Kdo nejde volit, podporuje politiku EU, imigraci a islamizaci!

Kdo nejde volit, podporuje politiku EU, imigraci a islamizaci!

Usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) k aktuální politické situaci.

Vážení přátelé, toto je aktuální politické usnesení předsednictva hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD), ve kterém upozorňujeme na to, že Babišova vláda schválením pojmu „předsudečná nenávist“ z dílny Hamáčkova ministerstva vnitra podporuje umlčování kritiků imigrace a islámu. Konstatujeme, že ten, kdo nejde volit ve volbách do Evropského parlamentu 24. a 25. května, svým postojem de facto podporuje politiku EU, imigraci a islamizaci. Kateřina Konečná z KSČM a europoslanci ANO, ČSSD, TOP 09 a KDU-ČSL podpořili imigranty z Afriky a tento fakt Konečná nezakryje ani podáním trestního oznámení na Tomia Okamuru. Podíl seniorů pod hranicí příjmové chudoby se každoročně zvyšuje a SPD i navzdory odporu ANO, ČSSD, KSČM a Pirátů podporuje zvýšení důchodů. Rezignace ministra kultury Antonína Staňka je potvrzením personální krize vlády a vnitřního rozkladu ČSSD. Přijďte v co největším počtu ke klíčovým volbám do Evropského parlamentu 24. a 25. května!1. Kdo nejde volit, podporuje politiku EU, imigraci a islamizaci.

O víkendu proběhla v italském Miláně mnohatisícová manifestace vlastenců Evropy organizovaná italskou Ligou vedenou italským ministrem vnitra a vicepremiérem Mateem Salvinim. Zúčastnil se jí předseda hnutí SPD a místopředseda Poslanecké sněmovny Tomio Okamura, předsedkyně Národního sdružení Marine Le Pen či předseda Strany pro svobodu Geert Wilders. Vlastenci sdružení do politické frakce Evropa národů a svobody (ENF) společně prosazují ukončení diktátu Evropské unie a návrat pravomocí na úroveň národních států. Jasně odmítají imigrační politiku EU a islamizaci evropských zemí. Chtějí nahrazení současné Evropské unie novou formou spolupráce na základě svobody, suverenity a vzájemného respektu jednotlivých států.

Přijďte v co největším počtu ke klíčovým volbám do Evropského parlamentu 24. a 25. května a podpořte tak úsilí vlasteneckých stran! Evropský parlament je totiž jediné místo, kde můžeme prosadit změnu v Evropě a bojovat za suverenitu České republiky – a proto je zcela nutné v těchto volbách uspět. Nenechte se oklamat tvrzením, že je správné volby ignorovat, pokud nesouhlasíte s politikou EU. Jde o manipulaci řízenou bruselskou elitou, která spoléhá na politickou naivitu lidí. Kdo nejde volit, podporuje politiku EU, imigraci a islamizaci.

2. Konečná z KSČM a europoslanci ANO, ČSSD, TOP 09 a KDU-ČSL podpořili imigranty z Afriky.

Kandidátce komunistů Kateřině Konečné, dochází týden před eurovolbami nervy, a proto na předsedu hnutí SPD Tomia Okamuru podala trestní oznámení za to, že zveřejnil pravdu o tom, jak hlasovala v Evropském parlamentu pro podporu imigrace z Afriky. Europoslankyně Konečná hlasovala (společně s dalšími europoslanci za KSČM, ANO, ČSSD, TOP 09 a KDU-ČSL) pro „Usnesení Evropského parlamentu ze dne 26. března 2019 o základních právech lidí afrického původu v Evropě (2018/2899(RSP))“, ve kterém se v článku 23 říká: „Evropský parlament žádá Evropskou komisi a členské státy, aby s ohledem na stávající právní předpisy a postupy zajistily bezpečné a legální cesty pro přistěhovalce, uprchlíky a žadatele o azyl, kteří chtějí vstoupit do EU.“ Výše uvedené usnesení také fakticky otevírá cestu k právu imigrantů z Afriky na pozitivní diskriminaci v Evropě. Vysvětlování soudružky Konečné že jde o nezávazné usnesení a její útoky proti hnutí SPD jsou trapné a zbytečné.

