Klasické prase je člověku užitečné. To se bohužel nedá říci o LIDOVCÍCH A DALŠÍCH KOLABORANTECH JAKO TOP, ČI STAN.

Klasické prase je člověku užitečné. To se bohužel nedá říci o LIDOVCÍCH A DALŠÍCH KOLABORANTECH JAKO TOP, ČI STAN.

Sieg heil kameraden. Abtretten Tsechische hunde.

Jak má být člověk hrdý na své politiky, když ti jej na každém kroku ponižují a zesměšňují?? Lze být hrdý na ty, kdož bez hnutí brvou plivají na ty, kdož své životy položili za osvobození Československa od fašismu??? Každá druhá rodina v naší zemi v tomto boji někoho ztratila. Na toto se Bělobrádku a Hermane-vy kolaboranti-nedá nikdy zapomenout.Partaje které tuto kurvárnu podporují patří postavit mimo zákon!!!!!

Bělobrádek s Hermanem veřejně lžou a jen se divím, že se najdou tupci, kteří jim věří. Tvrdí, že sudetští Němci byli vyhnáni na základě své národnosti a vyhlašují, že se toto nesmí již nikdy opakovat. Lži, lži, a jen lži. Odsun Němců z Československa a Polska se konal na základě jasné dohody vítězných mocností o poválečném uspořádání Evropy. Tedy na základě direktivy vydané společně USA, GB, SSSR. Benešovy dekrety přesně navazovaly na tuto direktivu a nikterak ji nepřekročily. Dohodě USA, GB, a SSSR bylo podřízeno vše, co v Evropě po skončení války dělo. Kurva přestaňte teda už lidem konečně lhát. Velmoci se k Německé otázce postavili takto proto, že chtěli předejít dalším možným etnickým střetům, které by moly být důvodem k novému rozpoutání války. Nešlo o žádnou mstu!!!Hermane, Bělobrádku-všichni víme, že nebyli odsunuti všichni Němci. Pokud nebyla prokázána kolaborace, či členství v NSDAP, či Hitler jugend nebo ve Wehrmachtu a Gestapu, tak byli necháni na pokoji. Mohli zůstat. Existovala smíšená manželství, kde si lidé mohli dokonce vybrat, zda zůstanou v Československu, nebo půjdou do Německa. Nesmělo být však prokázáno, že by jediný člen rodiny kolaboroval!!!! Nutno však říci, že většina odsunutých kolaboranti, udavači a vrazi byli. Ti, s kterými se dnes paktujete a lezete jim do prdele jsou potomci vrahů, udavačů a kolaborantů. Váš postoj páni politici, je otevřená kolaborace a veřejné ponižování Českého národa. Kdyby jste takto činili po válce, kdy byla v lidech hluboko zakořeněná bolest, způsobená běsněním Němců, tak jste šli do odsunu taktéž a možná, že dokonce i ke zdi. Podotýkám, že zcela po právu pánové Hermane a Bělobrádku. Jse pánové ostudou naší země, ostudou měst kde žijete a i ostudou svého rodiště. Měli byste být vyobcováni na samotný okraj společnosti vy zrádné bestie.

Fakt, že se k tomuto svinstvu hlásí lidovci mě nepřekvapuje. Ti kolaborovali a kolaborují v každé době a s kýmkoliv-hlavně že jsou u lizu, přičemž své konání schovávají za křesťanskou lásku a víru. Fuj prasata. Daleko horší je, že se k tomuto postupu hlásí TOP 09 a STAN a zde nevím, co sledují touto politikou. Domnívám se však, že jistou možností ve hře je politický výprodej republiky a její následné zničení, přičemž bude území i s Čechy přičleněno k Německu jako nové spolková země. Možná vážení ani nevíte, ale v politických kruzích bylo o tomto scénáři už uvažováno. ŽE BY TO ZNAMENALO ASIMILACI ČECHŮ A ÚPLNÉ ZNIČENÍ NÁRODA-O TOM SNAD ANI NEMUSÍM PSÁT.

