Katolický biskup: Evropská migrační krize je „organizována“ mezinárodními mocnostmi

Katolický biskup: Evropská migrační krize je „organizována“ mezinárodními mocnostmi

Katolická církev je používána jako pěšák v dobře organizovaném plánu radikálně změnit křesťanskou identitu evropských národů prostřednictvím masové migrace, prohlásil biskup Athanasius Schneider.

Schneider, který slouží jako pomocný biskup z Astany v Kazachstánu, řekl italskému deníku Il Giornale, že současná migrační krize „představuje plán organizovaný a dlouhodobě připravovaný mezinárodními mocnostmi, aby radikálně změnil křesťanskou a národní identitu evropských národů.“

K dosažení svých cílů tyto mocnosti zneužívají „pravou koncepci humanismu a dokonce i křesťanské přikázání lásky,“ uvedl Schneider s tím, že zneužívají morální autoritu církve pro protikřesťanské účely.Příslušné mocnosti „využívají obrovský morální potenciál církve a jejich vlastní struktury k efektivnějšímu dosažení svého protikřesťanského a proti-evropského cíle,“ uvedl.

Rozhovor byl zveřejněn uprostřed série iniciativ papeže Františka, který přinesl „změnu myšlení“ v oblasti přistěhovalectví tím, že se zaměřil spíše na pozitivní přínosy přistěhovalců než na negativní dopad masové migrace.

Při otázce na názor na italského populistického politika Mattea Salviniho, který nyní pracuje jako ministr vnitra, řekl, že je nekompetentní, aby mluvil o politické situaci Itálie, ale pochválil obecné směřování, které nyní Itálie přijímá, a to zejména tím, že se staví proti Evropské unii, kterou přirovnal k Sovětskému svazu.

Biskup uvedl, že bude tleskat vládě kteréhokoli evropského národa, která se bude snažit „zdůrazňovat svou svrchovanost a svou historickou, kulturní a křesťanskou identitu tváří v tvář totalitarismu nějakého nového Sovětského svazu, který se dnes nazývá Evropská unie a má nezaměnitelnou zednářskou ideologii.“

Schneiderova slova jsou obzvláště drsná vzhledem k jeho původu, protože se narodil v Sovětském svazu v roce 1961 etnickým německým katolíkům, které Joseph Stalin poslal po druhé světové válce do gulagů.

Kritika, kterou vznesl biskup Schneider, byla podobná obavám vyjádřeným maďarským premiérem Viktorem Orbánem, který se také snaží zachovat „křesťanskou“ identitu Evropy i národní svrchovanost své země.

Orbán odsoudil levicového miliardáře George Sorose za jeho plán zaplavit Evropu milióny migrantů v pokusu o vymazání národních hranic s tím, že Evropská unie následuje „migrační Sorosovy plány“ kvótami nuceného přistěhovalectví.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu ilustrační obrázek Foto: AP)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*