Kdo si plete Boha s Alláhem, nemůže být biskupem

Kdo si plete Boha s Alláhem, nemůže být biskupem

Apostatický kněz Holub 19. 3. 2016 vystavil slavnostně svůj erb s dvěma holuby a s kloboukem zelené barvy, vyvolávajícím asociaci s vodníkem (vodnářem).

Holubovo heslo: „Kdo miluje, poznává Boha“ je ve spojení s jeho postoji výsměchem. Pokud má Holub stejného boha s islamisty, pak v praxi má jeho milování dost katastrofální následky, jak vidíme na rituálním řezání hlav loňského roku křesťanům v Egyptě, Etiopii, Libyi, na teroristickém útoku na ruské letadlo, na teroristickém útoku v Paříži a nyní na teroristických útocích v Bruselu, které si vyžádaly 14 mrtvých na letišti, 20 mrtvých v metru a 200 raněných.

„pestrosti“ islámského náboženství, jak to Holub nazývá, asi můžeme brzy čekat teroristický útok i v Berlíně a rovněž ve Vatikánu, protože obě tyto struktury, stejně jako Brusel, prosazují islamizaci Evropy. Co teď může čekat Plzeň i celé Česko? Holub veřejně prosazuje islamizaci Česka a má ji urychlit i vláda, kterou má za tím účelem biskupským úřadem obdržet.

Na Holuba jako na heretika se vztahuje výrok papežské buly Pavla IV.: Pokud heretik bude vysvěcen na biskupa, svěcení je neplatné a neplatným je i všechno, co koná!

Ti biskupové, kteří přes všechna varování budou tohoto heretika a islamofila světit, ať si uvědomí, že svěcení bude neplatné – a na ně dopadá Boží prokletí.

Vyzýváme Boží lid i kněze plzeňské diecéze, aby adekvátním způsobem reagovali na plánovaný zločin proti církvi i proti národu. Copak Boží lid nemá v církvi slovo? Svatého Augustina i svatého Ambrože vybral lid, protože věděl, kdo jsou hodni být biskupy. A dnes už Boží lid nemá žádné slovo? Tomáš Holub má stejného ducha jako Tomáš Halík. Kdo si plete Boha s Alláhem, nemůže být biskupem!

 

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

(Tomáš Holub Foto: ČTK)
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Kdo si plete Boha s Alláhem, nemůže být biskupem

 • Je to jinak! PRAVDA JE TAKOVÁ ŽE MOHAMED MĚL KATOLICKÉHO UČITELE…. a islám byl stvořen jako nástroj Vatikánu…

  …původní Kristovo křesťanství je něco jiného než současný papežský katolicismus. Ve skutečnosti je Kristovo jméno pro Vatikán pouhou „maskou beránka“, která zakrývá největší podvod na lidstvu za posledních 2000 let!

  Zkuste teď prosím použít otevřenou mysl…

  Řím se pokoušel před 4.st. ORIGINÁLNÍ Kristovo učení zničit, ale jeho hnutí nebylo možné žádným násilím vymý­tit. Vznikla proto ďábelská myšlenka a římští mocipáni si řekli: Jak zničit Kristovo hnutí, když to nejde silou? Uděláme to podvodem! Vytvoříme falešné křesťanské náboženství! Tak vznikla římsko-katolická cézaro-papežská církev, která je jen falešnou napodobeninou originálního Kristova učení o poznání-sama-sebe.

  Jediným způsobem, jak zničit vliv (originálního) křesťanského hnutí, bylo vytvořit falešné křesťanské náboženství. Řešení bylo v Římě. Římské po­hanské náboženství vycházelo ze starověkého Babylonu. Jediné co potřebovalo, bylo dostat křesťanskou roušku…

  A TOTO FALEŠNÉ KŘESŤANSTVÍ POD NÁZVEM KATOLICISMUS DĚLÁ Z LIDSTVA OVCE DODNES… jako mocenský nástroj ovládání lidí bylo dlouho vysoce úspěšné… Mezitím ve Vatikánu mimo jiné vymysleli islám, který jim umožnil ovládnout Araby, kteří katolicismus odmítli… no a to jsme u současnosti: Lidé utíkají Vatikánu z lopaty, katolicismus ztrácí ovečky… s síly co stojí v pozadí za Římem se tedy rozhodli nasadit islám i do Evropy aby znovu myšlenkově a duchovně ovládli národy…

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

 • Tihle služebníci boží zrazují nejen své ovečky, ale i svého Boha, když ho srovnávají s Aláhem. Co si myslíte, že se stane, až zde budou v přesile muslimáci. No jistě. Za a – bude konvertovat k islámu, nebo přijde o tu svoji vepřovou palici,nebo za b – zvedne krovky a odfrčí za velkou louži, jako všichni jemu podobní zrádci. Svoje ovečky tu nechá napospas těm islámským hrdlořezům. Asi tak.

 • Zase jeden krásně vysmátej , resistuce mu vyšly a teď si myslí, že je na vrcholu své slávy. Divím se, že se neobává své karmy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*