Kim Dotcom: „Trump je v nebezpečí“

Kim Dotcom: „Trump je v nebezpečí“

Muž, který předpověděl, že zveřejnění e-mailů od Johna Podesty serverem Wikileaks povede k prohře Hillary Clintonové v prezidentské kampani, nyní varuje, že prezident Donald Trump je v nebezpečí.  

Kim Dotcom (narozen jako Kim Schmitz), byl zakladatelem neslavné a dnes již zaniklé hostingové služby Megaupload a je známý tím, že má úzké vazby na zakladatele WikiLeaks Juliana Assange.

Během rozhovoru s agenturou Bloomberg v září 2016, Kim prohlásil: „Assange bude pro Hillary Clintonovou nejhorší noční můra.“

Jen o měsíc později se ukázalo, že měl pravdu, když server WikiLeaks začal zveřejňovat tisíce e-mailů z účtu Johna Podesty, což pokračovalo až do voleb a hrálo velkou roli v porážce Hillary Clintonové.

V návaznosti na další odhalení serverem WikiLeaks, který zveřejnil soubory CIA tzv. „Vault 7“ a tím se vystupňovala bitva Donalda Trumpa s hlubokým státem, Kim varoval na svém Twitteru, že „Trump je v nebezpečí“.

 

„Úniky Bílého domu jsou zasílány nebezpečnou skupinou v rámci CIA. Oni chtějí zastavit prezidentství Donalda Trumpa. To není žádná spekulace,“ napsal Kim na svém Twitteru a dodal: „Nebezpečná skupina věrná Obamovi v CIA používá výkonné nástroje kybernetické války a neoprávněně špehuje Trumpa a vymýšlí si příběhy o Rusku. VELKÉ NEBEZPEČÍ!“

Kim později odpověděl na otázku, co by měl Donald Trump udělat, aby se ochránil, jasnou odpovědí: „Jmenovat nové vedení FBI – získat agenty FBI z vnějšku Washingtonu, aby vyšetřovali CIA a NSA za všechny jejich nezákonné činnosti. Když spadne toto domino, hra je u konce.“

Jak jsme již dříve informovali, hluboký stát ve spojenectví s Barackem Obamou se pokouší sabotovat Trumpovu nově vnikající administrativu řadou úniků, o kterých doufají, že povedou k jeho obžalobě nebo jeho rezignaci.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Foto: Infowars.com)
Loading...

Podobné články

Komentář “Kim Dotcom: „Trump je v nebezpečí“

  • Uz maji asi 300 milionu $ rozpocet na sledovani Trumpa a jeho lidi, analyzu jejich mailu a telefonu, jejich minulosti. Maji i pravniky, co se budou snazit na zaklade chyb a nesrovnalosti Trumpa znemoznit a odstranit. Dostava se to do kulminace. Dotcom ma pravdu v tom, ze FBI, NAS a CIA maji stale Obamovu strukturu a delaji vsechno, aby Trumpa odstranily. Jestli se podari FBI vycistit novymi lidmi a zahajit vysetrovani podvrhu CIA a smirovani NAS, pak se snad ten jejich domek zhrouti a mozna pujde spousta lidi pred soud. V opacnem pripade to dopadne velice spatne pro USA i pro svet.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*