Kdo a kolik platí Českým elitám za jejich protinárodní postoje?

Kdo a kolik platí Českým elitám za jejich protinárodní postoje?

Otázka uvedená v nadpisu začíná mít poměrně značné opodstatnění a stává se stále větší hrozbou pro malý Český národ………………………………

V tisku a televizi uváděné hanebnosti z úst pana Stropnického ml, generála Pavla, paní Šabatové, pana Pelikána či paní Žilkové-Stropnické už totiž zacházejí za hranice normálnosti a nesounáležitosti s národem.

Mnozí občané nad výroky a postupy shora uvedených lidí mávnou rukou a zhodnotí je jako výplody chorých mozků. Ono to tak skutečně vypadá, že ti lidé jsou nemocní a mají jakousi mozkovou disfunkci, ale osobně se domnívám, že ti lidé to mají velmi dobře spočítané a cíleně uvádějí český národ názorově do chaosu. Domnívám se také, že to, co dělají, tak nemohou dělat zadarmo, protože dělat ze sebe debila zadarmo se u těchto hamižných lidí nedá snad ani předpokládat.

Premiér Bohuslav Sobotka a ministr spravedlnosti Robert Pelikán Foto: ČTK Krumphanzl Michal
Ilustrační obrázek. Premiér Bohuslav Sobotka a ministr spravedlnosti Robert Pelikán Foto: ČTK Krumphanzl Michal

Vezmu-li pana Stropnického (nově zvoleného předsedu Strany zelených) a jeho sofistikovaný výklad o tom, že Praha zvládne 12 000 uprchlíků, tak jsem zděšen. Jeho slova jsou na rákosku a nařezání na prdel. Takový mlíčňák, co má ještě skořápku na prdeli a pro republiku neudělal zhola nic pozitivního, by nám sem nastěhoval imigranty, ale veřejnosti se na nic neptá. Kdo jsi ty jeden Stropnický?? Co ty si vlastně ve své namyšlenosti o sobě myslíš? Jsi přesvědčen, že si z tebe lidé sednou na zadek? Nesednou synku a mohlo by se ti snadno stát, že ti někdo naboří tu tvou nafrněnou držtičku. Dost možná spoléháš na tatíčka a jeho funkci ministra obrany. No nevím – dost možná nebyl ani na vojně a flintu viděl jen ve filmu. Tatíček je skvělý ministr obrany a má na to i skvělou kvalifikaci. Prostě herec, komediant velící malé nemohoucí armádě, která v současnosti nedokáže bránit ani naše malé hranice a to nikoliv před armádou, ale před imigranty. Opravdu úsměvné, ale na druhé straně i k pláči!!

Generál Pavel – to je taky kousek. Největším nebezpečím pro nás a pro Evropu není migrační vlna, ale Rusko. Rusko je náš největší nepřítel – pozor na něj. Pane generále – Rusko má úplně jiné starosti než se starat o bezvýznamnou Českou republiku. Pro Rusko nejsme rovnocenným partnerem po všech stranách. Navíc jste pominul, že hlavním iniciátorem migrační vlny jsou USA a NATO. Díky jejich imperialistické a militaristické politice je Evropa tam, kde je. Rusko neházelo bomby na Irák, Libyi ani Sýrii. Byla to NATO a Spojené státy. Jejich genocidní politika uvedla do pohybu migrační vlnu. Je pravdou pane generále, že než jste se stal pohlavárem NATO, tak jste byl velmi rozumný důstojník, ale od doby, co jste povýšil, jste někdo jiný. Proč?? Pomíjíte fakt, že NATO přislíbilo Rusku, že se po rozpadu Varšavské smlouvy nebude dále rozšiřovat na východ. Kde jsou dnes sliby NATO?? USA a NATO záměrně eskalují mezinárodní napětí – to je bez diskuze! Teprve po zásahu Ruska v Sýrii se USA probudily a začaly něco dělat. Do té doby hlavně vyzbrojovaly rebely a teroristy. Nikoliv politickou opozici.

Vést debatu o blábolech paní Žilkové-Stropnické, to je už pro ostudu. Musíme si zvykat na propuknuvší pudy imigrantů – no to snad už je o schvalování trestného činu. Znásilňovat Evropské ženy je tedy normální – zvykejte si. Jen kdyby protáhl komín někdo paní Stropnické. Možná by nebylo marné, aby okusila trochu násilí mezi nohama a aby ji nějaký muslim naboural kazatelnu, když je tak chytrá a multikulturní. Totéž platí i pro paní ombudsmanku.

Pelikán tomu dává s Chovancem korunu! Zavedeme cenzuru internetu, kdo promluví proti Islámu, bude trestán a podobné nesmysly.

