Kam s nimi?

Kam s nimi?

Nepatrně pozměněný titulek legendárního fejetonu Jana Nerudy však vystihuje i současný problém Evropy způsobený invazí statisíců až miliónů v naprosté většině nám nepřátelských jedinců.

Většina z nich jsou nevzdělaní, s naší kulturou nekompatibilní primitivové, kteří se ne­snášejí dokonce ani sami mezi sebou, a i na maličkosti reagují naprosto nepřijatelným nási­lím. Pokud jejich příliv nezastavíme a většiny těch, co už tady jsou, se nezbavíme, je s evropskou civilizací konec. Kdo to nevidí a nevnímá je slepec a hlupák.

Kam tedy s nimi?

Do Afriky. Dohodněme se s některým ze západoafrických diktátorů, že za několik mi­liard jemu postupně vyplácených dolarů umožní Evropě násilně vysídlit pokud možno všechny ekonomické migranty do internačních táborů zřízených na jeho území a provozovaných za prostředky EU. Jen tak můžeme naše děti a vnuky zachránit před genocidou a náboženským útlakem, které jim nyní neodvratně hrozí. A nakonec to vyjde i mnohem levněji.

Jiné řešení není. Karty jsou rozdány. Už jde jen o to, jestli MY, nebo ONI.

Foto: AP
Foto: AP

 

Václav Husák

Reklama

Místo pro Vaší reklamu
Loading...

Podobné články

Tak co s tou EU? (1)

Tak co s tou EU? (1)

Připouštím, že patřím k těm, kdo nikdy dosud nehlasoval pro jakoukoliv kandidátku pro volby do…

2 Komentáře “Kam s nimi?

  • Sobotka je příliš opatrný (nemohu napsat přívlastek, který by seděl, protože by byl nepubliovatelný). Tato vláda by měla podat demisi a říci si o mandát ve volbách. Myslím, že by rozhodl přístup k uprchlíkům a centralizaci moci v EU. EU nebyla zřízena, aby nám diktovala nesmysly. To z ní udělali úředníci a politici. EU je dnes ve fázi jako byla RVHP v roce 1989 – tedy nereformovatelná a před rozpadem.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*