Kdo, s kým, o čem, pro koho, ukáže čas. Jsou však strany, které budí rozpaky i nedůvěru…

Kdo, s kým, o čem, pro koho, ukáže čas. Jsou však strany, které budí rozpaky i nedůvěru…

Demokratické volby, jsou demokratické volby a myslet si o nich můžeme co chceme. Karty jsou rozdány, opět rozhodla Praha…

https://www.lidovky.cz/Parlamentni-Volby-2017.aspx?t=okrskyhttps://www.lidovky.cz/Parlamentni-Volby-2017.as

Volby roku 2017 dopadly jak dopadly, jede se dál. Jak a jakým směrem půjdeme, rozhodnou námi zvolení zástupci.

Volební účast byla 60,84 % z toho plyne, že se voleb zúčastnilo 5 060 589 oprávněných voličů.

Andrej Babiš zvítězil ve všech 77 okresech, což nemá obdoby.

Na druhém místě v 35 okresech se umístila SPD, což je velmi dobré znamení pro budoucnost další cesty směrem pozitivním, nikoliv směrem k zatracení. Tento můj osobní názor jsem podpořila vhozením lístku v její prospěch, a jen upřímně doufám a věřím, že i v náš celkový prospěch pro budoucí směřování České republiky.

Pro mě osobně byl celkem nepříjemným překvapením vzestup Pirátské strany.

Překvapením nebylo ODS, tady jsem dokonce v minulém článku prognózovala preferenční hlasy pro pana Klause mladšího. KSČM byla dle mého zralá na malé navýšení zisku oproti minulým volbám, ale kupodivu se tak nestalo. Protože jsem spíše voličkou jednotlivců ve stranách, než-li strany jako celku, velmi mě zklamalo to, že se do parlamentu, přes preferenční hlasy nedostal pan PhDr. Josef Skála, CSc., ale naopak se tam dostal prapodivný poslanec Dolejš. Co však bylo platné pro ODS, že druhým s nejvíce posbíranými preferenčními hlasy za panem Babišem, byl se svými skoro 23 tis. hlasy, pan Václav Klaus mladší, když si toho tato strana absolutně neváží? Když jej jeho vlastní strana upozaďuje, i když jemu hlavně, vděčí za dobrý výsledek?! Toto jejich chování se jim ale jistě později vymstí, zvláště, když do popředí vystrkují stále stejné tváře, typu stojedničkové Miroslavy Němcové…

Také se podivujete, že v tak nevděčné straně se zastaralým vedením i když s novějším panem Fialou, tuto stranu pan Klaus dávno nevyměnil za jinou? Já se tomu podivuji a nejsem sama. Jeho rétorika na veřejnosti je velmi odlišná od těch v nadřazenosti se utápějících se spolu straníků, kde je nejen lež, ale i neloajalita k vlastnímu loajálnímu a kvalitnímu členovi….Možná v tom hraje roli právě ta kvalita a strach o pozice, které by tento kvalitní člen strany mohl získat.

S výsledky voleb je nutno se smířit, ač jsme voliči kohokoli. Máme se však smířit s chybou, která se vloudila v podobě bludu, že volíme někoho s nějakými parametry, zatím co po volbách s hrůzou zjistíme, že to nejsou ti, zač se dlouhá léta vydávali?Piráti, kapitola sama pro sebe

Pokud někdo volí stranu, o které nezná podrobnosti, je nezodpovědný a navíc povrchní hlupák. Kdo volil pirátské? Pokud je někdo volil, protože chtějí legalizovat konopí, tak to už nemám slov o jejich mentalitě. Piráty jsem kdysi volila v době, kdy byli ještě „normální“ skutečnou rebelskou stranou s novými vizemi, jako je všeobecný základní příjem. Brala jsem ji za stranu s rozumnými vizemi, vizemi proti zkostnatění.Od té doby, se tato strana přeorganizovala a je k nepoznání. O vizi všeobecného základního příjmu už pro jistotu ani muk, to by se panu Babišovi nelíbilo…Prapodivné vítačské řeči pana Bartoše, které urputně popírá u pana Soukupa v duelu na TV Barrandov, kdy obratem slova řeční, jak je krásné přijímat migranty a být součástí EU…O jeho osobních stycích a účastech na pochodech s Antifou, nemluvě…

Poslanec SPD líčí dění před volebním štábem: Napadla nás Antifa, ozbrojená složka Pirátů. A podílela se na tom i ČT, klidně to napište

Kdo jsou Pirátská strana a koho zaštiťují, kdo zaštiťuje je?

Vox populi:

Převzato z dostupných informací na netu:

yuuvv, 27. 10. 2017 8:44:41

Pirátské strany v jednotlivých zemích, včetně těch Českých, zastřešuje a koordinuje Internacionála pirátských stran (PPI), která vznikla v dubnu 2010 v Bruselu. Jedná se o levičáckou Nadnárodní organizaci podobnou Socialistické / Komunistické internacionále. Prezidentem Pirátské internacionály je Muslim Guillaume Saouli. Vice – prezidentkou je Bailey Lamonová – levičácká aktivistka, která se hlásí k Anarchismu, Antifašismu a Socialismu. Existuje i společná Evropská Pirátská strana, která sdružuje Piráty z jednotlivých zemích a koordinuje jejich aktivity. Čeští Piráti mají v této straně také své zástupce. Už ze své podstaty jsou Piráti další PÁTOU KOLONOU v naší zemi – dirigovaní a koordinovaní Nadnárodními Neomarxistickými strukturami. Vítači, Islamofily a Multi-Kulti fanatiky se to v Pirátské straně jen hemží. Samozřejmě to před volbami nedávají příliš hlasitě najevo, aby neodradili voliče.

