Kdy už se lidé zeptají?!

Kdy už se lidé zeptají?!

Evropa se otřásá výbuchy (naaranžovanými západními tajnými službami), lidi nepíší a nemluví o ničem jiném, než o zkázonosné vlně imigrantů(vyvolané Američany), svět se třese strachy ze zpráv o tom, že se schyluje k jaderné válce mezi mocnostmi, v České republice máme 70 tisíc lidí bydlících na ulici, 120 tisíc na ulici mířících, přes milion exekucí a statisíce lidí žijících pod hranicí chudoby. Takto bych mohl pokračovat dál, ale nechci nudit.

Nejen brněnští “revolucionáři“ z KSČM a “revoluční“ parazité z jiných stran na ně nalepených nemají ale očividně na práci nic jiného, než politikařit a navzájem se podrážet ve snaze urvat co nejlukrativnější korýtko. A abych nezapomněl, taky hanebně pomlouvat a snažit se v osobním životě co nejvíce zdiskreditovat ty, kdo veřejně poukazují na jejich honbu za korýtky a politický “lemplismus” a neochotu cokoliv pro lidi a jejich dobro udělat.

Moc se mi líbila slova jednoho soudruha u piva: „Jak poznáš kamaráda? Přivezeš mu domů velký plastikový pytel a řekneš, že jsi zabil tchýni a on se tě zeptá, kde ji u něj na zahradě zahrabat. Jak poznáš komunistu? Řekneš, jdeme dělat revoluci a on se tě zeptá, kolik má donést samopalů, kdy a kam“ (Poznámka pro šťouraly: Jde o obrazné příklady!)

Předseda KSČM Filip nedávno rozhořčeně do televize lamentoval o tom, jaké má trable s pravicovou opozicí (rozuměj TOP, ODS). Tímto výrokem nechtěně přiznal, že jeho strana skrytě podporuje Sobotkovu vládu. Pokud jdeme do důsledku, přichází šokantní odhalení- partaj (údajně) stavící na marx-leninském základě pomáhá vládě, jejíž součástí je oligarcha a velkokapitalista Babiš. A Filip neváhá jít ještě dál. V rozhovoru pro Halo noviny se nechal slyšet, že by se nebránil spolupráci s ANO na vládní úrovni(!) Kdyby Gottwald viděl jak hluboko tato samozvaná nástupkyně jeho KSČ klesla, a kdo že má dnes tu drzost nazývat se komunistou, patrně by v hrobě rotoval nadsvětelnou rychlostí. KSČM nechce budovat socialismus. Filipova strana přezrávajících třešní chce dál pod kamufláží předstírané socialistické politiky dojit kapitalismus do maxima. Slogan “lidé pro lidi“ přeložen do pravdomluvy znamená “korytáři pro korytáře“! Vrcholným představitelům KSČM se stal systém zdrojem blahobytného živobytí, proto jej v žádném případě socialismem nahrazovat nechtějí a nebudou!

Vůbec bych se nedivil, kdyby se někdo na adresu KSČM dříve nebo později veřejně zeptal: „Budete už, kundy lenošné, pro lidi něco dělat? Nebo se budete opravdu jen honit za svým vlastním prospěchem?“ Hořce groteskní je ta vaše hra na komunisty, vážení, když si člověk uvědomí tu bídu a beznaděj všude kolem, nebo ji dokonce okusí na vlastní kůži a na to dno si sám sáhne! To už se člověku pak chce doslova brečet nad tím, jak bláhoví jsou lidé, kteří vám ještě věří, že jste tu pro ně, že chcete dělat socialismus! Už běžte do prdele!

PS: Komunisté do sebe nechávali za První republiky střílet, za protektorátu mnozí z nich odmítli utéct před nacisty. Co děláte vy, co si necháváte říkat komunisté? Pořádáte tanečky, rozdáváte si bohaté tomboly a naoko brečíte na fejsbuku, aby se neřeklo, jak vám ta zlá pravice nic nedovolí. Ve skutečnosti totiž u nich denně škemráte o pomeje výměnou za vaši politickou impotenci a podrážení a pomlouvání těch, kteří pro lidi a tuto zemi chtějí něco dělat!

(Foto:euro.e15.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kdy už se lidé zeptají?!

  • Ovšem za komunistů nebyli bezdomovci, drábové vymahači dluhů. na nemocmé děti a jejich rehabilitace se nemuselo žebrat či sbírat víčka. Nestála se fronta na pracáku, neboť to nebyla třeba a práce byla pro všechny. Neměli jsme superboháče, kteří ke svému bohatství přišli všelijak jenom ne poctivou prací. Kdysi jsem viděla film Sám doma a bylo mi divné, že černoch spí na ulici v krabici. Dnes se tomu nedivím neboť dle našeho současného vzoru ho v tom negativním následujeme. Jestli takhle vypadá demokracie no tak potěš pán Bůh.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*