Vážení politici – kolik vám platí řídící složky NWO za vaši postupnou přípravu Evropského bojiště?? To vám nestačí, o kolik oberete svůj národ? Své dělníky a matky? Imigrantům dáte byty, peníze, práci, jídlo, sociální dávky a já nevím co ještě, přitom na druhé straně necháte umírat České bezdomovce mrazem?

Zasluhujete nakopat do prdele.

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Lépe bych to nenapsal. Povinná četba pro všechny. Nejdříve by to chtělo itegrovat výše zmíněné politiky mezi normální lidi a pak (možná někoho).

 • Teda, pane Rambousek, perfektní článek. Jako byste mi ho od úst sebral. Ale opravdu se nic nezmění, pokud lidi nedostanou rozum a budou stále volit ty, kteří tam jsou anebo by chtěli být – jako třeba zelený blbeček Stropnický. No, je to jednoduché. Papá Stropnický-ANO, mladej-zelení, matka se zkušenou Agátou si založí nějakou stranu-třeba s názvem Multihulibrk…
  Pro mě je to jasné. K volbám půjdu. Ale to, co se uhnízdilo ve vládě, v poslanecké sněmovně a v senátu – volit nebudu. A už vůbec nebudu volit nikoho, kdo mě označuje jako xenofoba, rasistu a fašistu, když nesouhlasím s tvrzením, že nás ta islámská zrůdnost obohatí. Děkuji za moc pěkně napsaný článek.

 • · Edit

  Máme v tom našem malém Česku hodně zaprodanců, je to k blití,vážení…. !

 • Pochopte prosím, já mám rád všechny lidi, ale tahle islámská imigrační invaze je uměle nafukována se zlým zámyslem. Zkuste prosím všichni se trochu zamyslet nad souvislostmi: Proč mají ty šílené neziskovky (co vítají islamisty v Evropě) utajené sponzory? Proč papeženci kamarádí s muslimy?

  http://aeronet.cz/news/mafra-zahajila-kampan-podle-not-neziskovky-refugees-welcome-vyzyva-k-nove-volbe-prezidenta-nanecisto-schwarzenberg-navrhoval-aby-ceske-domacnosti-prijaly-pul-milionu-uprchliku/

  Řeknu vám proč, protože tohle je dlouhodobý záměr, jak zlikvidovat naši kulturu! A islám umí vyrábět ovce velmi dobře!! Pochopte prosím proto se to všechno děje, je to plán!

  Rád bych milé čtenáře upozornil že ve skutečnosti je tím, kdo islámskou invazi do Evropy řídí, Vatikán… on totiž dokonce kdysi islám stvořil… proto papeženci a mohamedáni tak kamarádí… je to prosté milý Watsone

  http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

 • říkal dobrý voják Švejk, jsou buď blbí nebo navedení… podle mně jsou všechno… a ještě navíc jsou podplaceni…

  ano! granty a neziskovky… tak to dělají pokrytecky ti co nám vládnou, loutkaři… strůjci NWO… vítejte v pekle 🙁

 • · Edit

  Přátelé čtěte, a to velmi pečlivě, opravdu to stojí za to!

  Tam je to vše srozumitelně vysvětleno, kdo stojí za Stropnických familí. Pamatujete jak se nechávala Žilková fotit při oslavných dragounských jízdách se Šapitem před nějakým emerickým tančíkem. V tomto článku naleznete odpověď na to, od koho pochází umělecké honorář pro tuto famili, za to že ze sebe před celým národem na základě jim přiděleného héreckého scénáře dělají pro velkého „režiséra“ naprostá hovada!

  http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo-imigracni-invazi-novodobe-dejiny-v-souvislostech-krok-za-krokem/

  Pamtujete si jak Žiloková vystupovala ve scénkách České sody jako matka co vykoupala černého cikána v pracím prášku „Áriec“ a jak se z něj stal Germánek k pohledání. Jsou to jen komedianti co za mrských pár stříbrných sehrajou jakýkoli škvár.

 • Naprostý souhlas. A taky věřím, že když už ne v Evropě, tak aspoň ve slovanských státech zvítězí nakonec zdravý rozum a pud sebezáchovy, a že si nakonec nějakou tu svobodu a suverenitu zachováme. A taky že se všichni ti šmejdi dočkají spravedlivé odplaty.

 • Děkuji rodině Stroupnických, že figurují ve stranách a hnutích, kterým svou přítomností ubírají desítky procent v příštích volbách. V ČSSD jejich funkci plní Chovanec a Sobotka. Jen díky takovým lidem nezíská žádná ze stran, ve kterých figurují, dostatečnou většinu ve volbách, aby mohli svůj záměr – ovládnout a zničit republiku, uskutečnit.

 • nabourat??? to by musely přímo vyplenit! ono to má totiž každá jinak některé nestačí ani 10 x …….. :-)))
  nedá se jinak než souhlasit ………..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*