Když jstese, menšiny, nezastali nás, kuřáků…

Když jstese, menšiny, nezastali nás, kuřáků…

Dokonce nás ani za menšinu v pravém slova smyslu nepovažujete, nemáte morální právo po nás chtít jakoukoli vstřícnost a toleranci, sami jste nám ukázali pravý opak!

Chtěli byste, aby většina podporovala homosexuální adopce, unisex toalety, dokonce občas padají návrhy na zákaz nějaké té Popelky kvůli „genderové nevyváženosti“, chcete našim dětem vnutit multikulturalizmus už od základní školy…, ale po menšině kuřáků šlapete jako po nějakém lidském plevelu!

Chápu, že mnoho lidí nechce sedět v zahulené hospodě, dokonce chápu i personál, který v takových hospodách nechce obsluhovat a ničit si zdraví. Ale vy, obhájci všemožných práv rozmanitých menšin a pseudomenšin, jste nám „típli“ i ty kuřárny bez obsluhy, a ještě to účelově svalujete na Brusel, přestože v mnoha unijních zemí, a to i těch západních…, jsou povoleny buď stavebně oddělené kuřácké prostory s obsluhou, nebo aspoň ty kuřárny bez obsluhy, kam si to pivko můžu donést a zapálit si k němu. Takovýto extrémně pojatý protikuřácký zákon platí akorát tak v Irsku a pár dalších zemích, ale, jak nemusím bruselské papaláše, tak tady je třeba jasně říct, že současná tvrdá podoba protikuřáckého zákona není důsledkem „bruselského diktátu“, ale nápadem našich sociálních inženýrů napříč politickým spektrem, není ani spravedlivé vše svádět na bývalého ministra zdravotnictví Němečka, protože to nebyl on, kdo shodil „v prvním kole“ tenhle zákon s pozměňovákem, který původně prošel, ohledně povolení kuřáren bez obsluhy, byla to část poslanců ANO, které teď můžeme my, kuřáci, „poděkovat“ za současnou netolerantní podobu protikuřáckého zákona.A co je nejzajímavější, žádní ti aktivisté, kteří mají jinak plnou pusu tolerance, vstřícnosti a pochopení, ne jen, že se nás, kuřáků, nezastali, ale ve své většině protikuřáckému zákonu halasně tleskali! Takže, až za mnou nějaký takový „hlasatel tolerance“ přijde, abych prokázal více tolerance těm či oněm, zeptám se ho: jak ty si se, kamaráde, zastal kuřácké menšiny? Nijak? Dokonce si nás haněl a útočil na nás, jak jsme „bezohlední“ vůči nekuřákům, když chceme kuřárny bez obsluhy, kde žádný nekuřák nemá důvod chodit…, a dokonce ani obsluha, až na nějaké to občasné vyvětrání? Tak jak si vůbec dovoluješ žádat po mě více solidarity a ohledů, když sám jsi prokázal totální bezohlednost a aroganci vůči mně jako kuřákovi?

Napřed se nauč, že když chceš pomoc od jiných, musíš sám jiným pomáhat, pak můžeš něco chtít!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*