Kim Kardashian a její vánoční přání 2013 : Poklona  Iluminátskému zábavnímu průmyslu

Kim Kardashian a její vánoční přání 2013 : Poklona Iluminátskému zábavnímu průmyslu

karda1

Pokud by se oceňovalo za co nejméně vánoční přání v historii světa, jsem přesvědčen, že 2013 Kardashian Vánoční přání by tuto cenu získalo. Vyfoceno profesionálním módním fotografem Davidem Lachapellem, přání je poněkud ponuré a depresivní představení světa – průmyslu vládne temná elita, která se obrací na populární kulturu, do které patří celebrity, jako je Kardashians.

Široké panoramatické přání je plné symboliky a odkazů, které popisují vše o čem je tento iluminátský zábavní průmysl. Záběr je v opuštěném kině, které se jeví zničeno a zdemolováno.

karda1

 

Je tam spousta děje, podívejme se na to zleva doprava.

 

karda2

 

Za prvé, je tu Kim Kardashian pózující s odhalujícím oblečením, její křivky jsou hlavním důvodem, proč je její celá rodina teď známá. To je možná důvod obrovského znaku dolaru vedle ní.

karda3

 

Za sestrou Jenner jsou dvě iluminátské pyramidy, kompletní s vševidoucím okem. Přání nemůže být jasnější, kdo “vlastní” tuto celou rodinu. Všude jsou roztroušeny rozebrané figuríny, symbol často také používán pro reprezentaci ovládání mysli, praxe, která je u iluminátů na denním pořádku v zábavním průmyslu.

karda4

 

Kylie (vlevo) má na hlavě čelenku ve tvaru pochvy díky které vypadá jak nějaký druh vysoké kněžky. Sestry stojí na hromadě známých časopisů, hoře odpadků, na které jsou postaveny jejich kariéry (Kanye líčená jako ježíš na obálce od Rolling stones je součástí). Za sestrami (na základně pyramidy) je téměř ironicky krabice Whaties představující Bruce Jennera, když byl olympijským atletem.

karda5

 

Khloe Kardashian sedí na zadním sedadle auta (proč?), Zatím co Kourtney syn Masin leží na ní a vypadá, jak by z něj vysávala život. Nad nimi je výřez lepenky vypadající jako dítě – Ježíš, se slávou kolem jeho hlavy. Matka rodiny, Kris Jenner vypadá jako nějaký druh ženy faraona, zatím co Bruce je v nouzi, uvíznutý v trubce, kde mu asi dochází vzduch. Mezi nimi je slovo „pokladna“ což možná znamená, že je to všechno o peněžních operacích. Nad oběma z nich je slovo „sláva“, což znamená, že jsou připraveni udělat cokoliv, aby byly slavní.

karda6

Vedle Bruce je manekýna mající na sobě olympijskou medaili. Že by Bruce ztratil jeho status „hrdiny“, jen proto, aby se stal pěšákem zábavního průmyslu?

Kontrastní s rodinou posedlou po slávě a bohatství jsou obrazy afrických matek a dětí v pozadí. Samozřejmě, zdá se, že se o ně nikdo nestará, svět upřednostňuje radši drby o rodině, která je slavná.

Stručně řečeno, toto přání shrnuje to, o čem populární kultura v roce 2013 je: Ilumináti, ovládání mysli, povrchnost, vykořisťování dětí, oblbování všech kolem a čas zatracujících blbostí. Veselé Vánoce!

zdroj : infowars.com    fotografie převzaty z : infowars.com   překlad pro svobodnenoviny : Dodan

 

Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*