Kdo věří v nezávislá média, je blázen. Ta hlavní jsou koupená a lžou.

Kdo věří v nezávislá média, je blázen. Ta hlavní jsou koupená a lžou.

Média a mediální politika jsou téměř od počátku své existence vnímána jako určitý druh zbraně. Současnost to potvrzuje na každém kroku. Určité vyjímky jsou, ale tyto se nikdy nestanou hlavním médiem, neb je mainstream zničí.

Česká republika má ve své ústavě zakotvenu svobodu slova, názoru a přesvědčení, ale tato je sprostým způsobem porušována na každém kroku. Příkladem je vydavatelství Mafra a jemu patřící I-Dnes. Mafru a I-Dnes vlastní ministr financí Andrej Babiš, což je o to větší ostuda. Blogeři píšící na I-Dnes své blogy jsou cenzory šikanováni a blogy jim jsou omezovány či rušeny. Zvláště ty, které nesouhlasí s přijímáním uprchlíků do ČR, ty co odmítají politiku vlády, vymezují se proti vykrádání státního rozpočtu, či stojí na straně Českého národa a odmítají principy multikulturní společnosti. Opomněl jsem také ty, kteří mají Marxistické přesvědčení a propagují jej.

Dnes jsem se i já zařadil po bok takových borců jako je pan Olšer nebo Kašuka, kterým I-Dnes smazalo jejich blogy pod záminkou jakéhosi údajného kodexu blogera, bez ohledu na to, že svým počínáním cenzoři vědomě porušují práva občanů, která jsou dána ústavou ČR. Domnívám se, že právo zaručené ústavou musí mít přednost před vším, ale to cenzorům I-Dnes vůbec nevadí. Tímto tedy i má maličkost Rambousek na I-Dnes skončil. Ne že by mi to až tak vadilo, ale jde o princip a také o to, že tímto odporným způsobem je zacházeno s celým Českým národem. Na každém kroku je pouze oblbován a přitom v Evropě vládne Bruselská totalita. I-Dnes je médium, které vymývá lidem mozky a šíří podvodnou propagandu.

Pod mým zrušením je podepsána jakási Tereza Janků, ale domnívám se, že rozhodnutí o zrušení blogu je dílem kolektivu cenzorů nebo míst vyšších. Pro lepší orientaci zveřejňuji i kopii mailu zaslaného paní Janků.

Občané-jsme rukojmími systému. BOJKOTUJME VŠE, CO NESE ZNAČKU MAFRA NEBO I-DNES. Vše tam podléhá cenzuře. Můžeme sledovat zatím ještě svobodné: Parlamentní listy, Rukojmí.cz, Svobodné noviny, Prvopodstata.com a možná některé další.

Ram

 

Dobrý den,

protože Vaše blogy trvale porušují kodex blogera, rozhodli jsme se přistoupit ke zrušení blogu jako celku.

Z posledního blogu vyjímám:

Této nenormálnosti k naší smůle využily struktury NWO k vytváření nové a lépe ovladatelné rasy, která má vzniknout mísením Evropanů s Araby. Tato cesta je propagandou prosazována a to s jediným cílem. Vytvoření méně inteligentní nové rasy. Evropané jsou inteligenčně na velmi vysoké úrovni, což se o takových Somálcích, Afgháncích a dalších říci nedá. V zemích třetího světa je totiž zcela normální incest-tedy křížení mezi příbuznými, čímž dochází k degeneraci dalších generací a mentálnímu zaostávání. Inteligentní společnost chápe a mnohem hůře se ovládá, kdežto stádo tupců lze utáhnout na vařené nudli. Podstatné je, aby mohli pracovat. Tedy nově vzniklá rasa má být schopná pracovat, avšak neschopná kreativně myslet-tedy lidští roboti nebo chcete li hovádka. To vše postupně povede i k degeneraci bílé rasy a to bychom neměli připustit.

·         Výše uvedená citace porušuje kodex v bodě: Bloger nesmí propagovat ani vyjadřovat rasovou, národnostní, náboženskou ani jinou nesnášenlivost vůči jednotlivcům či skupinám osob, obzvlášť pak vůči menšinám. Svými články nesmí vyvolávat nebo eskalovat nenávistné nálady. Bloger nesmí propagovat násilí a agresivitu jako prostředek řešení konfliktů.

 

Stejnému bodu (propagace násilí) odporují např. tyto titulky:

Princové jsou na draka-ČSSD taky. Zaslouží si na držku-pojďte jim dát facky

Na Sobotku je Kalašnikova škoda-ubijte ho lopatou

Vzhledem k tomu, že jsme Vám již za porušení kodexu deaktivovali blog obsahující tuto pasáž –

Vážení imigranti-Vaše Angela Vás volá. Ano ta, co Vás do Evropy zvala a vítá Vás s otevřenou náručí. Určitě má pro Vás připraveny veškeré tělesné otvory k libovolnému použití pro zásun Vašich údů. Nemůžete ji jen tak vynechat!!

– přistoupili jsme nyní, jak už jsem uvedla, k úplné deaktivaci blogu.

 

Za adminy

Tereza Janků
Blog a Diskuse iDNES.cz
mediální skupina mafra

Anděl Media Centrum
Karla Engliše 519/11
150 00 Praha 5
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Kdo věří v nezávislá média, je blázen. Ta hlavní jsou koupená a lžou.

  • Teda, ale ta poslední pasáž „Vážení imigranti“… je super, ještě teď se směji : ) Ta se Vám, Rambousku povedla : )

    Miturová

  • Tak to je hezké. Zrovna jedny z nejlepších článků se paní Terezce nelíbí? To je zajímavé. Už jsem někde psala, začneme asi vydávat samizdaty.

    Zdá se mi to, nebo už se zase o kousek přiblížil čas, kdy už nebudeme mít holé ruce, ale hole v ruce?

    Miturová

  • Tak si ještě naposledy zanadáváme než nás zruší. „Vládno zrádná táhni už konečně k Čertu!!!!!!!!!“

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*