Kdo nám opravdu vládne a čím jsme ovládáni

Kdo nám opravdu vládne a čím jsme ovládáni

Možná si myslíte, že nám vládne vláda a ono se to tak na první pohled jeví, ale není to zcela pravda. Dnešní vláda nemá zdaleka tu moc jakou mají velké firmy, nadnárodní korporace, které se jako chobotnice rozpínají po celém světě a všude prosazují své názory a svá práva. Tyto obří společnosti nejen že jsou často propleteny v neprůhledný labyrint vlastnických práv a nároků, takže často není ani možné zjistit kdo vlastní co a kolik těch super-bohatých majitelů dohromady je.

Před několika byla vypracována studie na Švýcarském federálním institutu technologie v Zurichu, která zkoumala 43,000 nadnárodních společností. Badatelé s překvapením zjistili, že všecky tyto firmy jsou vlastněny poměrně malou skupinou nesmírně bohatých institucí, převážně bankéřů a tito ovládají celý svět, jeho ekonomii, politiku, zdravotnictví, životní styl, módu a všecko ostatní co s tím souvisí.

Skrze takto propletené vlastnictví jiných firem bylo zjištěno jádro tohoto bludiště, které se sestávalo z 1,318 firem, z nichž každá vlastnila v průměru 20 dalších firem. Dalším vyhodnocováním se podařilo vytřídit 147 ještě těsněji propojených korporací, které tvořily naprostý střed celého klubka a které vlastní a ovládají 40% veškerého celkového majetku. Většina z nich jsou banky, pojišťovny a jiné finanční instituce.

Jinými slovy, méně než 1% firem vlastní 40% celkového majetku všech firem.Z ekonomického hlediska, toto vytváří nestabilitu: když jedna firma selže, ostatní mohou padnout jako domino. Tuto zkušenost máme už z r. 2008 a dnes, aby zakryli, že se to stejné děje ve velkém, přivolali na nás falešnou epidemii, koronu. Hlavních 50 firem ze 147, které ovládají svět je možno najít na stránce ZDE.

Tyto firmy jsou ti praví vládci světa. Nemusí k tomu účelu diktovat jednotlivým vládám co mají dělat. Stačí, že vlastní veškerá media, zpravodajství a filmovou produkci, pomocí kterých formují naše názory, takže většina lidí má stejný náhled na svět jako jejich sousedé v úplně jiné zemi. Tím, že vlastní obchody, ovlivňují co můžeme kupovat, ovlivňují co na sebe navlékneme, jakým nábytkem si přeplníme byt a jaký lék si koupíme, když nás bolí hlava. Pomocí podpory školám ovládají celosvětové školství, takže všichni vystudovaní vejdou do života se zhruba stejně vymytými mozky.

To je na příklad důvod, proč hodně členů BLM a Antify, kteří dnes v Americe ničí obchody, zapalují domy, zabíjejí lidi a ruinují ekonomii, jsou v podstatě nenávistní komunisté, vzbouřenci proti všemu: byli k tomu vychováni školským systémem.

Kdysi bylo možno na internetu nalézt zajímavé informace. Dnes už ne, protože censura velkých nadnárodních firem tomu zabraňuje. Ovládají takto i naše znalosti, kontrolují čemu smíme věřit a čemu ne a pomocí reklamy nám diktují co si koupíme a co ne.

A protože chtějí mít dokonalé odběratele, dokonalé a poslušné zákazníky pro své zboží a pro svoji propagandu, chtějí o nás vědět všecko co je zjistitelné, aby nás mohli dále manipulovat a nasměrovávat, přesně podle svých potřeb. Chtějí nás totálně ovládat.

Sbírají o nás informace nejrůznějšími způsoby. I vyplnění zdánlivě nevinného formuláře může sloužit jako prověrka co jste zač. Vyplňte žádost o zaměstnání po svém, přesně jak cítíte a jestliže to není oficiálně povolený názor, buďte si jisti, že místo nedostanete. Ne, tito lidé chtějí dokonalé a poslušné kolíčky ve svém korporačním aparátu a nějakého volnomyšlenkáře, který nesouhlasí s oficiální historkou, jak ji předkládá televize a jiná media, toho nepotřebují.

