Kim dal Trumpovi pěkný hák

Kim dal Trumpovi pěkný hák

Kdo by si před rokem pomyslel, že onen vysmívaný severokorejský diktátůrek řekne prezidentu USA: A dost.Buď zrušení všech sankcí, nebo nic…

Trump je v poslední době porážen na celé čáře v každé jednotlivé kauze, kde by se měla jinak logicky ukazovat síla a „ vedení USA“ ve světě.Je nucen odejít z Afghánistánu, odchází ze Sýrie, kromě části slabošských zemí, kam patří i Česko, jiné země jako Německo, Británie po rozvaze dál hodlají spolupracovat i na strategické úrovni s dnes nejsofistikovanější telekomunikační firmou světa Huawei, a stejně tak – a bohudík – totálním fiaskem skončil převrat ve Venezuele, ač před měsícem Trump a jeho jestřábi jako hotovku brali, že poté co se Guido prohlásí prezidentem a během minuty ho uzná Trump, venezuelský prezident Maduro se zhroutí a odstoupí… Tak evidentně neodstoupil, a hlavně neodstoupí.

No a teď dal Kim Trumpovi košem… a odjel z Vietnamu.

Co to znamená? I Kim se samozřejmě radí a i on má informace, jak jednat.

Ví, že Trump překročil hranice a dal příliš najevo, jak se chce s ním dohodnout, a těžko už může na něho útočit.

A tak si dovolil něco, co, upřímně řečeno, nikdo předtím…

Dal Trumpovi hák a bez jakékoliv omluvy či vysvětlení odjel. Ukázal, že Trumpa v podstatě není nutno brát tak vážně.

Co bych za to dal, kdyby se takhle za 14 dní zachoval Babiš…
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kim dal Trumpovi pěkný hák

  • Kim jen pochopil, že s Trumpem nemá smysl jednat. Nemá dostatečné kompetence a kongres by případné dohody zvrátil. Navíc mu došlo, že Trump denuklearizací korejského poloostrova myslí jen KLDR a ne Jižní Koreu.
    Jedinou obranou proti USA je schopnost zasáhnout USA zbraněmi hromadného ničení na území USA. Váleční štváči v USA se snaží ovládat Svět a nějak se jim to hroutí. Byla by sebevražda se vzdát schopnosti se bránit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*