Kdyby USA shodily atomovku, Fiala, Stropnický a další soudruzi se utleskají k smrti

Kdyby USA shodily atomovku, Fiala, Stropnický a další soudruzi se utleskají k smrti

Vskutku „demokratický“ postoj a smysl pro právo a spravedlnost ukázali někteří politici v souvislosti s nekritickým schvalováním bombardování Sýrie. Stačí jim dát hlavu na pružinu, vlajku USA na záda a budou se klanět a klanět.

Z mého pohledu zcela bezprecedentní status na Facebooku uveřejnil soudruh Petr Fiala, prý „demokrat“ z „demokratického“ bloku, který však pravidelně dostává „titulu“, kterým si ho dovoluji titulovat.

„Použití chemických zbraní proti vlastnímu obyvatelstvu je odporný zločin, který nelze tolerovat. Společná akce USA, VB a FR v Sýriii je správnou reakcí. Situaci na Blízkém východě nelze podceňovat a pouze přihlížet, jak se odtud šíří brutalita a chaos, který nás všechny ohrožuje,“ poznamenal na svém profilu na FB předseda ODS Petr Fiala.

Takže bombardování SUVERÉNNÍHO státu s LEGITIMNĚ ZVOLENÝM prezidentem bez mandátu OSN a bez jakýchkoliv doložených důkazů (protože jsou super tajné) o vině syrského režimu na údajném chemickém útoku je zcela „správnou reakcí“. Útok totiž evidentně nesvéprávný Assad nabídl navzdory svému úspěšnému postupu proti místním teroristům, USA jako dokonalou záminku k dalšímu humanitárnímu bombardování. Asi aby byla ještě sranda. Fiala si přečetl notičky od imperátora, nasadil brejličky, omrkl srdceryvné (možná fake news) video v médiích a měl jasno…Dalším myslitelem je bývalý ministr zahraničí Martin Stropnický, který prakticky uvedl, že na vyšetřování a důkazy není čas a bombardování Sýrie je prakticky vzkazem všem potenciálním uživatelům chemických zbraní… Takže je třeba nejprve trestat, alespoň někoho, a pak vyšetřovat. Bývalý komediant zřejmě viděl zcela relevantní videa Bílých přileb, kde jsou vodou omývány plačící děti a z toho hluboce zasažený usoudil, že o užití chemických zbraní „není sporu“.

„Česká republika jednoznačně vnímá postup spojenců jako vzkaz komukoliv, kdo by chtěl v Sýrii, ale i jinde ve světě, pokračovat v používání chemických zbraní. Všechny lidi na světě musely hluboce zasáhnout obrázky, které jsme viděli v minulých dnech. O tom, že byly použity chemické látky není sporu… Kdybychom čekali na mandát, budeme pasivními svědky, a tedy už skoro spolupachateli toho, co jsme viděli minulý týden. A to samozřejmě nejde,“ dodal. V příštích dnech se podle něj objeví mohutná vlna dezinformací, která bude mít za cíl zamlžit skutečnou podstatu věci.

Ještě, že nezapomněl na ty dezinformace. Soudruh Stropnický má samozřejmě patent na pravdu a všechno ostatní, co jako hlásná trouba svých amerických loutkovodičů, nepoví, jsou dezinformace.

Zdroj: iDnes
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Kdyby USA shodily atomovku, Fiala, Stropnický a další soudruzi se utleskají k smrti

 • USA uz podekovaly CR za jeji podporu v utoku na Syrii.
  Komu ti bastardi gratulovali? Ne nam obcanum, pro ktere je utok porusenim mezinarodniho prava a tedy zlocinem, agresi, genocidou Syrie!
  Gratulace patri jejich uslintanym lokajum z politickych stran, ktere nas maji zastupovat, ale slouzi pouze cizim zajmum agresora USA. Jsou to nejenom lokajove, jsou to i vlastizradci, patrici pred mezinarodni tribunal, zrovna tak jako politici z GB, USA a Francie. Obcane nechteji zadne dalsi utoky na tuto zemi! I kdyz nevideli (diky cenzure) znicena mesta a pod nimi tisice lidi!
  Lide Evropy nechteji valku v zajmu par americkych zbohatliku, kteri pres sve poskoky Trumpetu, Mayovou a Macrona nam tvrdi, ze valka je nevyhnutelna. Rusko je nepritel, protoze ma suroviny, ktere dobrovolne gangsterum z USA nechce vydat!
  Obzaloba hegemona se ovsem nestane, ponevadz se svet nachazi z velke casti uz v NWO (az na 4 zeme!), kde rozhoduje hegemon o tom co je pravda a co je lez! On ma na haku, jestli jsou nejake dukazy proti jeho tvrzeni. On je vubec nepotrebuje, protoze mu lokajove v riti na vsechno kyvnou co tvrdi a dela. U nas Stropnicky, Babis, Fiala, atd. A tak se blizime nezadrzitelne k apokalypse 3. svetove valky, kterou hegemon za kazdou cenu potrebuje, aby se dostal ze zadluzeni a vnitrni krize.

 • Pro ty, kdo pomaleji chápou přeložím výrok Stropnického: „Očekávám ruskou dezinformační kampaň“. Znamená to doslova: „Lžu a čekám, že si to Rusko nenechá líbit a doloží, že lžu“.

 • To teda máme politické představitele, kteří se vždy ukážou v nějakých závažných situacích a odhalí se jako lidé mdlého rozumu, kteří nejsou schopní logicky myslet a musí papouškovat to co nařídí USA, nebo jeho věrná kolonie Británie a vůbec nejsou schopni mít opačný názor, protože se bojí o svůj post. Nejkrásnější je Babiš ten je jak větrná korouhvička a aby si nezadal s EU, USA, Británii, Francií tak napřed agresi z USA fandí, po návštěvě prezidenta mění názor a pak dnes v pondělí zase mění názor. A nikdo nechce brát na zřetel to, že USA zasáhly jako agresoři bez schválení rady bezpečnosti. a proti jejím stanovám Také televizní moderátoři se mohou zbláznit a tuto agresi obhajují. Když jsem dnes viděla televizní moderátorku, která grilovala poslance KSČ pana Skálu a on ji na tento fakt několikrát upozornil tak jak natvrdlá si pořád mlela tu svou. Po 2 minutách jsem to musela TV vypnout, protože na ČT se opravdu nedá dívat a lidem z vyšším tlakem se může jedině přitížit.

 • USA už ani nepotřebují důkazy. Stačí, když se politici v jejich koloniích shodnou, že mají soudruzi v USA vždy pravdu. 100 % úspěšnost raket se dá vysvětlit jedině tím, že žádná nezůstala ve vzduchu. I kdyby žádnou PVO nesestřelila, určitě by v tom elektromagnetickém šumu některé selhaly. Propaganda jen zkouší, kam až může zajít, aby to lidé zbaštili. Ale ne všichni lidé jsou bez mozku, jak si myslí Stroupežník a jemu podobní. Volit tyto lokaje je zločin a voliči by si to měli uvědomit ve volbách na každé úrovni.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*