Kanada už taky nerada bílé

Kanada už taky nerada bílé

Jelikož se denně v (nezávislých) médiích dovídáme o genocidě Evropy způsobenou evropskými leadery a jejich vítací politice, rozhodl jsem se napsat krátký článek o mém pobytu v západní Kanadě, která Evropu svojí pozitivní diskriminací a sluníčkovými maniaky směle dohání.

V Kanadě žiji od června 2016 a před tím jsem zde krátce pobýval v roce 2015. Chtěl bych zde popsat dva podobné a přesto rozdílné zážitky z letištní kontroly v roce 2015 a 2017.

V květnu 2015 jsem se do kanadského Edmontonu vracel po dvou měsících strávených na Floridě. Po přistání v Edmontonu jsme se s kamarádem podivovali nad tím (jako už dříve na letišti v Minnesotě v USA), jak místní strážci zákona podrobují pečlivé prohlídce každého pasažéra, který nevykazuje africký, arabský, indický či podobný exotický původ. Jinými slovy – každého bělocha.

Každý člen jiného než bílého etnika by mohl projít snad i s motocyklovou integrální helmou, kdyby byla součástí jeho náboženství, protože různé „pokrývky hlavy“ nikomu ze strážců nevadily. Horší už by bylo, kdyby příslušník evropské rasy – běloch chtěl projít kontrolou, byť jen s kšiltovkou na hlavě.

U východu z letištní haly bývá občas další kontrola, která namátkově vybírá podezřelé osoby na imigrační oddělení. V tomto případě mě. Tam jsem byl tehdy asi mezi deseti dalšími zadrženými jediný bílý. Další „spoluzadržení“ kolegové byli vesměs balkánského původu. To byl rok 2015 a vše se zdálo ještě relativně v pořádku.V roce 2017 jsem zjistil, že se situace v zemi může během dvou let zcela změnit ku prospěchu tzv. pozitivní diskriminace. V květnu jsem se vracel do Kanady po týdenní dovolené v Mexiku. Na letišti začala obvyklá procedura alá „Muslimové vítejte v Kanadě, bílí držte hubu a vyčkejte, až na vás dojde řada.“ Tentokrát jsem užasle sledoval, jak celní kontrolou bez problémů prochází ženy, či dívky (možná i muži) v nikábu, který nemusejí z obličeje sejmout. Zřejmě by to ani k ničemu nebylo, protože jsem si téměř jistý, že i na pasové fotce je možné vidět a s reálnou podobou porovnat jen oči.

Když přišla řada na mou osobu, následovala obvyklá palba otázek: „Co jste dělal v Mexiku? Co hodláte dělat v Kanadě? Jak dlouho budete v Kanadě? Jak vysoká je vaše hotovost?“ Po gestapo výslechu jsem byl vpuštěn, abych si vyzvedl svoje zavazadla, načež jsem byl opět namátkově vybrán, abych se podrobil intenzivnější prohlídce na imigračním oddělení, kde jsem to už důvěrně znal z roku 2015. Ovšem oproti roku 2015 tu byl jistý kontrast.

Na imigračním nás bylo 12 a všichni jsme byli bílé pleti. To byla první věc, která neušla mojí pozornosti. Druhá věc, která mě (ne) překvapila – vyjma mě, měli ostatní zadržení kanadský pas. Čili regulérní občané Kanady. Je asi přijatelnější šikanovat vlastní obyvatelstvo, než potenciální muslimské teroristy – ani jeden muslim nebyl zadržen s námi, ačkoliv jich v řadě přede mnou bylo sedm. Třetí věc, které jsem i všimnul, a která mě už ani nepřekvapila – Kanaďani se ani necítili rozhořčeni. Asi jsou již správně pokrokově uvědoměle tolerantní, jak jim dnes úspěšně podsouvají americké univerzity (Opravdu potřebujeme Sorosovy univerzity v Praze?).

Je obrovská škoda, že Kanada, země s krásnými horami, řekami a přírodou celkově se rozhodla zničit vše, co ji symbolizovalo – svobodu a svobodu slova především. Kanaďani si v čele tzv. užitečným idiotem Justinem Trudeau rozhodli zničit zemi svobodě zaslíbenou a v budoucnu vytvořit jakožto západní a tudíž uvědomělá a pokroková země totalitní ne-li orwellovský stát.

Kdo je Justin Trudeau? Kanadský prime minister (premiér), který nade vše miluje focení se s muslimy v mešitách a prohlašování, že muslimové udělají Kanadu silnější. Stejně tak netají své sympatie k Emmanueli Macronovi. Myslím, že do Evropského parlamentu by se skvěle hodil.

Samozřejmě, že díky svoji vítací politice je i Kanada obohacena o teroristické útoky. Ten první v roce 2014 ještě oči Kanadě neotevřel, nicméně atentát z roku 2016, který se odehrál v Quebecku vyvolal u lidí ostrou reakci. Lidé zapálili svíčky, chytili se za ruce a vytvořili kolem mešity kruh míru. Kruh míru :-D. Justin jen po evropském vzoru oznámil, že Kanadu to posílilo nebo něco podobného. I když teroristický útok v Quebecku byl specifický (obětí byli muslimové), ukázalo se, že Kanada si bere příklad ze Západní Evropy. Quebeck, který je specifickou částí Kanady – je frankofonní a má evropskou architekturu, nyní převzal i západoevropský styl „boje“. Svíčky a kruh míru….. Škoda, že tohle nikdo nevymyslel za 2. druhé světové války. Hitler by se určitě okamžitě vzdal. Jak dlouho bude Kanada ještě bezpečnou zemí?

Jakub Cikryt
Loading...

Podobné články

Komentář “Kanada už taky nerada bílé

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*