Kim dal Trumpovi pěkný hák

Kim dal Trumpovi pěkný hák

Kdo by si před rokem pomyslel, že onen vysmívaný severokorejský diktátůrek řekne prezidentu USA: A dost.Buď zrušení všech sankcí, nebo nic…

Trump je v poslední době porážen na celé čáře v každé jednotlivé kauze, kde by se měla jinak logicky ukazovat síla a „ vedení USA“ ve světě.Je nucen odejít z Afghánistánu, odchází ze Sýrie, kromě části slabošských zemí, kam patří i Česko, jiné země jako Německo, Británie po rozvaze dál hodlají spolupracovat i na strategické úrovni s dnes nejsofistikovanější telekomunikační firmou světa Huawei, a stejně tak – a bohudík – totálním fiaskem skončil převrat ve Venezuele, ač před měsícem Trump a jeho jestřábi jako hotovku brali, že poté co se Guido prohlásí prezidentem a během minuty ho uzná Trump, venezuelský prezident Maduro se zhroutí a odstoupí… Tak evidentně neodstoupil, a hlavně neodstoupí.

No a teď dal Kim Trumpovi košem… a odjel z Vietnamu.

Co to znamená? I Kim se samozřejmě radí a i on má informace, jak jednat.

Ví, že Trump překročil hranice a dal příliš najevo, jak se chce s ním dohodnout, a těžko už může na něho útočit.

A tak si dovolil něco, co, upřímně řečeno, nikdo předtím…

Dal Trumpovi hák a bez jakékoliv omluvy či vysvětlení odjel. Ukázal, že Trumpa v podstatě není nutno brát tak vážně.

Co bych za to dal, kdyby se takhle za 14 dní zachoval Babiš…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kim dal Trumpovi pěkný hák

  • Kim jen pochopil, že s Trumpem nemá smysl jednat. Nemá dostatečné kompetence a kongres by případné dohody zvrátil. Navíc mu došlo, že Trump denuklearizací korejského poloostrova myslí jen KLDR a ne Jižní Koreu.
    Jedinou obranou proti USA je schopnost zasáhnout USA zbraněmi hromadného ničení na území USA. Váleční štváči v USA se snaží ovládat Svět a nějak se jim to hroutí. Byla by sebevražda se vzdát schopnosti se bránit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*