Kdo jsou hromadní vrahové v Americe? Media s oblibou tvrdí, že to jsou bílí lidé

Kdo jsou hromadní vrahové v Americe? Media s oblibou tvrdí, že to jsou bílí lidé

Ve spojení se současným střílením ve městě Boulder, v Koloradu, editorka novin „USA Today“ Hemal Jhaveri napsala otevřeně rasistickou poznámku na Tweeter, kde vinila bělochy za tento zločin: „Pokaždé je to rozzlobený běloch. Pokaždé.“ Její příspěvek způsobil lavinu protestů a následkem toho přišla o zaměstnání.

Nebyla sama, kdo vinil bílé Američany za toto a jiná hromadná střílení. Globalisté a levicové elementy jsou vždy ochotny se k ní přidat.

Později bylo ovšem zjištěno, že ten, kdo byl vinen zastřelením deseti bílých lidí byl Islámský Arab Ahmad Al Aliwi Al-Issa ze Syrie.Novinář Andy Ngo dal na Twitter sbírku fotografií (viz obrázky níže) těch, kteří způsobili hromadné zabíjení střelnou zbraní v Americe v průběhu roku 2019. Dalších asi 84 fotografií jsou na internetové stránce.

Sbírka fotografií tohoto novináře z r. 2020 ukazuje na podobnou situaci (obrázky níže). Dalších asi 140 fotografií jsou na internetové stránce.

Někdo dal dohromady internetovou stránku, kde vede seznam všech hromadných střílení v Americe v r. 2019. Aspoň 20 z nich byly v Chicagu. Většina střílení se stala v tzv. „vnitřních městech,“ což jsou ghetta a často byla způsobena gangy. Gangy v Americe jsou složeny z 88% ne-bílých členů.

Současná vlna zločinů proti Asiatům ve městě New York opět vyvolala nářek v mediích, která vinila „bílé nadřazence“ za tyto násilnosti. Ale policejní pátrání objevilo skutečné viníky: bylo to několik barevných (na obrázku dole), kteří byli všichni zatčeni.

 

Snad nejlepší zdroj na zhodnocení toho, kdo-co-komu-vyvedl je pátrání „National Crime Victimization Survey“ (Pátrání po obětech národní kriminality), což je každoroční výzkum, který hodnotí zločinnost na bázi vzorku asi 200,000 lidí, představujících průřez americkou populací. Kriminalita je hodnocena s ohledem na rasu, pohlaví a průměrný věk pachatele. Výsledky z r. 2018 jsou uveden níže.

Z tabulky je zjevné, že každá rasová skupina přednostně napadá své vlastní lidi. Ale když přijde na útoky proti jiným rasovým skupinám, pak jsou bílí ta nejčastější oběť u nich všech. Když si uvědomíme, že tato studie hodnotila celkem 608,000 zločinů mezi-rasového násilí, tak to je řádná dávka zločinů vůči bílým.

Rasa obětí a útočníků. Zdroj: Bureau of Justice Statistics, National Crime Victimization Survey, 2018

Problém, který v současné době máme v Americe jsou hordy nezákonných emigrantů, kteří se hrnou do Států skrze jižní hranici. Tito pouze zvýší zločinnost, která je již tak značná. Jen za leden 2021 jich přišlo 78,000 a v únoru jich bylo ještě víc, 141,000. A jak je známo, za každého zadrženého přivandrovalce jsou tři další, kteří se dostanou do země nezpozorováni. To činí půl milionu útočníků během prvních dvou měsíců Bidenovy administrace.

Různé země, jako na příklad Irán, dnes najímají žoldnéře a posílají je do Ameriky. Údajně něco mezi 5 až 10 tisíci jich tam již je, všecko ostřílení vojáci. Zatím pracují hlavně u technických firem, anebo jsou dosazeni do vládních pozic, odkud celou akci vedou.

Bidenova vláda v současné době spolupracuje s mexickými drogovými kartely, které velmi dobře znají způsoby, jak dostat své lidi do země. Jednají zcela veřejně, s naprostou imunitou, protože hraniční stráž má přikázáno nic nedělat. A tak namísto aby chránili hranice, tito lidé dnes vyplňují formuláře pro nezákonné emigranty. Drogové kartely transportují do Států zbraně jako odpalovače granátů a kulomety – chystají se na válku! S pomocí pohraničníků skladují tyto zbraně přímo na americké půdě.

Je odhadováno, že asi 16,000 nezletilých bez doprovodu dospělých přibylo v únoru. Tyto děti jsou používány na prostituci, která je tam touto dobou neuvěřitelně rozšířena. Znásilnění, vraždy, obchod s drogami, to všecko je dnes každodenní záležitost.

Starostové pohraničních měst hlásí, že celé autobusy přijíždějí uprostřed noci a vypouštějí hordy nezákonných přivandrovalců a pak je jim řečeno, že teď jsou tito lidé jejich starost.

To je, co se dnes děje v Americe. Ale Evropa od toho není daleko, s těmi miliony nezákonných přistěhovalců, kteří se stále dál k nám vtírají jakýmkoliv způsobem, včetně letadly, která bývají placena některými vládami. Tady pak dostanou plnou podporu, co jim může země nabídnout, měsíční plat aniž by kdy museli pracovat, podporu pro jejich rodiny, takže pak mohou cestovat zpět, do zemí odkud přišli – na dovolenou aby přivezli více příbuzných! A mají těch příbuzných celé davy!

I zde byly celé zásobárny zbraní objeveny v mešitách, byly vraždy, znásilnění a nenávistné zločiny proti původní bílé populaci a to v obrovském množství. Ovšem toto všecko je většinou nehlášeno, protože Evropané nejsou ještě tak odhodlaní jako jejich protinožci v Americe. Evropané stále ještě jaksi věří svým vládám a spoléhají na ně; mnoho Američanů dnes již ví, že vláda není v žádném případě na jejich straně.

To nebezpečí spočívá v tom, že tito cizí útočníci jsou ti nejhorší co která země má. Tak jako v Americe, určitě podobně i v Evropě, tito nově přicházející jsou často zločinci. V současné době na hraničním přechodu přes řeku Rio Grande v Americe zatkli 860 ověřených zločinců, jako vrahů, násilníků, pedofilů a jiných pohlavních zvrácenců. Z tohoto počtu bylo 63 členů různých gangů a 92 pohlavních zvrácenců.

 

Jana Kaufman
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Kdo jsou hromadní vrahové v Americe? Media s oblibou tvrdí, že to jsou bílí lidé

  • · Edit

    Bili nebo cerni pokud Nekoho vzdelala ulice a pomohla s vychovou grazl muze byt kazdy!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*