Kam deportuje Švédsko a Finsko muslimské imigranty? Do evropských hotelů?

Kam deportuje Švédsko a Finsko muslimské imigranty? Do evropských hotelů?

Švédsko a Finsko se rozhodlo deportovat až 100 tisíc neúspěšných žadatelů o azyl. Já se ovšem ptám kam je budou deportovat, když je odmítnou jejich mateřské země.  

Příliv muslimských imigrantů do Evropy je stále v plném proudu. EU od loňského léta řeší co s nimi, protože státy jako Německo či Švédsko jsou zvláště muslimskými imigranty už přeplněné a s příchodem letních měsíců se dá počítat, že se jejich příliv minimálně zdvojnásobí.

Politikové zemí EU stále jednají a jednají, ale výsledkem je naprostá NULA.

Proti imigraci muslimů a tím pádem i islamizaci Evropy nepřijali jediné smysluplné opatření. Určitá opatření provedly jen vlády Srbska či Maďarska v podobě plotů, ale tím se pouze změnila trasa migrantů, ale ne jejich počet.

Ilustační obrázek Foto: REUTERS/Marko Djurica
Ilustační obrázek Foto: REUTERS/Marko Djurica

Nyní čtu, že se Švédsko a Finsko rozhodlo, že vyhostí až 100 tisíc neúspěšných žadatelů o azyl:http://zpravy.idnes.cz/svedsko-vyhosti-desetitisice-migrantu-d99-/zahranicni.aspx?c=A160128_060658_zahranicni_bur

Tak si jen říkám, kam je asi vyhostí, když je mateřské země odmítnou. Deportují je násilím za asistence policie i armády někam na africký kontinent, kde si vynutí vstup násilím?

Víme přece, že EU a současné evropské vlády něčeho takového nejsou schopné.

Přitom podobným způsobem si poradili Američané v padesátých letech, kdy imigranty hispánského původu vozili do mexického vnitrozemí – cituji: Americká vláda rozjela operaci „Wetback“, během které bylo více než milion Mexičanů bez dokumentů pohraniční hlídkou zadrženo a deportováno zpátky do Mexika. Společně s nimi bylo zpět do Mexika vyhoštěno také několik Mexičanů, kteří již dosáhli amerického občanství. Během pěti let po tomto zákroku se snížil počet zadržených Mexičanů na hranici o 95% na méně než 50 tisíc.

Zdroj zde: http://is.muni.cz/th/146851/fss_b/Bakalaraska_prace.pdf

Austrálie si poradila takto – cituji : Tisíce hledačů azylu byly umístěny ve stanových táborech na Papui-Nové Guineji nebo na malém ostrůvku Nauru., pokud možno co nejdále od australské pevniny. Vláda v Canbeře uzavřela se zmíněnými zeměmi potřebné dohody výhodné pro obě strany, což se, přirozeně, nelíbí humanitářům nejrůznějších barev. A proti této praxi opakovaně protestují.

http://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/na-rozdil-od-eu-se-australie-s-ilegalnimi-imigranty-moc-nepare_321449.html

Takže USA i Austrálie si s nelegálními migranty dokázaly poradit.

Jenže v EU nevládne Europarlament, ale všemožné instituce pro lidská práva, takže nelegální imigranti nemusí dodržovat evropské zákony (mohou například jezdit bez řidičského oprávnění http://www.extra.cz/svedove-zesileli-uprchlici-mohou-za-volant-i-bez-ridicaku ), mohou obtěžovat, fyzicky napadat a okrádat evropské obyvatele, kteří je živí.

Policisté proti těmto muslimským imigrantům nerespektujícím evropské zákony v podstatě nesmí zakročit, protože zastánci lidských práv spustí pokřik, že my se musíme muslimům přizpůsobit a trpělivě jim vysvětlovat, že se nekrade a neosahávají evropské ženy.

Výsledkem je, že se mladí muslimové vysmívají policistům do obličeje, protože ví, že jsou nepostižitelní. Jediným opravdu rázným trestem by pro ně byla okamžitá deportace.

Jenže kam, když musíme dodržovat lidská práva dle pokřivených představ evropských lidskoprávních organizací?

Imigranti jsou si tak sebejistí, že dokonce podávají žalobu na německý azylový úřad: http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/393236-trva-to-prilis-dlouho-migranti-podali-zalobu-na-nemecky-azylovy-urad.html

Ale položme si znovu otázku:

Kam půjde 100 tisíc deportovaných imigrantů v případě, že soud rozhodne o jejich deportaci?

Jsem si téměř jistý, že ne do svojí mateřské země, ale do hotelů, které jim přidělí hostitelské země.

A muslimští imigranti se budou do Evropy hrnout dále a dále, až se naštvou zoufalí občané států jako je Německo či Švédsko, vyjdou do ulic a svoje vlády svrhnou násilím.

To však už bude příliš pozdě.

 

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Kam deportuje Švédsko a Finsko muslimské imigranty? Do evropských hotelů?

  • Tak jak byla tato migrace připravena, tak i reakce nejsilnějších představitelů Evropy nebyla náhoda. Je to součást vyššího plánu a evropští představitelé jsou jen loutky, které vodí nejvyšší světové společenství. Vždyť i člověk, který má selský rozum by nemohl připustit vpád nepokorných a namyšlených migrantů, kteří nemají doklady, záměrně lžou, pořádají bitky, znásilnění a obyvatelé se jich bojí. Oni si neváží svých dětí ani žen, ale my se jim máme klanět. Oni nepřišli, aby pracovali, ale aby si polepšili a pomalu byli součástí plánu, aby oni ovládli tento kontinent. Ještě jsou tak drzý, že by se hned soudili a mezinárodní neziskové organizace jejichž členové jsou královsky placeni je obhajují . Nic nového pod sluncem, vždy se najdou lidé , kteří zpívají tak jak si to přejí jejich chlebodárci. To jsem zvědavá jak bude zorganizován odchod nežádoucích. Já mám dojem, že prakticky nikdo se nebude chtít vrátit a že teprve nastane čoro moro, ale to mohli vědět hostitelé dřív.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*