Kdyby Sobotka odvolal Hermana, získala by ČSSD deset procent. Takhle je to ubohý sráč.

Kdyby Sobotka odvolal Hermana, získala by ČSSD deset procent. Takhle je to ubohý sráč.

Řešit ČSSD, dokud se nezbaví Bohuslava Sobotky coby předsedy ČSSD a vlády, nemá smysl. Vždycky vymyslí zástupná řešení namísto toho, aby pochopil, že sám je pro většinu národa nepřijatelný. Jistě, pokud by vykopl Dienstbiera, může ČSSD získat 3 %, protože Dienstbier je absolutně nepřijatelný pro normálního voliče, tím méně pro levicového.

Sobotka ovšem nechápe, že musí udělat něco zásadního.

Kdyby zítra podal prezidentu republiky návrh na odvolání Daniela Hemana z funkce ministra, garantuji mu, že do měsíce má ČSSD o 8-10 % více hlasů.

Že by lidovci prskali? Že by třeba na oko Babiš v rámci svých her vyhrožoval rovněž demisí, je jasné, ale nepodstatné.

Konečně by se ukázal jako chlap a ČSSD by zřejmě mohla jít znovu do voleb s otevřeným hledím.

Toho ale není schopen a jeho směšné hry s výměnami ministrů nic nezachrání.

Fakt. Je to ubohý sráč a ČSSD není pomoci…

 

(Bohuslav Sobotka Foto: img.radio.cz)




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Kdyby Sobotka odvolal Hermana, získala by ČSSD deset procent. Takhle je to ubohý sráč.

 • Zeman chce po Sobotkovi zcela logicky, aby odvolal Hermanna. Sobotka mu místo Hermanna nabídl asi 3 jiné ministry, kteří nemají ochranu Babiše. Rád by odvolal i ministry za ANO a Lidovce, ale neví, jak to udělat, aby při tom ještě zůstal premiérem. Přitom by to bylo jednoduché – buď se odvolají ministři ze všech stran, kteří jsou líní nebo jinak škodí, nebo podá demisi premiér a tím padne vláda. Bohužel Sobotka takovou sílu nemá a Babiš s Bělobrádkem dobře ví, že nikdy dobrovolně neodejde z žádného teplého místečka. Sobotka je slaboch proto, že lpí na své funkci. Proto má nad ním navrch Babiš, pro kterého politické koryto není existenční záležitost. Sobotka nikdy nepřitvrdí a vždy bude jen dělat podrazy a kličkovat. Nic jiného se nikdy nenaučí a tím pošle ČSSD na smetiště dějin.

 • Sobotka se drží zuby nehty, ale jde o to jak dlouho. Cožpak nevidí, že on svým oatolízalským a neférovým jednáním vůči státu, kdy schvaluje uprchlíky a ještě na ně takových peněz co je naplánováno pro ně to je do nebe volající. To že u nás děti nemocné nedostanou od státu ani na rehabilitace a na elektrický vozík a nešťastní rodiče musí vyloženě žebrat o peníze a jsou pro tyto děti sbírány víčka. Kde to jsme ? A imigranti okamžitě dostanou vše a přitom jsme pro ně nepřátele a naši kulturou vesměs pohrdají to nikomu z vlády nevadí. Jen , aby se zavděčili svým nadřízeným v EU a USA. Myslím, že Sobotka by měl hledat chybu u sebe a čestně odejít. Stejně ho to nemine.

 • Když Sobotka odvolá Hermanna, možná to přinese nějaké procento pro ČSSD. Kdyby Sobotka rezignoval na všechny své funkce, mohla by ČSSD porazit ANO. Se Sobotkou půjde ke dnu.
  Sobotkova ČSSD dost připomíná KSČ v letech 1998-89. Křídla spolu bojovala (staří páprdové versus Adamec) a nikdo z ÚV KSČ nevycházel, aby na jeho židli ráno neseděl někdo jiný. Tehdy se vysocí straničtí funkcionáři zcela odtrhli od reality a jen si hlídali svou židli. ČSSD je na tom dnes stejně. Sobotka stranu rozdělil, moc si urval podrazem a kolem sebe si nasadil poslušné figurky. Židle se pod ním díky výsledkům voleb třese, tak z ní nesleze mezi lid, aby si vyslechl, jak to opravdu je.

 • · Edit

  Máte pravdu, naprostou. O tomhle jsem přemýšlela již 29.10. Ale vše je tak jak má být, socdem musí odejít do propadliště,
  vše je řízeno tak, aby a s i zvítězil oligarcha…… jinak přece musí být jasné každému, že kdyby Sobotka udělal pořádek
  ve vládě a sprdl všechny, co pošpinili státní svátek, ( a že jich bylo dost) a uráželi a plivali na hlavu státu, tak by mu
  přece m u s e l i pribýt voliči…asi to není chtěno. Sobotka se přece veřejně distancoval od Zemana, že směřuje jinam,
  tak proč by ho podpořil Přitom to mohlo být tak snadné… podpořit presidenta, že vyšel z ČSSD a získat voliče.
  Ale jsou zde zřejmě jiné zájmy… odstranit Zemana….že mluví proti islamizaci země a Bruselu…. takže se není co divit,
  že Sobotka nevyhodil Jidáše Hermana z vlády.. když chce taky odstranit Zemana, že…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*