Kdo je víc? Babiš nebo stříhači standarty?

Kdo je víc? Babiš nebo stříhači standarty?

Pro někoho zákony platí a pro někoho ne, opět nám to ukazují představitelé pražské kavárny. Už předem je jasné co se stane, vyšumí to, stejně jako vyšuměla platba ČSSD za služby panu Altnerovi …

Po pravdě jsem trošku překvapen – nebo možná v souvislostech ani tak moc ne.

Skupinka rebelů ze stohoven, reprezentanti pražské kavárny opět překročili pomyslnou mez za kterou se plebs (rozuměj obyčejní lidé) netroufne ani nakouknout.

Zatímco malé hospůdky se zavirají, trochu větší skřípou zuby a velké se smějí, elita národa se rozhodla, že se jí EET netýká.

A proč taky?

Prošlo jí rozstříhání prezidentské standarty, prošlo jí vyvěšení trenýrek na hradě, ze soudů si dělají legraci, tak proč nezajít ještě dál? Stejně to zase projde.

Kdo by si dovolil tento mozek národa nějak potrestat?

EET pro ně prostě neexistuje. V jejich kavárně se zavádět nebude a vyřeší to tím, že se tam bude platit bitcointy.

Je pravda, že jsem nejprve trošku pozměnil mínění o jejich akcích.

Na první pohled je to hodno obdivu. Postavili se samotnému systému, postavili se samotnému velkému ministru financí.

Kdyby jen to, oni se postavili celému státu, zákonům!!

Obdivuhodné.

Oni nebrojí jen proti prezidentovi, oni si troufnou i na celý systém! To už je panečku něco. To už by se dokonce zařadili na úroveň machrů z Kliniky, kteří si taky dělají co chtějí a nikdo s tím nic nenadělá (nechce udělat).

Řekl bych, že to zavání něčím jiným. Pokud bych to měl přesně pojmenovat, jmenuje se to

ANARCHIE

A pak mi to docvaklo.

Nebylo tu už něco podobného?

Co třeba takové ČSSD pro které zákony taky neplatí? Co jejich kauza s Altnerem? Proč jim měsíc procházelo, že nemusí nic platit i po pravomocném rozsudku?

Nezačíná náhodou tak trošku předvolební boj? Nepotřebují nějak zaměstnat Babiše a trošku mu stáhnout preference před volbami?

Opět je tu to klasické:

„Obyčejný občane plň do puntíku co ti přikážeme a nás si nevšímej. My jsme jiná sorta. My jsme natolik uvědomělí, že se nás zákony netýkají. Ty jsou jen pro Vás a Vaše blízké.

Po pravdě, ani jedna z variant se mi nějak nelíbí, v čem to asi bude?

přeji krásný den

zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/422404-prazska-kavarna-ignoruje-eet-i-pres-hrozbu-sankce.html
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Kdo je víc? Babiš nebo stříhači standarty?

  • Babiš by nebyl nic, kdyby mu k tomu nesekundoval Sobotka. ČSSD kolaboruje a vytváří tu s Babišem udavačský stát, který bude mít více konfidentů, než Gestapo a StB dohromady. Je to hnus a pokud se v čele ČSSD udrží Sobotka s Chovancem, budou s Babišem vládnout dál. Pak si nás očipují a budeme poslouchat. Postavme se tomu, dokud je čas. Válku nepamatuji, ale socialismus ano. Před rokem 1989 byli lidé k sobě slušnější a udavačů tolik nebylo.

  • Myslím, že by si pražská kavárna alias knížecí stádo mělo zvolit svého krále. Myslím, že by se k jejich drzým a sprostým povahám velice hodil David Černý, který ve sprostotě a drzosti vyniká a ještě by mohl hrát v kavárně své písně Bamga. Celý svět by nám tuhletu eliitu záviděl. A kdyby chtěli arogantního chytrolína tak by za krále mohli zvolit Jana Krause.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*