Kebabem proti Okamurovi. O islámu totiž vědí kulové

Kebabem proti Okamurovi. O islámu totiž vědí kulové

Když jsem spatřil poprvé akci „Kebabem proti debilitě – celonárodní den kebabů,“ nenapadlo mě nic jiného, než to, že se jedná o akci ultrasluníčkářů. Na akci se přihlásilo skoro deset tisíc lidí. Dokonce jsem se pokusil s nimi komunikovat a vysvětlit jim, že by měli vědět podrobnosti. Slova jako „dutohlave“ nebo „debile“ naprosto bez argumentů na sebe nenechala dlouho čekat a dostalo se mi tak důkazů, že se akce účastní převážně krátkozrací lidé, kteří neznají podrobnosti o případu a pouze naslouchají naším médiím. Jakoby si mysleli, že jim média nelžou. (poznámka: předem se omlouvám za pár sprostých slov, které zmíním, jsou to pouze doslovné citace)

 

Přitom je to tak jednoduché. Je kebab a kebab. A také existuje gyros. Jeden kebab, který vyhledávají média, je složen z lidí, kteří nejsou muslimové, nebo kteří tam prodávají hlavně vepřové, kebab je určitě dobrý a není nic proti ničemu si ho koupit a sníst. Pak je tu gyros. To je jídlo naprosto beze sporu, kde nemusíte nuceně koukat na vchodové dveře restaurace a najíst se tam. U kebabu je to ale složitější. Kebab může být i halal a tady je zádrhel, který možná trochu nekorektně naznačil Tomio Okamura.

 Tomio Okamura  Foto: Petr Horník, Právo
Tomio Okamura Foto: Petr Horník, Právo

Ano, nekorektnost je to, co je pro naše média nepřijatelné. Proto iDnes.cz okamžitě udělalo anketu, zda se mají jeho výroky i výroky okolo prasat řešit pomocí policie. Jako za komunistů – nepohodlný politik, se kterým ČT, iDnes, Mladá Fronta ani Respekt neudělá jediný pořádný rozhovor a pak se chytají i exkrementů. Kdo nemá náš názor, proč bychom s ním měli dělat rozhovory, že.

Více mě ale mrzí, že stále existují natolik naivní jedinci, kteří si například myslí, že Tomio Okamura zaútočil na všechny kebabárny v republice. A kritizují jeho rasismus. Jenže v komentářích pod mým příspěvkem, který vám zkopírují níže a v dalších příspěvcích se objevují i takové věty: „jak nám může Japonec zachovávat národní hodnoty?“ A to není rasismus? Kritizovat hnusnou a vražednou ideologii není rasismus, není to prostě v jeho definici, ale kritizovat Japonce za to, že se snaží chránit české hodnoty, je nacismus jak poleno.

Teď zpět k rozdílům mezi kebabárnami. Lidé mi v diskusi píší, že chodí do kebabáren, kde prodávají vepřové a že tam nejsou muslimové. To může být, to je v pořádku. Liberální muslimové se vůbec za halalem neohlížejí. Problém je u halal restaurací a stánků. Pro orientaci, na Příkopech v Praze je jeden takový stánek hned u Václavského náměstí, velká halal pákistánská restaurace je rovněž u Václaváku, když půjdete chviličku podél tramvajové tratě směrem na Žižkov. A na Žižkově se nachází prodejna s halal potravinami a další halal stánky a restaurace. A tak dále…

A tady je problém. Každé takové zařízení vede přesné záznamy o podřezených zvířatech (o způsobu halal porážky si přečtěte, kdekoliv, stačí vám google nebo stránka ivcrn.cz). Z každého takového podřezaného kusu odvádí majitel zařízení „daň“ někomu výš. Vždy jsou to však tak trochu jiní muslimové, než ti, které nám média předhazují. Jsou to takoví Abbasové, prostě lidé, kteří si myslí, že ta násilná forma islámu je také v pořádku, protože ji napsal bůh. Stejně jako Muhamad Abbas brání kamenování podle šárie, může jednou bránit nám ve spotřebě vepřového či ve venčení psů, jak to nyní dělají v Evropě. A přesně takové extremisty a opravdu ortodoxní muslimy bránící i zla islámu financuje daň z halal porážek zvířat.

Je to tedy jednoduché – čím více lidí v halal kebabárně, tím více peněz pro islamisty. A bez nadsázky, bez přehánění. V jedné české mešitě objevili při zátahu knihu, která tvrdí, že západní tradice nutno nesnášet. BiS potvrdila slova Okamury o možnosti extremismu u nás. Co chcete víc za důkazy? Není tohle dost na to, abychom nenavštěvováním halal zařízení aspoň trochu omezili tok peněz pro stavbu dalších mešit, kde se opět bude kázat o nenávisti?

Událost byla nicméně plná spíše nenávistných výroků o Tomio Okamurovi. Vzhledem k jejich neznalosti problému, napsal jsem jim tam toto:

Rád bych účastníky na něco upozornil:
1) Kebaby jsou z 99% halal, je to způsob podřezání zvířete, které musí zemřít na základě vykrvácení, což je po jeho průmyslovém chovu, který kde kdo kritizuje, další zbytečné trápení zvířete.
2) Z tržeb těchto kebabáren se financuje salafismus neboli radikalizace islámu v ČR. Používá se to na propagandu, stavbu mešit a podobně. Nutno připomenout, že v mešitách bylo mnohokrát prokázáno, že se porušuje zákon, což potvrdila i BiS.


Dohromady je takový kebab jistou zárukou toho, že stát Česká republika jako takový přestane za pár let existovat. Ve Švédsku za rok znásilní muslimové minimálně 5000 žen. Ve Španělsku žije 2,5% muslimů, ale ve věznicích jich žije 70%..

Tomio Okamura ne vždy dokáže přesně formulovat svá tvrzení. V tomhle případě nepřehání. Je mrzuté, že 5 000 lidí (ještě v té době, poznámka) podporuje něco, o čem neví vůbec nic.

Díky tomuto příspěvku jsem se od účastníků v komentářích dozvěděl, že Okamura bojuje proti všem kebabům, že je čůr.., že jestli muslimové zabijí mě a podobné, tak je dobré, když se Česko islamizuje… Dle mého názoru, z desítky tisíc lidí je tam 8 000, co netuší, co dělají, 1 000, co se snaží vysvětlit, že zbytek dělá chybu a tisícovka ulstrasluníčkářů, která využívá dobré situace v médiích.

Není dobré věřit médiím. Musíte si informace hledat i jinde. Islám je něco, co je hnusné, vraždí to lidi na základě toho, že jsou „bezvěrci“ a nebo že to „nejsou správní muslimové“. Jejich nenávist je doložitelná i z Česka na takových videích:

Přemýšlejte, než kliknete na událost, která vyzývá k boji proti nezaviněné retardaci (debilita). Vždyť oni ani nevědí, za co bojují, jestli za lži médií nebo proti žlutému Okamurovi. Kdo je rasista? Ten, kdo kritizuje islám nebo ten, komu je špatně, že Česko tu chrání žlutej Tomio?

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://kubasek.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…