KDU-ČSL aneb Její pravá tvář

KDU-ČSL aneb Její pravá tvář

KDU-ČSL opet veřejnosti ukázala svoji pravou tvář. Lidovci, podle předsedy Pavla Bělobrádka by chtěli, aby vláda přijala jiný postoj k migračním kvótám. Česko se podle Bělobrádka mohlo zachovat stejně jako Slovensko a přijmout dalších deset lidí.

Na tomto příkladu je evidentní, že lidovci tak, jako v minulosti, vždy jdou s tím, kdo má momentálně převahu. KDU-ČSL není zřejmě ochotna přijmout fakt, že migranti představují pro Česko potencionální bezpečnostní hrozbu.

Samozřejmě, že české bezpečnostní složky jsou schopné uhlídat deset migrantů. Ale dnes budou lidovci prohlašovat, aby Česko přijmulo deset migrantů, příští rok budou mluvit o tisících a další uplynulý rok to budou desetitisíce. Nač vzdorovat Evropské komisi a Evropské unii, že ano?

Pravý vzdor vždy vyžaduje jisté hrdinství a rovnou páteř. Rovnou páteř, kterou lidovci nikdy neměli a asi nikdy mít nebudou. Sklonit hlavu před silnějším a posléze s ním spolupracovat. Toto by mělo být nové heslo KDU-ČSL.
Česká republika musí dostát svým zásadám. Nesmí už přijmout žádného migranta na základě povinných kvót. Nesmíme sklonit hlavu. Bezpečnost našich občanů vždy musí být na prvním místě.
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “KDU-ČSL aneb Její pravá tvář

 • Stále se bavíme o stejných věcech. Že byly restituce zbytečné, že pomohly jen podvodníkům, aby nakoupili a zaplatili a vyprali své nakradené peníze. Těchto důkazů je hafol. Bavme se o tom ,koho jsme zvolili a jestli opravdu námi zvolení pro nás teď udělají to nejlepší. A oni se do kupy mezi sebou handrkují, podráží si navzájem nohy a plivají na ty druhé ! To jsme to, lidičky, dopracovali !

 • Bělobrádek je bohužel nejúspěšnější politik z vládní koalice. ČSSD, která vyhrála volby a měla v programu omezení rozkrádání majetku státu církvemi, neměla proti němu šanci. Jen proto, že Sobotka trval na korytu za každou cenu, se církve nemusí obávat zdanění své nenasytnosti.
  Nyní se Bělobrádek soustředí na novou zakázku – vydání Sudet Němcům. Pokud bude u koryta, i to se mu podaří.
  Ve volbách nesmíme volit NIKOHO, kdo by vydal jakoukoliv část našeho území pod kontrolu jiné země, ani nikoho, kdo by nás zaplavil uprchlíky.

 • Cernoprdi jsou stranou, ktera jako jedina nejvice podporuje americke snahy a zavedeni NWO. Toto je uz velmi silne zavedene, protoze vlady EU, cela EU, media, urady jsou rizeny USA. Projevuje se to cenzurou medii, jednanim politiku a EU, absenci jakekoliv kritiky zlocinu USA a NATO vsude ve svete. Je to horsi jak za cenzury v totaci, jenom je nepritel Rusko. Malokdo si ale uvedomuje, ze nejvetsi zlociny proti lidskosti, prepadeni a zniceni slabsich statu, ktere si chtely zachovat suverenitu na zaklade lzivych tvrzeni patri k jejich zlocinne politice sledujici ovladnuti sveta. Vatikan a KDU, Halik, Havel, cirkev, prazska kavarna, spousta zurnalistu Pehe, Topol, Prochazkova a j., veskera media az na nektere stanice jako je Prima TV jsou ovladany a cenzurovany lokaji USA u nas.
  Proto mohou pachat USA dalsi zlociny a zabijet miliony civilistu prakticky bez odporu medii, politiku. Ted uz vini Assada z dalsiho chemickeho utoku, ktery pry pripravuje. Jsou to vsechno lzi, USA nepodaly jediny dukaz, ze to pacha Assad. Z jakeho duvodu by mel vrazdit sve krajany? Motivace USA a tvrzeni spocivaji v priprave dalsiho utoku na Syrii, protoze jejich spojenci teroriste se tam zoufale brani zniceni a USA se jim takto snazit pomoc dalsim utokem, kterym chteji zmenit situaci v Syrii ve svuj prospech.
  Deep State je stale u moci, jsou to pohadky, ze se v USA neco meni k lepsimu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*