Kam zmizel Donald Trump, došlo v USA k násilnému puči?

Kam zmizel Donald Trump, došlo v USA k násilnému puči?

Americký prezident Donald Trump se naposledy prokazatelně objevil na veřejnosti 6. 1. 2021. Od té doby je nezvěstný, 7.1. se objevilo pochybné video, které odvysílala všechna světová protitrumpovská média, která mají v rukou američtí „demokraté“ a které budí pochybnosti o svojí pravosti.

Všechna západní světová média jako jeden muž chrlí ve stylu fanatického prokurátora Josefa Urválka nenávistnou a doslova šílenou propagandu, v níž už dopředu odsoudila současného amerického prezidenta Donalda Trumpa za všechno možné i nemožné.

Ve svojí verbální agresivitě média jako CNN, BBC či naše ČT překonávají i radikální bolševiky z padesátých let v čele s již mnou zmíněným smutně proslulým Josefem Urválkem https://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Urv%C3%A1lek .

Vzhledem k tomu, že Donald Trump nedostal žádnou možnost obrany a naprosto zmizel z očí veřejnosti, všechno nasvědčuje tomu, že v USA „demokraté“ provedli násilný puč podobný jako proběhl v roce 2014 na Ukrajině, kde figuroval Joe Biden, jehož vítězství dosavadní prezident Donald Trump neuznal kvůli podezření z rozsáhlých volebních podvodů.

Kde se však nyní nachází Donald Trump?Jak jsem již napsal, jeho poslední výskyt na veřejnosti byl 6.1.2021 – cituji:

Od 6. ledna, kdy Donald Trump vystoupil před Bílým domem na obrovské demonstraci svých fanoušků, ho nikdo už neviděl a naživo nespatřil, neposkytl žádný rozhovor, a to ani alternativním novinářům a televizím, kterých je opravdu dost, nevystoupil ani z nějakého nahraného videa, kde by fanouškům svým tradičním stylem vysvětlil, co se bude dít dál, a to poté, co jim 6. ledna před Bílým domem slíbil, že nikdy porážku neuzná, a že si to nikdo nenechá líbit, aby se Američanům takto ukradly volby.“ https://aeronet.cz/news/potvrzeno-vystoupeni-donalda-trumpa-v-bilem-dome-s-projevem-o-priznani-porazky-byl-deep-fake-jenze-ve-videu-je-zakodovany-desivy-vzkaz-ktery-odkazuje-na-organizaci-qanon-co-se-stalo-s-donaldem/

Web „Aeronet“ kvůli velké míře konspiračních teorií beru s rezervou, ale přiznám se, že tentokrát mne tento článek donutil k hlubokému zamyšlení.

V současné době digitálních technologií je velmi pravděpodobné, že video Donalda Trumpa z Bílého domu je deep fake, tedy počítačový podvrh. Přes víkend se objevily na internetu další rozbory, které toto podezření o deep fake potvrzují. Dnešní technologie deep fake skutečně dokážou realisticky napodobovat obličeje lidi a vkládat jim do úst předem určená slova a věty. Jediným důkazem, který by všechno vyvrátil, by bylo živé vystoupení, ale ne v televizi, ne v záznamu na YouTube, ale naživo před skutečnými lidmi, před davem lidí, případně před poctivými novináři a redaktory, kteří by natočili rozhovor.

Mlčení Donalda Trumpa, které trvá už 4 dny, je děsivé.

Přiznám se, že mne hlavně děsí to, jak současní mocní západního světa, kteří vlastní mainstreamová média dokázali organizovaně rozjet mediální masáž, dopředu odsoudit Donalda Trumpa a zakázat mu přístup do jimi ovládaných médií.

Jak je vůbec možné, zakázat prezidentovi USA přístup do médií?

Cožpak to není důkaz cenzury a projevu nejen totality nejhrubšího zrna, ale přímo politického převratu – tedy násilného puče v USA?

