Kdo organizuje invazi uprchlíků do Evropy? Profesionálové z USA!

Kdo organizuje invazi uprchlíků do Evropy? Profesionálové z USA!

Za celým skandálním projektem pomoci nelegální imigraci stojí prosionistická, prokapitalistická a protiislámská nadace.

Ayn Rand Institute je americká nadace, která v současné době verbuje přes své webové stránky ZDE převaděče a pomocníky v Německu a Rakousku. Projděte si stránky a zjistíte, že se jedná o velmi profesionálně a draze zaplacenou kampaň, která neuvěřitelně pokrytecky apeluje především na „lidskost“ a „soucit Evropanů“.

Velká část těchto převáděných osob jsou muslimové a Arabové, což je přinejmenším velmi podivné, protože Ayn Rand Institution nikdy sympatie k Arabům nechovala. Kdo zná dílo dámy, jejíž jméno nadace nosí, ví, že se jednalo o velmi vášnivou příznivkyni Izraele, rozenou jako „Alissa Sinowjevna Rosenbaumová“ která považovala Araby za primitivní divochy nenávidějící Izrael. Ayn Randová byla jednou z hlavních ideologů americké radikální pravice, která zastávala a nadále zastává názor, že je „potřeba uvolnit cestu hrdinům kapitalismu“. Pasovala se na filosofku velikosti Aristotela a k obrazu o tom, kým byla a jaké názory zastávala, by postačil název jednoho jejího díla: „Obrana proti společnosti lupičů. Chudým brát a bohatým dávat“. No není to zvláštní, že právě její jméno nese nadace, která pomáhá nyní organizovat rozklad bohaté Evropy chudými uprchlíky především z muslimských zemí?

uprchlici 20

Doména z USA

Více informací a údaje o doméně stránek najdete ZDE  nebo ZDE (do vyhledávače zadejte „www.fluchthelfer.in/“).

Vzhledem k tomu, že, jak se zdá, za celým projektem pomoci nelegální imigraci stojí prosionistická, prokapitalistická a protiislámská nadace, není divu, že podobné stránky jako „Fluchthelfer.in“ nebyly vytvořeny pro nábor pomocníků pro nelegální imigraci na mexické hranici. Cíle těchto „pomocníků „Fluchthelferz“ z USA jsou zcela jiné než pomoc bližnímu svému.

Odpovědnost neponese zřejmě nikdo

Požadujme, aby politici vznesli protestní nótu vůči USA, protože iniciativa „Pomocník utečenců“ nabádá k trestnému činu. V Německu a Rakousku byla již podána řada trestních oznámení a Rakušané požadují pro převaděče a „pomocníky“ vysoké tresty. Více např. ZDE. O samotné Ayn Randové se dozvíte více ZDE nebo třeba ZDE. Příznačné je, že na těchto stránkách zaštiťujících se filozofií Ayn Randové jsou imigrace a její pomahači například v článku Imigrace jako zbraň proti západní kultuře tvrdě kritizováni. Proizraelská lobby dštící síru a oheň na vše levicové, muslimské a islámské zároveň podporuje imigraci muslimů do Evropy.

Nejsme obětí kolosální mystifikace i v jiných případech?

Nebylo by divu, kdyby většina mediálních výstupů tzv. „Islámského státu“ měla stejný původ. Všechna ta hrůzná videa (nebo jejich velká část) jsou možná vyrobena v Kalifornii nebo na jiných klidných místech „svobodného světa“. Žijeme již dnes ve virtuálním světě tvořeném médii. Světě, který nikdy neexistoval a který neexistuje. Naši domnělí nepřátelé jsou jen produktem scénáře z nějaké obdoby Hollywoodu. Svět se ocitá uvnitř reality show, směsi skutečnosti a prostoduchého „filmového“ scénáře. Není tedy divu, že si další zdroje všímají generování falešných identit propagátorů nelegální imigrace ZDE a ZDE. Buď je tedy spolu s námi obětí i sám americký „Ayn Rand Institute“ nebo je naopak tvůrcem mystifikace, za kterou by se nemusel stydět ani Jára Cimrman. Jen postrádá jeho vtip.

Každý si však může udělat názor sám. Jen chybí možnosti ověřování informací. Prostě nemáme všichni tolik času a prostředků jako nejbohatší lobby naší Země.

 

Převzato z http://news.e-republika.cz
Loading...

Podobné články

 • Pro JOSTOM , – nevim v kterym vesmiru spolu v historii zili krestani a zidi v miru , ale urcite to nebylo na zemi od stredoveku az po současnost , něco si o tom nastuduj a nedelej ze sebe blba.

 • Jaris:
  Za prvé: já nejsem ani slepý, ani hluchý a ani 1% zid.
  Za druhé: vsechny ty spatné vlastnosti, které tu házes na zidy jsou typické pro muslimy, takze tam jsi se evidentne spletl. My jich tu na Západe náme víc nez dost, takze já vím o cem písi.
  Za tretí: jestli más takový názor na zidy, jak tu popisujes tak vycházím z toho, ze bud jsi nácek, komunista anebo muslim.
  Tímto koncím nasi diskuzi a at mi odpovís cokoli na tento komentár tak nehodlám ti na to odpoved, tudíz nase diskuze zde koncí.

