Keanu Reeves: Bitcoin zničí „Nový světový řád“

Keanu Reeves: Bitcoin zničí „Nový světový řád“

Hvězda Matrixu Keanu Reeves tvrdí, že je přesvědčen, že kryptoměna jako Bitcoin a Ethereum mají moc úplně zničit „Nové světový řád“.

53letý herec byl v nedávném rozhovoru požádán o jeho názor na budoucnost digitálních měn, jako je Bitcoin, na což odpověděl:

„Bitcoin není krátkodobý trend a to znepokojuje elity.“

„Lidé jsou znechucení a unavení tím, že jsou řízeni Novým světovým řádem a vidí, že bohatí jsou stále bohatší a chudí stále více chudnou.“

„Bitcoin dává moc zpět lidem a pravděpodobně nakonec zničí Nový světový řád.“

Hvězda bojující proti establishmentu tvrdí, že se domnívá, že „Bitcoin je cesta ke svobodě“ s tím, že „osvobodí občany z ekonomických pout Nového světového řádu“.Na rozdíl od běžných měn je kryptoměna decentralizovanou měnou, což znamená, že funguje bez potřeby centrální banky. Nedávný prudký nárůst hodnoty Bitcoinu začal znepokojovat velké finanční instituce, které dnes považují digitální měnu za velkou hrozbu pro jejich existenci.

Bezpečnostní internetový guru John McAfee slíbil, že pokud hodnota Bitcoinu nedosáhne do roku 2020 1 miliónu dolarů, pak „poté sní svůj vlastní penis v živém vysílání

Podle Reevese je Bitcoinové šílenství připraveno vyvolat celosvětovou revoluci, která povede ke konci tyranie našich vládců Nového světového řádu:

„Lidé mají poprvé v historii opravdovou šanci, že od vlády převezmou moc.“

„Když si společnost zvolí kryptoměnu nad fiat měnou, systém centrálního bankovnictví, ekonomické otroctví, všechno skončí.“

„Vlády si půjčují peníze od bank, aby financovaly války a pak danily občany, aby splatili bankám jejich dluhy.“

„Můžeme konečně tento cyklus ukončit a jednou provždy dát moc lidem.“

„Zlomí to banky a spolu s nimi celosvětovou elitu.“

„Vlády budou poté nuceny pracovat pro lid.“

„Jsme na pokraji revoluce.“

 

Bitcoin Explained by Keanu Reeves from anotherplace.tv on Vimeo.

 

(Yournewswire/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Keanu Reeves: Bitcoin zničí „Nový světový řád“

  • Bitcoin vytvorila NSA, je soucasti pripravy na digitalni menu a blockchain. Je soucati NWO, nemuze ho tedy znicit.

  • Pokud chceme zmenu systému, pak musíme zmenit tento systém komplexne. Finance je jen jedna cást. Chceme-li postavit solidní dúm, musíme stavet na pevných základech. Myslím ze je nutná reforma ve vsech oblastech naseho zivota. Jedno je spojené s druhým. Jak chceme aby fungovaly finance bez fungujícího soudnictví, skolství, sociáního zabezpecení, opravdové svobody tisku, medicíny (která je v soucasnosti pouhým prodejem pochybných produktú), volebního systému zalozeném na vláde politických stran, zemedelství atd., atd.
    Dnes nám vládnou banky, pojistovny (víc nez jsme schopni chápat!), lhári a zlodeji.
    Pokud se zmení pouze jedna cást v systému, vzdycky se najdou koumáci, kterí tuto zmenu zase zneuzijí ve vlasní prospech. Nebudme naivní a nenechme se opíjet rohlíkem.

  • Bitcoin neni cestou ven z NWO. Tou je jedine zmena financnihi systemu a prerozdeleni bohatstvi a odstraneni zemi v NWO od podrizenosti USA.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*