Kličko vyzval demostranty k zabití Janukovyče; Na Ukrajině by mohla propuknout občanská válka

Kličko vyzval demostranty k zabití Janukovyče; Na Ukrajině by mohla propuknout občanská válka

Vůdce ukrajinské opoziční strany UDAR Vitalij Kličko, která najímá žoldáky a páchá na demonstračních teror, při včerejším projevu před shromážděnými a zfanatizovanými lidmi na Náměstí nezávislosti v Kyjevě, varoval prezidenta Ukrajiny Viktora Janukovyče před opakováním osudu Muammara Kaddáfího a Nicolae Ceausesca, informoval o tom Hlas Ruska. Tím nepřímo vyzval demonstranty, aby oficiálně zvoleného prezidenta, kdy jeho volbu respektuje celý demokratický svět, zavraždili.

Kličko jasně ukázal, kým je jeho opozice placena a jaké jsou cíle jeho strany, že mu jde o zotročení Ukrajiny v rámci Nového světového pořádku a dále mu jde o likvidaci suverenity státu, kdy sám pobývá poslední desítky let v Německu. Vzhledem tomu, že UDAR si najímá kriminální živly na provokace při demonstracích je důvodné podezření, že by si mohl najmout i atentátníky, když Janukovyčovi veřejně vyhrožoval zavražděním.

Podle přicházejících zpráv v Kyjevě pokračují nepokoje. Bezprostředních střetů s milicionáři se účastní na pět set radikálů. Milice používá granáty se slzným plynem a vodní děla, informuje Hlas Ruska a dodává: Ministerstvo vnitra Ukrajiny situaci komentovalo slovy, že „v Kyjevě agresivně naladění demonstranti provokují příslušníky milice“, kteří se zdržují použití síly.

Vzhledem tomu, že přijaté opatření na rozhenání demonstriujících davů nepomohla přistoupily ukrajinské bezpečnostní složky ke krajnímu řešení. Podle informací Hlasu Ruska milice zahájila palbu proti protestujícím gumovými projektily a v mrazu používá vodní děla. Aktivně jsou také používány světelné či hlukové granáty a slzný plyn. Demonstranti současně na milici házejí petardy a kameny. Dokonce na milicionáře někdo hodil několik zápalných lahví, kterými se podařilo zapálit jedno z vodních děl.

Po výzvě na zavraždění prezidenta Janukovyče a používaní zápalných lahví stojí Ukrajina na prahu občanské války, kterou vyprovokoval představitel Nového světového pořádku Kličko, který chce ovládnout Ukrajinu s Německým pasem v kapse. Na Ukrajině je zřejmé, jak vypadá boj Nového světového pořádku, když se občané dané země vzbouří proti zapojení do struktur NWO, čímž EU je. Je tam vyprovokována občanská válka v režii USA.

zdroj : stalo-se.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*