 • Jostom, nikdo nespini Izrael, neni treba. Zidi staci na to sami dokonale spinit sve jmeno nekalymi skutky. Po sebemensi kritice budto hrajou na historicka utrpeni nekolika holokaustu a nebo sermuji slovem antisemitizmus, ktereho se dneska vsichni boji. Je to takove jejich uspesne zaklinadlo. Izrael samotny je tou nejrasictitejsi zemi. Vrazdi, loupi, kupci, lze, podryva, prekrucuje, lichvari…..Nici autoritu kazdeho naroda, kam zid privandruje a odmita se prizpusobit zakonum hostitelske zeme. Pokud se jeste dnes nekdo dokaze zastavat techto profesionalnich narikacu, tak je bud slepy a hluchy a nebo je sam zid.

 • 2 jostom:
  Jak bychom mohli špinit Izrael, Boží bojovníky, totiž sami sebe?
  Jak bychom mohli špinit Ariel, Lva Božího, totiž Českého Lva, Ježíš Krista?
  Jak bychom mohli špinit Sion, totiž lidi, kteří dělají Jeho vůli. mají rádi pravdu a dělají dobro?
  Jak bychom mohli špinit Jeruzalém, což jsou lidé, kteří přijali tyto nejvyšší hodnoty od Pána jako vlasní ?
  Jak bychom mohli jako Elazaři nevidět, že nám Bůh jako obyčejným sedlákům už proti peklu pomáhal ?
  Jak bychom mohli nevidět, že se historie opakuje a vyhraje za nás zase On, jako u Domažlic, stejně jako s Gedeonem v Soudců 6-7 ?
  Brzo budeme oslavovat, my, skuteční synové Nejvyššího, co nám ta farizejská špína už leze krkem. Většina z nás to ani ještě neví, jaká to bude Jeho Sláva!
  Ve jménu Ježíše Krista, jeden z jeho mnoha synů. Chvála Mu, Jeho Pravda se brzy ukáže.
  Mluvil se mnou. Jsem svědek že Bůh je, má nás rád a nenechá nás … 🙂
  Jmenuje se Ježíš Kristus. To jméno je jediné. Nic kromě Něho totiž o sobě samo neexistuje ani nežije.
  Amen
  Petr

 • Vy vsichni, kterí tu napadáte a spiníte Izrael a zidovský národ a dáváte jim vinu, za vse zlo na svete, udeláte lépe, kdyz si dáte vysetrit vase vygumované mozky. Nemáte v nich nic kloudného nez nenávist a zást vuci výse uvedeným. Udeláte lépe, kdyz obrátíte vasi nenávist a zást vúci muslimúm a islamizaci celé Evropy. Není otázkou jestli nýbrz kdy bude islám a stredoveké zákony shária vládnout v Evrope. S zidovským obyvatelstvem jsme my krestané tu zili pospolu bez problému po staletí. Ti nám nevnucovali jejich zidovské nábozenství, coz se nedá ríct o muslimech.

 • Celá věc je o tom, že sionacisté nejsou židé, ale satanisti. Přesně takoví jako Adolf Rotshild Hitler. Je jim jedno o čem lžou a co použijí. Kolaborantů máme plnou vládu, Sorosovy sionacistické nadace ovládají co jde. Od open society, ammesty international, člověk v tísni, charta77, ČT evidentně taky, různé granty a perverzní svinstvo, barevné revoluce všude , ale asi potažmo i strany stejného kozla, jako ČSSD (Dlouhodobý program str. 7 NWO) a ostatní kolaboransky mlčí nebo jsou totéž. aria = šaria, vhodná záminka, trochu lidské blbosti a lhaní a lhaní a lhaní. Do téhož svinstva jsou prosím zapojeny ale církrevní firmy, Vatikán = Islám, vždyť ho kdysi jeho tmářská větev založila, sloužil jako zástěrka pro vyhlazení věřících v Ježíše, těch co si pomáhají, obyčejných lidí. Vatikán totéž provedl v Evropě ve středověku a za Hitlera. Nic nového pod sluncem. Zvratky všude po stolech. Brzo bude ale dobře. Ale taky zle. Amen

 • Kdyby nebyl tak silný podíl přerozdělování peněz v EU, nebyla by invaze muslimů. Bohužel jsou lidé, kterým je budoucnost Evropy lhostejná a zneužívají přístup k veřejným rozpočtům pro své obohacení. Kdyby nedostávali dotace, neubytovávali by je v luxusu a utečenci by sem nepřicházeli. V EU již dlouho funguje systém, kde stačí založit nějakou veřejně prospěšnou společnost a čerpat dotace na „řešení“ jakéhokoliv problému. Pokud se nedokážeme postarat o naše lidi, máme tu dost zoufalých, chudých, bezdomovců, kteří se k žádným dávkám nedostanou. Sociální systém je špatný, systém přerozdělování je nesmyslný. Jedinou záchranou je odchod z EU.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*