Kdo řídil ruku vraha ruského velvyslance v Ankaře?!

Kdo řídil ruku vraha ruského velvyslance v Ankaře?!

Bylo by chybou automaticky předpokládat, že vrah ruského velvyslance Andreje Karlova byl osamělý vlk, nebo člen některé z radikálních islámských organizací bojujících v Sýrii. Stejně tak dobře mohlo jít o člověka pracujícího pro radikálního imáma Fethullaha Güllena, který žije v USA pod ochranou současné americké vlády a zatím ještě prezidenta Obamy. Také by mohlo jít o akci amerických zpravodajských služeb, tedy o pokus rozhádat Putina s Erdoganem a zabránit tím politickému, vojenskému a ekonomickému sbližování Ruska s Tureckem.

Ať už to byla akce islamistů, imáma, nebo CIA, jedná se o podlou vraždu bezbranného starého člověka a akt terorismu, který si zaslouží důkladné prošetření a následně tvrdý a nekompromisní trest těch, kdo řídili ruku pouhých 22 let starého elitního tureckého policisty Mevlüta Merta Altintaşe! Stejně naštěstí uvažuje ruský prezident Vladimír Putin, který z tohoto zbabělého podlého útoku neviní Turecko jako takové, nýbrž chce nalézt toho, kdo za tímto incidentem opravdu stojí.

Celá akce tedy byla z pohledu těch, kteří tím chtěli docílit rozkolu mezi Tureckem a Ruskou federací úplně zbytečná, protože vrah svou střelbou docílil naprostého opaku! Rusko totiž nevede žádný hlupák a tak se nyní obě země naopak spojí ve společné snaze najít opravdové viníky této hrozné tragédie a docílit jejich tvrdého potrestání! Existuje dokonce naděje, že pokud se viníci skrývají v USA, budou po odchodu nynější vlády a prezidenta dostiženi spravedlností nového prezidenta USA Donalda Trumpa, který avizuje naprosto nový přístup k zahraniční politice a k vedení války s terorismem, než měl jeho neslavný předchůdce Barack Obama!

Závěrem bych rád popřál upřímnou soustrast pozůstalým a přátelům ruského velvyslance Andreje Karlova a také všem pozůstalým obětí odsouzeníhodného teroristického činu v Berlíně, kde jeden z radikálních islámských imigrantů, které tolik hájí kancléřka Merkelová, zabil na vánočním trhu 9 lidí a několik desítek jich zranil.
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Kdo řídil ruku vraha ruského velvyslance v Ankaře?!

  • Turecke fanaticke policejni hovado zavrazdilo nevinneho, vzdelaneho civilistu strelou do zad!! Zajimave je, ze se zakerne zastreleni bezbranneho civilisty zezadu v prolhanem mainstreamu zatajuje. Atentatnik se tam promenoval jeste 25 minut a nahanel s pistoli hruzu ostatnim lidem. Nez prijelo komando, ktere ho odprasklo taky jako psa. A tak se ptam: Proc museli vsichni teroriste byt dosud okamzite zabiti policii? Mozna odpoved: Abychom se nedozvedeli, kdo jejich ruce na spousti ovladal, kdo jim sehnal zbrane, poskytl ukryt a podporu, aby mohli cestovat celou Evropou, aniz by byli zadrzeni. Mozny ucel: Nikdy vice nezastrasite lidi jak teroristickymi utoky, pokud mozno brutalnimi, abyste pak prisli s resenim NWO, ktere ma vas ochranit. Zidovske spiknuti proti svetu zvane NWO ma za ukol nastolit otroctvi multikulti spolecenstvi bez narodnich tradic, ktera budou neustale zmitana vnitrnimi konflikty mezi idiotskymi nabozenstvimi.

  • Fanaticky idiot popravil ruskeho vyslance strelou do zad na vystave. Je zajimave, ze se policie nesnazi ho ziskat ziveho, ale hned ho odpraskne namisto zneskodneni. A tak se nikdy uz nedozvime, kdo jeho ruku vedl. Ze strujcem je starec Güllen v USA? Nepravdepodobne! Jedno je ale jiste, turecka policie je oslabena a zaviranim policistu v rozkladu. Neni schopna zajistit bezpecnost nikomu, mozna snad Erdoganovi. Paranoidni cistky vedou Turecko do zahuby.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*