Také telefony slouží jako sběrny informací. Jistě víte, že telefonní firmy mají uschován každý telefonní hovor, který byl přes jejich síť kdy udělán? Jsou další firmy, které tyto údaje vyhodnocují a jejich výsledky prodávají na příklad případným zaměstnavatelům, kteří pátrají jak se jim ten-onen člověk osvědčí v jejich organizační síti. Prodávají tyto informace také majitelům domů, kteří pátrají, jestli budou mít s budoucím nájemníkem potíže. Bude platit zavčas nájem? Má na to, abych mu mohl nájem zvýšit? Anebo – bude se v práci flákat? Bude snášenlivý, nebo ne? Už to, že firmy samy si vedou seznamy těch, kteří často v pondělí chybí, nám říká, jak moc jsme sledováni. A kdoví jaké jiné seznamy si vedou.

Přes telefon je analyzováno obrovské množství informací, jako je výraz obličeje, zvuk hlasu, místa, odkud je voláno, co bylo přes telefon placeno a jaké částky to byly, genetické informace, zdravotní informace, jaké „apps“ máme a jak je využíváme a mnoho jiného.

Na bázi internetového provozu jsou vyhodnocovány stránky, na které chodíme, prohlížeče, které používáme, e-maily, které dostáváme a posíláme, jak moc času denně věnujeme internetu. Televize má na sobě často připojeno zařízení, které sleduje na které programy se díváme, jak často a jak dlouho, a dokáže sledovat a odposlouchávat i nás a to i když je televize vypnutá. Stejně tak i telefon.

Z těchto informací jsou často složitým způsobem vyhodnocovány stupně spolehlivosti člověka, jeho schopnost utrácet větší peníze, jeho zdravotní stav a pojistitelnost, náchylnost k nehodám, čistotnost a spořádanost, zločinné sklony, možnosti pro povýšení v zaměstnání a mnoho, velmi mnoho jiného.

Kvůli „elektronickému podpisu“ nás mohou do jisté míry sledovat i některé elektrické přístroje, na příklad elektrické kuchyňské vybavení, které máme doma. I auta mohou ledacos hlásit, nakonec – všechna v sobě mají počítač. Kotel na ústřední topení má dnes rovněž počítač, kdoví na co, ale má ho. A tak dále, je toho mnoho, pomocí čeho můžeme být sledováni, na dálku ovládáni a manipulováni.

Mobilní telefony jsou pro nás to největší nebezpečí, protože nejen že umožňují hromadný sběr informací o nás a našem životním stylu, ale ještě nás mohou sledovat každou minutu dne a v případě potřeby podávat hlášení kde se nacházíme, co děláme a s kým jednáme. Vzít takový telefon na tajnou obchodní schůzku, i když je vypnutý, se pak může rovnat přímému dopisu konkurenci, se všemi našimi obchodními plány.

Mobily jsou ale ještě navíc návykové. Společenský styk přes mobil zabraňuje osobnímu styku s přáteli, dělá nás závislé na tom, že nám někdo zavolá, nebo pošle text. Postupem času každé zazvonění v nás vyvolá stav radostného očekávání, což uvolní v mozku chemikálii, zvanou dopamin, což je radost způsobující látka. Takže se staneme závislými na zvonění telefonu, neustále ho sledujeme, kontrolujeme zprávy, sami voláme druhým. Hodně mobilních apps jsou navrženy jako hazardní hry a tyto jen zvyšují závislost na mobilu.

Mobily rovněž ohrožují naše zdraví. Při telefonním hovoru dochází ke změně srdečního tepu a krevního tlaku. Tyto telefony rovněž narušují spánek a jejich radiace nás zbavuje obrany proti patogenům. Mladí lidé, navyklí na mobil nejsou šťastní a často podléhají depresím.

Nosit telefon kdekoliv na těle způsobuje rakovinu. Používat telefon na uchu, anebo skrze sluchátko je stejně nebezpečné – pouze přepnutí na hlasitý přenos, který umožňuje mluvit na telefon z dálky, ho dělá bezpečnější. Ovšem mít telefon v klíně a hrát na něm hry, nebo posílat a dostávat zprávy, je návod na neplodnost, nebo rakovinu pohlavních orgánů.

Špionážní zařízení

V Americe existuje firma, která má 8,000 zaměstnanců; jmenuje se Mitre Corp. Tato firma již 60 let vyvíjí za peníze daňových poplatníků špionážní zařízení pro armádu a vyzvědačské agentury. Jeden z jejich vynálezů je zařízení, které se dokáže dostat do „smart“ hodinek a jiného „smart“ zařízení a dokonce i do domácích teploměrů za účelem sledování obyvatel. Jejich software dokáže snímat lidské otisky prstů a jiné biometrické údaje přes společenská media, anebo zjistit, jestli člověk lže či mluví pravdu na podkladě změny pachu, který jeho tělo vydává při lži. Vyvinuli též software na rozpoznávání obličejů, na zjišťování DNA a určování příbuznosti a jistě mnoho jiného.