Myslím, že by bylo velmi vhodné, aby jste v co největším počtu dali Bělobrádkovi a Hermanovi jasně najevo, co si o nich a jejich počínání myslíte. Zda s jejich postupy souhlasíte. Totéž platí i o politických stranách, které toto podporují a chtějí náš národ opět podřizovat tomu Německému. Zde hovořím o TOP 09 A STAN. Sám za sebe říkám-za tuto veřejnou kolaboraci vyloučit z politiky a šup s kolaboranty do Valdic.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Bělobrádek je velmi nebezpečný politik. Dokázal zablokovat zamezení rozkrádání státu církvemi i když to měla ČSSD ve svém volebním programu. Na rozdíl od Sobotky, který je naprosto neschopný, je Bělobrádek schopen dotáhnout věci do konce. Pokud se dostane do další vlády, můžeme se „těšit“ na to, že Sudety budou opět německé.

  • Co tím tito dva týpci sledují ? No přeci osobní prospěch a pochvaly od potomků vrahů našich spoluobčanů.. Oba mi připadají jako smějící se bestie. Jak někdo může tuto stranu volit ? Chovají se jako propagátoři začlenění naší republiky do Německa.

  • Oba Lidovci jsou zradci. Zamerne lzou o odsunu Nemcu jako o vyhnani. Je treba vedet, ze odsun, v dokumentech mocnosti jako ‚removal‘, byl prikazan mocnostmi v Postupimi. Bez neho by Benes zadne Dekrety nemohl vydat. Dekrety nebyly tedy z rozhodnuti Benese, ale byla to exekuce rozhodnuti mocnosti o osudu Nemcu v Ceskoslovensku, Madarsku, atd. Jednalo se o odsun, ne o vyhnani! Drtiva vetsina Nemcu se za obsazeni Sudet a i potom cele zeme postavila za Hitlera a Nacisty. Podilela se i na utlaku, ponemcovani, tyrani a vrazdach vlastencu a obyvatel za Protektoratu. Uz predtim Henleinovci neustale opakovali ‚Wir wollen Heim ins Reich‘. Chceme domu do rise. Oni to mysleli jako ze Rise ma Sudety prevzit, coz byla zrada Sudetaku na republice, chteli ji rozbit. Kdyz tedy se jim po Risi tolik styskalo, tak je tam Cesi po valce odsunuli, coz se jim po valce velice znelibilo. Doposud jsme nedostali z Nemecka za skody za Protektoratu zadne kompensace. Budme radi, ze jsou pryc a nemohou uz nikdy nasi zemi rozvracet. Uvedomme si, ze Heydrich planoval genocidu a vysidleni ceskeho naroda. ‚Cech nema v ceske kotline co pohledavat to je nemecke uzemi!‘. Prectete si nastupni rec Heydricha na hrade po jeho jmenovani Risskym protektorem. Muzeme podekovat Rusum a spojencum, ze znicenim Rise k tomu uz nemohlo dojit.

  • Vsimnete si, ze vyroky Belobradka a Hermana nejsou medializovany, nedoctete se o nich v nesvobodnych mediich, nejsou v CT ani v Cro. O cem to svedci? Ze jsou soucasti politicke sceny, ktera nas kazdy den zrazuje, protoze nam veci zamlcuje a zalhava!!! To je svoboda tisku v EU a v CR!!!! Ovlivnuje tak negativne nase vedomi a rozhodovani, coz je zlocin.
    Ty vyroky sirte vsemi prostredky a vsude! Neni mozne, aby tito lide byli ve vlade a aby Cernoprdi ovlivnovali mineni lidi, protezovali multikulti.

  • Napsal jste to velice pravdivě a přesně. Děkuji Vám za takové články. Přepošu je kamarádům.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*