Když se rádoby vlastenci chovají jako nepřizpůsobiví ze stockholmské no-go-zóny

Když se rádoby vlastenci chovají jako nepřizpůsobiví ze stockholmské no-go-zóny

Až dodnes jsem si myslel, že kvůli focení na veřejné akci jsou agresivní jen fanatičtí muslimové. Po včerejším napadení novináře Parlamentních listů tak zvanými „vlastenci“ v Dubí je mi smutno.

Vlastenectví sakra není o tom, snížit se na úroveň burkomilců, nebo se dokonce snížit až ke lhaní jako Romea, která kryje a zpochybňuje činy nepřizpůsobivých romů. A zastánci těchto bílých nepřizpůsobivých se chovají stejně. Prý dotyčný novinář PL, Vít Hassan, „fotí a pak udává“, nebo „je to hoax“, prostě taková „národokavárna“, která skutečným slušným a spořádaným vlastencům dělá jen ostudu a chová se jako německé anarchisticko-antifácké bojůvky, případně jako salafističtí vousáči někde v Lutonu či Malmö.Přitom podle všeho dotyčným vadila hlavně barva pleti onoho fotografa, ačkoli podle českého křestního jména je zřejmé, že dotyčný sice bude mít muslimského tátu či děda, ale žije plně integrovaně, neb, jak známo, zarytý muslim by svému synovi nedal nemuslimské „káfirské“ jméno, jako je třeba právě Vít. Jenže ti lidi patrně ani nevěděli, o koho se jedná a považovali jej za „cikána“. A pro mě je právě toto ukázkou, kde končí vlastenectví a začíná rasizmus. Pro vlastence je důležité smýšlení dotyčného, jeho postoj k našemu národu, k naší kultuře, příp. ke kamenování, mnohoženství, zabíjení odpadlíků od víry, dělání nepořádku…, ale barva kůže by rozhodovat neměla. U rasisty je tomu naopak, když nemá rád třeba černochy, tak prostě „černoch je pořád černoch“, ať je jakkoli slušný, poctivý a přizpůsobivý. Nebo u slunkorasistů naopak – za všechnu bídu světa „může bílý muž“, takže protibělošský rasizmus za rasizmus nepovažují a nebílé nezaslouženě zvýhodňují (pozitivní diskriminace, affirmativní akce…). A to já striktně odmítám!!!

Citace

Jak reportér ParlamentníchListů.cz zdůrazňuje, začátkem konfliktu byly útoky na jeho osobu, namířené proti jeho vzhledu. Tyto útoky začaly už v restauraci. Poznámky směřovaly i ke žluté vestě, kterou byl jako zástupce tisku označen. „Cikáne, vem si krumpáč a běž kopat,“ vyslechl si mimo jiné. Další osoby zpochybňovaly jeho novinářskou akreditaci, kterou náš reportér doložil. Do dění se zapojil i Petr Günther, člen republikového sněmu Dělnické strany sociální spravedlnosti, který měl verbálně napadat i další přítomné novináře.

Vše nakonec vyústilo ve fyzické napadení Víta Hassana od dvojice osob. Jak nám sdělil, policie v tu chvíli poblíž nebyla, ale po chvíli, kterou odhadl přibližně na minutu, útočníky zpacifikoval antikonfliktní tým, který na místo přijel.

Rasistické nadávky, pak přiletěla rána. A pak spousta dalších. Svědectví našeho reportéra, zmláceného na akci Vandasovců

Sorijako, ale tohle u mě nejsou normální lidi, ale banda chuligánů, která poškozuje náš národ tím, že otřesný incident na koupališti v Dubí zneužívá k tomu, aby se mohla porvat a vyzvracet svoje emoce. Takto ale práce pro vlastní zemi a pro bezpečnější a důstojnější život v ní nevypadá ani omylem!!! Spíš by si mohli potykat s podobně se chovajícími anarchisty, kteří v Německu i jinde zapalují auta a mlátí politiky ze stran typu AFD (Alternativa pro Německo), jedni za osmnáct, druzí bez dvou za dvacet.

Má představa vlastenectví je, že když mi vadí agresivita jistých imigrantů, nebo třeba nepřizpůsobivé části romské komunity, tak nebudu totéž s prominutím svinstvo omlouvat u našinců. Jestli dostanu přes hubu od islamisty, že ho fotím, nebo od protiromského demonstranta za totéž, bolet to bude stejně. A jestli mě zmlátí parta romů nebo parta holých lebek, také to vyjde na stejno. Dobro nelze prosazovat agresivitou a násilím k někomu, kdo mi nijak neubližuje!!! To, že kritizuji dejme tomu islám, neznamená, že půjdu dělat bordel před mešitu a sprostě tam urážet muslimy. Pokud nesnáším dejme tomu black metal, nedám přes hubu prvnímu metalistovi, kterého potkám někde na ulici, protože jsem civilizovaný člověk a ne nějaký primitiv, který vše řeší „pěstním právem“.

Tihleti opravdoví neonacisti ve skutečnosti podřezávají větev normálním slušným lidem, milujícím svou zemi a svůj národ, protože svým jednáním posilují argumentaci extremní levice, že „vlastenec = nácek“ a že „Češi jsou xenofobní“. Já nejsem jako prolhaná Romea, která hájí „své“ nepřizpůsobivé. Já se za „své“ nepřizpůsobivé naopak velmi stydím, poněvadž dělají ostudu slušným a normálně žijícím Čechům, Moravanům a Slezanům!!!

Takže tímto prohlašuji, že ne jen nechci mít nic společného s těmi, kteří napadají někoho, kdo se chová slušně, jen pro jeho barvu pleti, ale že takovéto chování velmi ostře odsuzuji a považuji jej za de facto kolaboraci s vítači a multikulturalisty, neboť toto chování poškozuje vlastence obecně, včetně těch slušných, nenásilných a mírumilovných a vlastně svým chováním potvrzují sluníčkářské strašení nebezpečím „rasizmu a neonacizmu“.

Již proto je nutné takovéto chování co nejtvrdším způsobem odmítnout a prohlásit za protinárodní, kdybych byl na jejich straně a měl miliony, tak bych si takovéhle ideo-diverzní provokatéry hýčkal a nechal bych je infiltrovat se do národních hnutí a vyvádět podobné prasárny, jako mlátit mírumilovné novináře…, aby pak různí ti Čulíkové a Patočkové mohli psát traktáty o „vzestupu nenávistných a rasistických projevů v České republice“.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Když se rádoby vlastenci chovají jako nepřizpůsobiví ze stockholmské no-go-zóny

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*