Klaus Schwab volá po průkazu globálního zdraví na základě implantovatelného mikročipu

Klaus Schwab volá po průkazu globálního zdraví na základě implantovatelného mikročipu

Zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab vyzval k povinnému celosvětovému zdravotnímu průkazu v podobě implantabilních mikročipů do 10 let.

V rozhovoru z roku 2016, který si nyní získává celonárodní pozornost, Schwab, také zakladatel globalistické agendy Velkého Resetu, vysvětlil, že do deseti let bude lidstvo muset mít implantabilní mikročipy, které budou sloužit jako průkaz globálního zdraví.Reportér se Schwaba zeptal francouzsky: „Mluvíme o čipech, které lze implantovat. Kdy to bude?“

 

„Určitě v příštích deseti letech,“ odpověděl Schwab. „A nejdřív si je implantujeme do šatů. A pak si můžeme představit, že si je implantujeme do mozku nebo do kůže.“

Schwab šel ještě dál a popsal transhumanistický sen globalistů o přímé „fúzi“ vědomí s „digitálním světem“.

„A nakonec možná dojde k přímé komunikaci mezi naším mozkem a digitálním světem,“ řekl. „To, co vidíme, je jakási fúze fyzického, digitálního a biologického světa.

Trval na tom, že lidé budou brzy moci jednoduše říci „chci být s kýmkoliv teď“ a přímo tak propojit svou mysl s myslí jiného člověka.

Vytvoření digitálního znamení šelmy je jednou z klíčových zásad Velkého Resetu, který popisuje přetváření globální ekonomiky s cílem upevnit moc pro systém Nového světového řádu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Klaus Schwab volá po průkazu globálního zdraví na základě implantovatelného mikročipu

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*