Naprosto směšné je tvrzení současných „demokratů“, že sociální sítě jako Facebook, Twitter, Instagram a další, jsou sítě vlastněné soukromníky, kteří mohou okamžitě zrušit účty amerického prezidenta a zakázat mu jakýkoliv projev. Vážení čtenáři, vzpomeňte si, jak se před pár lety majitel Facebooku Mark Zuckerberg musel zpovídat před americkým Senátem. Proč asi? Jakou asi tehdy dostal „nabídku“?

Myslím si, že každý soudně myslící člověk nepochybuje, že všechny tyto sociální sítě jsou pod kontrolou amerických tajných služeb, které tyto sítě de facto řídí.

Celá léta jsme masírováni propagandou o komunistické totalitě a mainstreamová média odsuzují cenzuru a politické procesy.

Jenže to, co se ve skutečnosti v západní „demokracii“ děje, nemá se skutečnou demokracií společného téměř nic.

Vždyť náš „vzor“ USA za posledních 20 roků vojensky napadl řadu neposlušných států (Srbsko, Afghánistán, Irák, Libye) a nechal povraždit prezidenty většiny napadených zemí a dokonce i členy jejich rodin. V Iráku neváhali povraždit většinu členů vlády Saddáma Husajna. Pamětníci si možná vzpomínají i na video s Hillary Clintonovou, jak mávala Kaddáfího zlatou pistolí s vítězným pokřikem „wau“, když předtím „západní demokraté“ nechali prezidenta Libye Kaddáfího umučit a Libyi uvrhli do chaosu a občanské války.

Donald Trump byl po mnoha letech první z amerických prezidentů, který žádnou válku nerozpoutal, naopak se snažil ukončit válku v Afghánistánu, který USA vojensky napadly v roce 2001. Zřejmě se Donald Trump tímto americkým „demokratům“ vymknul z rukou, protože, jak historie USA fakticky dokládá, tak tito „demokraté“ potřebují neustále války, aby mohli dobře živit „vojensko-průmyslový komplex“, jak jsme se před rokem 1989 učili v hodinám občanské výchovy.

Když se ohlédneme do historie USA za posledních padesáti let, je strašné, jaké potoky krve jsou za touto západní „demokracií“.

A teď najednou zmizí americký prezident, který nerozpoutal žádné krveprolití, žádnou válku, ale odmítl uznat vítězství „demokratů“, za kterými krveprolití a války prokazatelně jsou. Stačí se podívat na Ukrajinu, kde se jejich „prezident“ Joe Biden velmi silně angažoval a jen s vypětím všech sil se jim podařilo zamést pod koberec vyšetřování, že Joe Biden nařídil odvolání ukrajinského prokurátora, který vyšetřoval zločiny, jichž se Joe Biden na Ukrajině údajně dopustil…

A do toho Urválkovská cenzurovaná média (jako CNN, BBC či naše ČT) řvoucí o vině Donalda Trump od rána do večera v USA a jimi ovládaných satelitních státech (tedy i ČR).

Co se ve skutečnosti stalo s Donaldem Trumpem?

Bude následovat osud generála Milana Lučanského, který ve vězení na Slovensku údajně spáchal sebevraždu? https://cz.sputniknews.com/slovensko/2021010813030374-slachta-o-okolnostech-smrti-lucanskeho-ta-zraneni-si-tezko-mohl-privodit-pri-cviceni/

Co napsat závěrem?

Většinu svého života jsem prožil před rokem 1989 a k tehdejšímu komunistickému režimu jsem byl velmi kritický a v listopadu 1989 jsem nadšeně cinkal klíči.

Po 30 letech musím konstatovat, že jsem se hluboce mýlil a komunistů za prezidentů Ludvíka Svobody a Gustáva Husáka si začínám vážit.

Nedávná a současná americká „demokracie“ totiž předvádí totalitu Urválkovského stylu. Bohužel, s daleko více mrtvými…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*