Kanada přemění 7 vojenských základen na uprchlická centra, daňoví poplatníci zaplatí budování mešit

Kanada přemění 7 vojenských základen na uprchlická centra, daňoví poplatníci zaplatí budování mešit

To bude mít za následek vytvoření sedmi 100 % muslimských měst po celé Kanadě. Zapomenou v těchto městech muslimové ve své vděčnosti na všechny islámské doktríny válčení podrobení nevěřících? Samozřejmě, že ne, ale kanadští úředníci, stejně jako úředníci po celém Západě, dělají, jako by tyto doktríny vůbec neexistovaly, a tudíž nedělají jakékoli opatření proto, co by se mohlo stát, pokud muslimové v těchto nových městech „špatně pochopí“ islám ve velkém měřítku.

Kanadské armádě bylo nařízeno, aby vypracovala plány na ubytování více než 6000 muslimských migrantů na dlouhou dobu na vojenských základnách, podle dokumentu získaného exkluzivně stanicí The Rebel.

V rozpočtu oddělené národní obrany jsou stovky tisíc dolarů vyčleněných pro „náboženskou podporu,“ včetně nákupů muslimského koránu, modlitebních rohoží a ručníků na mytí nohou.

Dle plánu se má Kanada také podílet na výstavbě mešit nebo „modlitebních center“ za pomocí dolarů daňových poplatníků.

Tyto plánovací dokumenty, v angličtině a francouzštině, byly zveřejněny v reakci na žádost stanice Rebel o „přístupu k informacím“ o náboženských výdajích ministerstva národní obrany.

Ale konkrétní rozpočtové plány Québeku také vrhly světlo na obrovský rozsah plánů, které vláda připravuje na zřízení uprchlického tábora na sedmi vojenských základnách po celém Quebeku a Ontariu.

Rozpočet jen pro samotný Quebec činí za prvních šest měsíců více než 46 miliónů dolarů.

Pro typickou uprchlickou rodinu, je to dotace ve výši 200.000 dolarů ročně- a to bez zdravotních služeb a sociálních dávek.

Je šokující, že personál kanadských ozbrojených sil bude mít nařízeno opustit koaliční boj proti islámskému státu a vrátit se do Kanady, aby se z vojáků stali číšníci, šoféři a sociální pracovníci pro muslimské migranty, a že základny kanadských ozbrojených sil budou změněny na špinavé uprchlické tábory.

Je to ostuda, že kanadský vojenský personál se musí nuceně vystěhovat a uvolnit cestu pro imigranty.

Ale odklonění rozpočtu kanadské obrany od vojenských účelů ke koupi koránů a budování mešit pro zahraniční migranty je obzvlášť skandální!

 

Foto: Therebel.media
Foto: Therebel.media

 

Rebelmedia/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*