Piráti se účastnili řady pro – Islámských a vítacích demonstrací. Například po boku Zelených na Olomoucké demonstraci proti odpůrcům Islamizace, Piráti uspořádali před volbami sérii koncertů a předvolebních mítinků, na kterých vystupují ty samé tváře, které byly v čele demonstrací VÍTÁME UPRCHLÍKY. Feťácký hudebník Jiří „Messenjah“ vystupoval na vítací demonstraci. Jan Vrobel byl jedním z lídrů pro – Imigračních demonstrací. Oba teď pracují pro Piráty.

Takže anarchisté a vítači islamizace Evropy?…

Na jedné straně máme hnutí a strany, které jsou všemožně umlčovány a napadány, a na druhé jiné, kterým se dostává všemožné masivní podpory. V první řadě se jedná o Piráty, kteří se tváří pomalu jako vlastenecká strana a média je v tom všemožně podporují. Přitom Piráti, pomineme-li fakt, že piráti byli a jsou vrazi a lupiči, jsou odnoží německé strany stejného jména. Ta úzce spolupracuje s německou stranou Zelených, která je v podstatě produktem německého ekonacismu. V současnosti jsou Zelení a Piráti v Německu oporou tamní sociální demokracie vedené eurodemagogem Schulzem, který podporuje totalitu a afro islámskou migraci. — Piráti v Česku svým programem jednoznačně podporují migraci, tak genderové programy likvidace rodiny. O tom samozřejmě mlčí, protože naprostá většina voličů programy stran nečte a vychází z mediální propagandy. V jejím rámci Piráti pouze házejí populistickými hesly a volají, abychom je pustili na ně. Na koho? Na děti, aby je mohli svěřovat homosexuálům, nebo na vlastence, kteří brání afro islámské likvidaci rodiny a státu, migraci a rasistickým etno sociálním experimentům. — Piráti nejsou protirežimní ani vlastenecká či sociálně laděná strana. Navíc se stále více potvrzují informace o spolupráci Pirátů s fašistickými bojůvkami Antifa, které jsou shodou okolností podporované i jednou z našich tajných služeb k útokům na vlastenecké demonstrace. Zde lze jen konstatovat, že současný název Antifa a jeho nositelé jsou stejně antifašističtí jako námořní lupiči-piráti, hrdinní bojovníci za spravedlnost podle románových předloh. Ale takové jsou evropské hodnoty. Z fašistů antifašisti a levičáci, z ničitelů vlasti a rodiny, kteří se označili za námořní vrahy a lupiče, protirežimní hrdinové. A média je v souladu s přáním EU srovnávají s vlasteneckými stranami. Piráti podporují totalitní programy EU, počínaje rozbíjením rodiny, napomáhají narkomafii propagací volné konzumace drog, jsou klonem Zelených. Nelze se zbavit dojmu, že jejich mazaný šéf a velmi dobrý manipulátor Bartoš si z pubertálních českých voličů dělá doslova legraci, počínaje názvem svojí strany.

Pirátskou stranu lze jen hodnotit jako podvod na voličích a dýku do zad všem vlasteneckým stranám a politikům, kterým s pomocí masivní mediální kampaně, lží a pokrytectví sebrali hlasy.

Voliči Pirátů se budou hodně divit. Vyplouvá na povrch, s kým vším se jejich favorité kamarádí

Závěrem mého povolebního náhledu jen stručně.

Zbavili jsme se všude přítomného Miroslava Kalouska, který ještě dnes, častěji, než je zdrávo, vykřikuje na nyní již potrefené huse ČT, jak nám odchází demokracie. Ten člověk je typickým představitelem hesla, „Kdo s čím zachází, tím také schází!“. Farizejští z KDU ČSL vymění stejně farizejského a nemoudrého předsedu s jeho neznámými, známými, aktivitami mimo naše území, asi za stejně prapodivného, jako to udělali starostové, jejichž předseda působí dojmem rozmazleného mamánka, nikoliv razantního lídra strany.

Velkým plusem je, že bez mandátu zůstanou nevlastenecký Mgr. Daniel Herman se svým strýcem Brady a jeho prapodivnými a protičeskými styky v pozadí a asociální, sociální demokratka a propagátorka jiných směrů, než pro rodinných, Michaela Marksová. Nu a co se týká poslanců, abych vše malinko odlehčila, tak více štěstí, než rozumu, měl náš „nesmrtelný“ Mareček Bendů 😉

Jak tedy dál?

Jsme ve fázi, kdy se zvolené strany jen oťukávají. ANO preferuje ODS. To je však neuvážené, byla by to zrada jak voličů ANO, tak i voličů ODS. Pokud ovšem již dříve před volbami, nebyly zákulisní čachry těchto dvou uskupení.

Je to jen politika a ta bývá mnohdy velmi překvapivá.

Dejme tomu čas. Není dobré věci uspěchat, bylo by chybou tlačit na pilu zvlášť v době, kdy staré neosvědčené odchází a nové, nadějné, přichází.

Jsme na rozcestí. Zvolení lidé ať plní sliby dané voličům, protože dnes již prokazatelně vědí, že si příště u svých spoluobčanů ani neškrtnou.

Jsme na rozcestí. Važme si té naděje!
Jsme na rozcestí. Važme si té naděje!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*