„Klimatická nouze je skutečná“ varuje profesor Micky Mouse“ a 11 000 dalších „vědců“

„Klimatická nouze je skutečná“ varuje profesor Micky Mouse“ a 11 000 dalších „vědců“

Svět čelí „nevýslovnému utrpení v důsledku klimatické krize“, varovalo 11 000 vědců v prohlášení zveřejněném časopisem BioScience.

„Jasně a jednoznačně prohlašujeme, že planeta Země čelí klimatické nouzi“Bohužel, co se týče důvěryhodnosti tohoto prohlášení, mezi signatáři je také jeden „ Micky, Mouse, profesor z Institutu Mickyho Mouse z Namibie“.

V prohlášení publikovaném časopisem BioScience vědci tvrdí:

„Vědci mají morální povinnost lidstvo zřetelně varovat před jakoukoli katastrofickou hrozbou a říci jasně, jak se věci mají. Na základě této povinnosti a níže uvedených grafických ukazatelů jednoznačně prohlašujeme, s více než 11 000 signatáři a vědci z celého světa… že planeta Země čelí klimatické nouzi,” stojí v textu.

Přestože se toto prohlášení velkoryse šířilo mainstreamem napříč celým světem a vyvolalo obvyklou hysterii u deníků CBS, ABC News, CNN a Guardian, ostatní reagovali se skepticismem a s výsměchem.

Někteří poznamenali, že jen velmi málo z těchto 11 000 signatářů je přímo zapojeno do vědy o klimatu. Pracují v oborech „rodinný lékař“, „paleontologie obratlovců“, „nano optika“, „ekonomie“, „stavební inženýrství“ a „učitel“, „inspektor a poradce ve výslužbě“, „rada okresu Warwickshire“. Budí to celé jen dojem obrovského parazitárního průmyslu – průmyslového klimatického komplexu – se silným zájmem o podporu „klimatické nouze“, ale s malým osobním porozuměním samotného oboru.

Jejich prohlášení bylo dokonce napadeno i levicí pro jeho ekoimperialistickou aroganci v požadavku, že za účelem záchrany planety je nutné zabránit tomu, aby se lidé v rozvojovém světě nadále rozmnožovali.

Ale možná nejtragičtější věcí na tomto tvrzení je, že jak zdůrazňuje Jo Nova, je to v zásadě opakování prohlášení o klimatu publikovaného stejnou skupinou vědců, vedenou stejným hlavním autorem – profesorem Williamem Rippleem z Oregonské státní univerzity – v roce 2017. .

Tehdy však prohlášení přilákalo 15 000 signatářů. Nyní to kleslo na pouhých 11 000. Tentokrát profesoři Donald Duck, Minnie Mouse, Pluto, Malá mořská víla, Sedm trpaslíků a 101 dalmatinů prostě nebyli k dispozici.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “„Klimatická nouze je skutečná“ varuje profesor Micky Mouse“ a 11 000 dalších „vědců“

  • Jak chcete snížit emise hořlavého metanu a jedovatého CO2 z chovných zvířat dobytka, prasat, koz, kuru, atd., když je ti, kdo podporují likvidaci, samí konzumují a podporují chovy.Na každého obyvatele planety je to 1 zvíře na 3-4 osoby. Příroda přirozeně lidské emise v pohodě zlikviduje. Nesmí se však úmyslně ničit lesy, pole, moře, ekosystémy, biodiversita, voda, vzduch, země, nadprodukce průmyslu likvidující přírodní zdroje přírody atd. Chovatelské produkty jí dělají problém. Ale i to ustojí. CO2 z aut které představují 1 auto na 3 osoby jsou obrovský problém a tím nedostačující doprava. Další jsou chemikálie atd. naprosto ve všem. Klimatická krize lhaní bez vysvětlení skutečné pravdy se skrze mnoho lží bude konat na likvidaci lidí jen proto, že je někdo naučil jednat jak jednají? Každý inteligentní člověk (pokud si tak může říkat) přestává používat prostředky které nám jsou vnucovány, nesnaží se ničit sebe a tím prospívá dalším. Kdo to dělá?? Systém již tak závisí na hedonismu, že mu bezmezně věří. Kdo to vymyslel a zavinil?? Ti, kdo prospívají planetě jsou u těchto, považováni za nebezpečné nebo fanatiky. Skutečná hrozba je, jak varuje profesor Micky Mouse“ a 11 000 dalších vědců, pouhá konspirace bez důkazů. Grafy, vytváření hloupých zákonů bez vědomí obyvatel, konference bez poctivých lidí navádějící na násilí nikoho nepřesvědčí v žádné zemi. Musí být čistý vzor a ne propagace těch, co jen mluví a slibují ale vzor na sobě neukáží.Naučili jsme se manipulaci a psychologickou válku kterou prožíváme mezi sebou, někdo ji musel zavést a vytvořit. Nikdo se k tomu nepřihlásí. Když si každý myslí, že je vše jeho, jak může přesvědčit kohokoliv který myslí stejně, když toto základní životní pravidlo a přírodní zákony nezná a neguje. Vše nám poskytla příroda (naše tělo jako nástroj života, zdroje, produkty pro tělo a energie z ní jsou také její. My to nevyrobili, pouze přetvořili) a pokud chceme víc než potřebujeme, bude nám to stejně odebráno a s přírodou stejně prohrajeme, nebot je produktem nekonečného vesmíru. Příroda žije déle než 1 hloupá lidská civilizace tohoto vesmíru která se do jednoho zlikviduje po mnoho tisíců let mezi sebou a příroda jí k tomu dopomůže. Každý musí začít u sebe, ne u druhých. Jinak každý kdo jedná špatně, má zásluhu zla na tom, kdo jedná dobře. Tato planeta není pro gentlemany.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*