3. Podíl seniorů pod hranicí příjmové chudoby se každoročně zvyšuje. SPD podporuje zvýšení důchodů.

Podíl seniorů pod hranicí příjmové chudoby se každoročně zvyšuje. Kolem 190 tisíc seniorů má důchod pod 10 tisíc korun. Zhruba 60 tisíc důchodců dokonce pobírá penzi, která nedosahuje ani výše 8 tisíc korun. V podobně tristní situaci jsou také invalidní důchodci. Za tuto situaci nesou plnou odpovědnost všechny parlamentní stany a hnutí, které se podílely na vládnutí od roku 1993, tedy ODS, ČSSD, ANO, KDU-ČSL a TOP 09. Nikdo z nich nebyl schopen do dnes přijmout důchodovou reformu, která by nastavila takový poměr solidarity a zásluhovosti, který by zvyšoval zásadním způsobem nejnižší důchody a dále aby byly důchody zvyšovány nikoliv procentuálně, ale všem o stejnou částku.

Poslanci ANO, ČSSD, KSČM a Pirátů navíc dne 16. května 2019 v Poslanecké sněmovně na jednání Sociálního výboru odmítli podpořit návrh naší poslankyně Lucie Šafránkové, aby v rámci avizovaného zvýšení důchodů o 900 korun dostali navíc všichni, kteří mají důchody do 10 tisíc korun měsíčně ještě dalších 900 korun, aby se alespoň trochu dorovnala výše nejnižších důchodů. Přitom peníze ve státním rozpočtu lze nalézt. Hnutí SPD navrhuje ukončit financování politických „neziskovek“, ukončit vyplácení neadresných sociálních dávek nepřizpůsobivým a podmínit vyplácení pracovní minulostí a čistým trestním rejstříkem a stažení české armády z Afghánistánu. Ušetřené prostředky bohatě postačují ke zlepšení životní situace penzistů s důchodem do 10 tisíc korun.

4. Rezignace ministra kultury Antonína Staňka je potvrzením personální krize vlády a vnitřního rozkladu ČSSD.

Rezignace ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD) je dalším potvrzením personální krize vlády a vnitřního rozkladu ČSSD. Hnutí SPD prosazovalo od počátku model vlády odborníků, nominovaných vítězem voleb. Hnutí SPD by takovou vládu podpořilo výměnou za prosazení programových priorit hnutí SPD. Stávající vládu s globalistickou ČSSD hnutí SPD nepodpořilo a ani nepodporuje právě kvůli účasti ČSSD. Vláda je bezradná a probíhá neustálá výměna ministrů. Předsedu vlády a hnutí ANO tlačí z jedné strany sliby voličům a z druhé strany strach z bruselských elit. Platí zde přísloví, že nejde sedět na dvou židlích.

5. Babišova vláda podporuje umlčování kritiků imigrace a islámu.

Vláda Andreje Babiše souhlasila se zavedením nového pojmu „šíření předsudečné nenávisti“. Tento pojem z dílny ministerstva vnitra v čele s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem je otevřeně mířen k cenzurování a kriminalizaci hnutí SPD. Je to projevem likvidace svobody slova a má zastrašit vlastenecky smýšlející občany. Občané mají být umlčeni tímto nástrojem, pokud budou kritizovat imigraci, islamizaci nebo ideologický teror politických neziskových organizací. Jde o další krok potvrzující nástup totalitního diktátu Bruselu. Je signifikantní, že Andrej Babiš, který hovoří o tom, jak nás chrání před imigrací, se proti této věci nepostavil. Hnutí SPD je cílem těchto opatření, neboť je jediným vážným protivníkem bruselských elit, jejichž cílem je likvidace svobody, demokracie a naší národní suverenity.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*