Kdy opět přijde čas svobody?

Kdy opět přijde čas svobody?

Listopad roku 1989 byl jedním z nejkrásnějších období mého života. Byl jsem mladý a věřil jsem, že éra znovuobnovené svobody po mnoha letech komunistické totality již bude trvat věčně.

Ani ve snu mně nenapadlo, že o 32 let později bude v Evropě nastupovat další totalita, v mnoha aspektech ještě horší než byla ta komunistická. Zjevně nevychází od představitelů vlád, ti jsou pouze loutkami globalistické elity, tvořené několika vlivnými rodinami ovládajícími klíčová média a většinu světových finančních toků. Již od dob francouzské revoluce je zde patrná snaha o vybudování „nového světového řádu“, idea zmíněná je zmíněná i v známém okultním symbolu božího oka a pyramidy na jednodolarové bankovce. Systému totalitní světovlády, jehož vznik dnes mnohem více než dříve, umožňuje technologický rozvoj, hlavně v oblasti informačních technologií.

Je zřejmé, že k urychlení nastolení agendy nového světového řádu byla využita covidová krize. Vše ukazuje na to, že byla vyvolaná uměle po úniku zmutovaného viru z Američany financované laboratoře ve Wuchanu. Tato krize se stala záminkou pro omezování svobod a destrukci demokracie, nejvíce patrné v násilném prosazování vakcinačního experimentu i v demokratické Evropě, ač Rada Evropy se počátkem roku vyjádřila ve své rezoluci jasně, že očkování proti covidu musí být dobrovolné a ti, kteří jej odmítnou, nesmí býti diskriminováni.Jak je to možné, že nová totalita se všude kolem nás rodí tak snadno? Že protestů proti ní ať již aktivně, či pasivně se účastní pouze menšina obyvatel a většina nástup totality buď tiše toleruje, či dokonce aktivně podporuje?

K pochopení nám může pomoci analýza Milgramova experimentu, jednoho z nejslavnějších experimentů v dějinách psychologie. Experiment se týkal poslušnosti lidí. V jedné místnosti seděla osoba, která předstírala, že dostává elektrické šoky. Do sousední místnosti chodili lidé, kteří byli vedoucím experimentu vybízeni k spouštění zařízení dávající elektrické šoky s tím, že jím bylo řečeno, že za důsledky svého jednání, a to ani smrti osoby na elektrickém křesle, neponesou osobní a právní zodpovědnost. Výsledek byl šokující. Dvě třetiny pokusných osob byly na přístroji ochotni nastavit smrtící dávku. Jinými slovy. Dvě třetiny z nás lidí se v krizové situaci jako je válečný konflikt, bude ochotno účastnit těch nejhorších válečných zločinů z pouhé poslušnosti „autoritě“.

Toto poznání může vyústit v těžkou depresi. V myšlenku, že jako lidstvo nemáme do budoucna naději. Že ony dvě třetiny poslušných vždy převálcuje menšinu s vlastním názorem.

A přesto tu reálná naděje je. Skrývá se v pochopení přírodních zákonů a vesmírných cyklů. Temný věk kalijugy končí a nastupuje zlatý věk satyajugy. Moci posedlí globalisté o této změně velmi dobře vědí. Proto tak spěchají. Snaží se zabránit příchodu nové doby tím, že lidi odříznou od jejich spirituálních kořenů a udělají z nich poslušné otroky, v podstatě jakési bioroboty, kteří budou plnit pracovní povinnosti, ve volném čase se budou věnovat bezduché zábavě a zájmy o hlubší stránky života jím budou cizí.

Tyto snahy však šanci na úspěch nemají. Na svět nyní přichází nová generace lidí. Jsou nazývání generací indigových dětí. Mají vyšší inteligenci, jsou přirozeně tvořiví a empatičtí k lidem i nižším tvorům, je jím blízké vegetariánství. Ti se většinově zmanipulovat nenechají.

Až tato generace dospěje, změní svět. Teprve pak přijde věk skutečné nefalšované svobody. Ne takové jaké známe z minulých let, kdy jste sice mohli mnohdy říci svůj názor. Za ten jste však byli často uráženi a zesměšňování, pokud vybočil z určitých linií.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kdy opět přijde čas svobody?

  • Pětikoalice, kde si diktují ti nejmenší – TOP09 a Piráti, nám svobodu nepřinese. Fiala je slaboch a Zeman tu vládu položí jen tím, že jí jmenuje. Ona se znemožní sama a příští rok budou volby. Bude nás to stát hodně peněz, protože útok na koryta bude extrémní.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*