Členové kriminálních skupin někdy dávají své obrázky na internet a pomocí prstů a rukou označují příslušnost ke svému gangu – tam je pak možno sejmout otisky prstů. Málokdo si uvědomuje, že tím, že vystaví svoji fotografii na internetu, vydává o sobě na veřejnost své vlastní, unikátní biometrické informace. A jelikož jsou všecky BLM a Antifa protesty filmovány a fotografovány, policie tímto způsobem získává obrovskou zásobu informací o všech, kteří se této zločinné činnosti zúčastňují.

Už ta skutečnost, že kvůli kovovému proužku na bankovkách může každý, kdo má patřičné zařízení zjistit, při pouhém setkání na ulici, přesně kolik máte u sebe peněz. A každý, kdo má podobné zařízení na přečtení magnetických proužků na kredit- a debit-kartách, může z nich stáhnout potřebné informace.

Jejich brožurka říká: „Vy to nemusíte vědět, ale Mitre se dotýká vašeho života skoro každý den.“ Mitre je využívána na udržování zabezpečení národa, na vysledování kriminálních elementů a záškodnických prvků, ale stejným způsobem může špehovat i naprosto nevinné občany, ať už je pro to důvod jakýkoliv.

Mnoho vynálezů této firmy sloužilo vojenskému průmyslu, jako na příklad systém varování v případě leteckého napadení, nebo radarový systém na sledování letadel, lodí a ponorek. Ale vliv firmy Mitre je i za GPS zařízením, vynalezli zařízení na hledání lidí, pohřbených v sutinách při 911, nebo zařízení pro letadla, za účelem zabránění možnosti srážky s druhým letadlem.

V současné době pracuje Mitre na zastavení a obraně proti Covidu. Ve spolupráci s některými vládními činiteli mají za úkol vypracovat plán postupu na zastavení této epidemie, plus přijít se zařízením, které umožní tuto nemoc odstranit bez použití léků.

Co vymýšlí Elon Musk

Elon Musk svádí výzkum na špatnou cestu, když zkouší vyvinout čip přímo do mozku, který nazývá Neuralink a pomocí kterého je možno ovlivňovat výši hormonů v těle a tím navodit spokojenou náladu. Mám za to, že příjemná lidská společnost bez roušek a bez distancování dovede navodit lepší náladu než jeho umělý, digitální výmysl.

Tento vynález má rovněž možnost zmírnit stres, uvolnit napětí, ale také pomoct lidem se zraněním páteře, aby si sami mohli odstranili paralyzu a získali znovu pohyblivost.

To je co říkají veřejně. Ale poměrně tišším hlasem mluví o možností spojení člověka s počítačem, takže budeme moci odesílat e-maily pouhými myšlenkami a stejně tak budeme moci přijímat pokyny odněkud z neznáma a za neznámým účelem.

Prostě – stanou se z nás roboti.

Zatím tento vynález zkouší Musk na prasatech. Když čmuchají po zemi a hledají žrádlo, je možno sledovat na obrazovce jejich mozkovou aktivitu. Celá operace vsazení čipu do mozku je prováděná roboty a trvá asi půl hodiny. Jeden robot vyřízne do lebky kroužek velikosti čipu, který vloží na patřičné místo. Pak vyříznutý kousek lebky přidělá zpět a přilepí. Druhý robot toto místo sešije.

Chcete vědět co o vás ví Google a Microsoft?

Google si pamatuje hodně. Taky sbírá informace o každém uživateli, vyhodnocuje je a určitě i prodává. Ví co hledáme a dovede nám předhodit internetové stránky, které s tím souvisí – je to zastrašující. Takže má o nás víc znalostí, než si myslíme. U Googlu je ale možno zjistit co všecko ví a snad to i odstranit.

Microsoft jedná trochu jinak. S ohledem na to, jak máte jejich programy nastaveny a jaké služby používáte, ví jaké apps máte nainstalovány, ví kde se nacházíte a ví co na internetu sledujete. Říkají, že je to jejich „snaha pomoci vám prožít jejich produkty a služby jako více osobní, pomocné a zábavné.“ No, řekněme že je to tak.

Ovšem i to se dá odstranit. Rady, jak to učinit, můžete získat ZDE. Je dobré, pokud toto potřebujete využít, udělat to co nejdříve, anebo si celou stránku okopírovat i s linkami. Stránka může zmizet dříve, než se nadějete.

 

Jana Kaufman
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*