nutno říci, že její kvalita tedy nic moc, ale ruce českých tkadlen z ní dělaly prvotřídní látky. Těch těžkotonážních vlaků se železnou rudou za hubičku, na kterých stál náš vyspělý ocelářský průmysl atd. Abych to celé rozepsal, tak bych tu musel být ještě zítra.

Řekl jsi, že nejsi rusofob, ale že nesnášíš Putina. Proč prosím tě. Něco ti udělal??? Putin si na tebe nevzpomene, ani když se jde vysrat, tak mu dej pokoj. A že se nechce dát koupit??? Inu je to národovec a ne nějaké pravičácké koště, které si hraje na demokrata.

Závěrem Kocábe asi toto. Rusko si z tebe na prdel nesedne a jsi mu volný jak guma od trenek, tak neotravuj a nerozeštvávej lidi. Mohlo by ti stačit, co škody a příkoří jste učinili s opilcem Havlem Československu a všem lidem v něm žijícím. To za peníze těch obyčejných lidí jste si vozili svou prdel v mercedesech. To vy jste šmelili a podváděli, ale Putin vám k tomu nesvítil!!! Takového křiváka jako jsi ty za prezidenta nechci.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Kocábe ty bys chtěl být prezidentem viď a být s cizí ženou v cizím pokoji?? To druhé by ti šlo, ale na prezidentství nemáš!

  • EK – „Nesmíme volit politiky, kteří nemají co nabídnout a jediným programem je nenávist.“ Ano, přesně, zcela souhlasím!

  • Nesmíme volit politiky, kteří nemají co nabídnout a jediným programem je nenávist. Pokud naši politici jdou do voleb s tím, že jsou špatní, ale mohlo by být hůř, ať jdou raději pracovat rukama.

  • Vzpomínám, jak Kocáb vyprovodil ruská vojska ze země. Jako ten ratlík, který pobíhá kolem odcházející návštěvy a štěká. Ten si je také jist, že návštěvu vyhnal.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*