Kavárenská modla, akademik Drahoš, je obyčejný plagiátor!

Kavárenská modla, akademik Drahoš, je obyčejný plagiátor!

A ještě je takový zbabělec, že to okamžitě hází na jiné !

To je panečku morální autorita !

Jestli takovýto člověk vedl Akademii věd, tak je to neuvěřitelné.

Jsem moc zvědav, jestli se „kavárna, vítači a multikulti“ postaví za svého favorita a podpoří jeho naprostou amorálnost, či jej hodí přes palubu.

Pokud jej podpoří, prokáží svoji naprostou zvrácenost.

Ale je naprosto nemyslitelné, aby se takovýto člověk ucházel o úřad prezidenta republiky !

PS : A pokud by náhodou chtěl někdo Drahoše hájit, tak několik fakt. Že došlo k plagiátu od Horáčka potvrdili lidé z Drahošova týmu. Ti rovněž nerozporovali, že plagiát byl zveřejněn na oficiální Facebookové stránce Drahoše a nešlo o žádnou cizí manipulaci. Přišli s vysvětlením, že za to může ale nějaká pověřená osoba, která pravděpodobně tuto stránku obsahově spravuje. ALE !!! To je Drahošův tým za který je plně zodpovědný a který by si jako prezident vzal nepochybně sebou na hrad, takže na podobný „styl práce“ bychom si museli zvykat u hlavy státu. To je naprosto nepřijatelné !
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

  • Kéž by se kdokoliv z kandidátu jen přiblížil k osobnosti pana prezidenta Havla. Od současného prezidenta, nebo p. Topolánka to asi nikdo nečeká, nicméně jsou tam i takoví, kteří by mohli navázat na jeho práci …. Přeji nám, ať nám to vyjde 🙂

  • Pote, co funkci prezidenta zastaval kulisak a nedouk Havel, pisici zmatene hry, ktere nikdo nechce videt, hlasi se do funkce lidi, kteri krome velikeho sebevedomi nic nenabizeji. Asi si uvedomuji, ze kdyz mohl byt prezidentem milionar Vasek Havel, harmonikar a ozrala z Kladna A. Zapotocky, truhlar syfilitik a zradce naroda Gottwald, ze na kvalitach nesejde. Hlupak, vitac a plagiator Drahos, textar, vekslak co zbohatnul na hazardu Horacek nas presvedcuji o sve vyjimecnosti a vhodnosti sve kandidatury. Topolanek se nestydi kandidovat, ackoliv jeho spolupracovnik Dalik sedi ve vezeni za podvod na kterem se urcite podilel i premier Topolanek. Cela ODS i Topolanek by zaslouzila odsouzeni a teplaky, jsou to s Kalouskem a CSSD nejvetsi zlodeji a tunelari.

  • Bože jak tyto kandidáti jsou nadutí a namyšlení na svou osobu. Je to snad odstrašující příklad, jak sebevědomí se snoubí s lidským primitivismem a blbostí. Jen já, já, já jenom já. Chybí jim soudnost, aby si byli vědomi, že na funkci prezidenta z mnoha důvodů vůbec nemají. Jejich projevy, zvláště nervosního Horáčka, který se nechá rozhodit jakoukoliv otázkou, jsou ubohé.

  • Jak jsem jiz drive zde podotknul, opakuji, ze Drahos je hlupak s akademickym titulem. Vitac a plagiator k tomu. Clovek absolutne nevhodny, aby Zemanovi podal toaletni papir! Presto je nadeji Topky a Prazske kafilerie, CT, Cro a vsech smejdu, co zde otravuji verejnost.

  • K tomu, aby se Drahoš zesměšnil, nepotřebuje Horáčka. Dokáže to sám. Věda je jak známo financována nejrůznějšími dotačními tituly. K získání dotace je potřeba sepsat spoustu nesmyslů. Ty se obvykle jen kopírují a upravují, aby odpovídaly podmínkám aktuálního dotačního titulu. Vědec pak musí vykázat činnost. Nemusí nic vyzkoumat, stačí prokázat, že zkoumá. A zase píše spousty stran textu. Už je to tak zavedené a texty se kopírují a vkládají do nových. Nikdo nepřekročí svůj stín. Ani Drahoš.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*