Kandidát Donald Trump: „Miluji Wikileaks.“ Prezident Donald Trump: „Zatkněte Assange!“

Kandidát Donald Trump: „Miluji Wikileaks.“ Prezident Donald Trump: „Zatkněte Assange!“

„Miluji WikiLeaks,“ prohlásil kandidát na amerického prezidenta Donald Trump dne 10. října ve své předvolební kampani. Trump pochválil organizaci, která informovala o temné straně Hillary Clintonové. Byly to informace, které pravděpodobně unikly díky informátorovi její kampaně, který předal informace této organizaci.

V té době Trump chválil Wikileaks za podporu transparentnosti, ale kandidát Trump se prezidentovi Trumpovi podobá čím dál tím méně. Kandidát často ve své kampani chválil informátory a Wikileaks. Ve skutečnosti, kandidát Trump miloval Wikileaks ta moc, že se o této organizaci zmínil více než 140krát v posledním měsíci své kampaně! Nyní, jako prezident, se zdá, že Trump chce, aby byl zakladatel Wikileaks Julian Assange poslán do vězení.

CNN minulý informovala, citujíc anonymní zdroje zpravodajské komunity, že ministerstvo spravedlnosti pod Trumpovou administrativou chce Assange zatknout a našlo způsob, jak obvinit zakladatele Wikileaks za zveřejňování utajovaných informací, aniž by obvinilo jiná média, jako je například New York Times a Washington Post za zveřejnění stejných informací.

Mohlo by se ze strany CNN jednat o „falešnou zprávu“, stejně jako tomu bylo u mnoha jejich článků, ale skutečností je, že prezident Trump řekl v pátek v rozhovoru, že vydání zatýkacího rozkazu pro Juliana Assange by bylo „pro mne OK.“

Trumpovo odsouzení Wikileaks přišlo jen den poté, co jeho ředitel CIA Michael Pompeo napadl Wikileaks, kterou označil za „nepřátelskou zpravodajskou službu.“ Pompeo obvinil Assange, že je „podvodník a zbabělec, který se skrývá za obrazovkou.“Prohlášení Trumpovy administrativy o válce proti informátorům a Wikileaks je jedním z největších zklamání v těchto prvních 100 dnech. Donald Trump nastoupil do Bílého domu se sliby, že „vysuší bažinu“, což znamená, že by obrátil vozíky s jablky washingtonských zájmů. Zatím se zdá, že se pouze otočil zády k těm, kteří jej zvolili.

Julian Assange spolu s dalšími informátory, kteří nám odhalují zlo, které se děje v americkém zájmu, jsou hrdinové. Zaslouží si náš respekt a obdiv, nikoli vězeňskou celu. Pokud dovolíme tomuto prezidentovi, aby vyhlásil válku těm, kteří říkají pravdu, také se podílíme na vině.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*