Kdy budou v Praze pořádat pochody zoofilové či nekrofilové?

Kdy budou v Praze pořádat pochody zoofilové či nekrofilové?

V Praze organizovaně a ve stále větším měřítku již několik roků propaguje skupina lidí závažnou úchylku, kvůli které by lidstvo vůbec neexistovalo. Dokonce si prosadili přejmenovat svoji úchylku na „odchylku“.

Přiznám se, že oslavné pochody typu Prague Pride tak nějak nechápu.

Cožpak je to nějaká přednost být hrdý na tak závažnou úchylku, kvůli které by lidstvo vůbec neexistovalo a ještě ji takto veřejně propagovat?

Cituji: „Duhovým pochodem hrdosti leseb, gayů, bisexuálů a transsexuálů (LGBT) z pražského Václavského náměstí na Letnou vyvrcholil letošní šestý ročník festivalu Prague Pride“: https://www.novinky.cz/domaci/411860-miluju-tisice-lidi-prosly-v-pruvodu-prague-pride-metropoli-na-letnou.html

Kam až klesne naše civilizace?

Na co jsou tito lidé hrdí?

Budou se za pár let pořádat i pochody zoofilů či nekrofilů? Zajímavé je, že jejich úchylku homosexuálové nepovažují za odchylku, ale za úchylku.

Přitom zoofilie či nekrofilie je stejně nenormální jako homosexualita.

Nebo snad ne?

V naší ČT byl na toto téma rozhovor, ve kterém padla otázka, jak je možné, že lidé s touto úchylkou mají takovou mediální moc, že jsou neustále v médiích a vynucují si svoji pozornost.

Až má člověk z médií dojem, že homosexuálů nejsou 4%, ale většina lidské populace…

A ještě závažnější je, že za tyto veřejné exhibicionistické projevy homosexualismu se staví někteří představitelé katolické církve a vedení Karlovy university, což se prokázalo v případě M. C. Putny, když pochodoval s transparentem o “katolických buznách“…

Miloš Drahoš v diskusi na Novinkách napsal: „Lesby, buzíci, nevadí mě, ale proč tohle, základem státu bývala vždycky klasická rodina muž a žena a nebo k rozkladu světa multikulturizmem přidáme ještě tyhle zvrácenosti?“

https://www.novinky.cz/diskuse?id=454388&articleId=/domaci/411860-miluju-tisice-lidi-pochoduji-v-pruvodu-prague-pride-metropoli-na-letnou.html§ionId=8

Ale, abych mluvil za sebe:

Mně osobně homosexuálové nijak nevadí, ale okázalé předvádění jejich úchylky na veřejnosti mi po chuti opravdu není.

A nechápu politiky, kteří se něčeho takového účastní.

Opět cituji: „ Sobotního průvodu se účastní mimo jiné zástupci velvyslanectví USA nebo primátorka Adriana Krnáčová (ANO) či ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová (za ANO).“

 

(Ilustrační obrázek Foto: Česká televize)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Kdy budou v Praze pořádat pochody zoofilové či nekrofilové?

  • Fujtaxl! Tenhle majales by fagotum meli zakazat. Doma za zavrenymi dvermi, at se stavi na hlavu, ale, at se s tou uchylkou nechodi chlubit na verejnost. To je spis pro blazinec a sveraci kazjku. Jeste jednou FUJTAJXL temhle sexualnim mrzakum!

  • Spíš pochodem blbosti. Já jsem si vždy myslel, že jsou to úchyláci s bramboračkou v hlavě. A potvrdilo se. Jsou. Když se podívám na průvod, není o tom žádných sebemenších pochyb.

  • Pan Dienstbier zasel u nás plod amerického smyslu života, genderovat společnost za každou cenu. Ale zapoměl nato, že Islám který zde též prosazuje, je kontraverzní k této zatím 4% menšině, což bude mít u nás i opačný následky s násilým ve společnosti!

  • Homosexuálů jsou oficiálně 4 %. Kolik procent HIV pozitivních jsou homosexuálové? Mnohem víc. Příroda není hloupá a nějak si s nimi poradí. Je to skupina, která se dá rychle zaktivovat a využít k politickým účelům, proto má takovou podporu u těch politiků, o které by se normální člověk vůbec nezajímal.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*