Kadyrov: Západ využije každou možnost, aby položil Rusko na kolena

Kadyrov: Západ využije každou možnost, aby položil Rusko na kolena

Spojené státy a jejich západní spojenci využijí jakoukoli příležitost k tomu, aby ublížili Rusku, řekl čečenský vůdce Ramzan Kadyrov kanálu RT. Kadyrov věří, že vzestup terorismu v Sýrii byl podobný tomu, co se stalo v jeho rodném Čečensku před dvěma desítkami let.

„Západ a Evropa nechtějí nikomu pomáhat. Pro ně je důležité použít každý zdroj proti Rusku. Oni nás chtějí vidět před nimi klečet,“ řekl Kadyrov v exkluzivním rozhovoru s arabským kanálem RT.

„To se nikdy nestane,“ dodal Kadyrov.

Čečenská republika v jižním Rusku byla svědkem dvou vojenských kampaní v devadesátých letech a v počátcích roku 2000. Ramzan Kadyrov prohlásil, že volba jeho otce slíbit loajalitu Moskvě byla volbou čečenského lidu.

Kadyrův otec Akhmad prohlásil: „Jestli jsem vůdce republiky, nechám čečenský lid rozhodnout. Pokud lidé řeknou, že chtějí být součástí Ruska, také s tím budu souhlasit. Pokud se rozhodnou opačně, tak se rozhodnu i já. To bylo stanoveno. A lidé řekli, že chtějí žít jako součást Ruska.“

Kadyrov zopakoval svou loajalitu vůči Moskvě a to jako zástupce čečenského lidu, tak i jako oddaný muslim.

„Můj lid mi svěřil, abych sloužil v dobré víře. A mé náboženství mi také ukládá být loajální veliteli. Dokud tato země a tento prezident vám umožní stavět mešity a modlit se, je vaší povinností za tohoto prezidenta zemřít,“ řekl Kadyrov.

Kadyrov také uvedl, že Čečenci byli v devadesátých letech lákání falešnými sliby lidí, jejichž jediným zájmem bylo zničit Rusko. On osobně vzal do rukou zbraň a bojoval proti ruské armádě, když byl teenager a to není zkušenost, kterou by přál svým dětem.

„Když jsem se postavil vedle otce se zbraní v ruce, byl jsem mladší, než je teď mé nejstarší dítě. Je jí 18 let a mě bylo 15 nebo 16. Nechci, aby moje děti, nebo děti Čečenců, nebo děti někoho v Rusku viděly, co jsem viděl,“ uvedl čečenský vůdce.Kadyrov uvedl, že zahraniční zvláštní služby byly zapojeny do snah vyvolat chaos v Čečensku.

„Západní a evropské zvláštní služby v průběhu let využily každou možnou a nemožnou věc, aby zničily Rusko jako suverénní stát. Vybrali si Čečenskou republiku jako scénu pro svou hru,“ uvedl Kadyrov.

„To nebyl nějaký banditový gang. Byli zde bojovníci školeni speciálními službami. Naše rozvědka říká, že v tom byli zapojeni bojovníci 50 národů. Rusko však vyhrálo a dokázalo, že je silným národem.“

Čečenský vůdce tvrdí, že stejná orchestrální devastace, kterou vidělo Čečensko před dvěma desítkami let, nyní probíhá v Sýrii. Prapor vojáků z Čečenské republiky v současné době působí v Sýrii jako vojenská policie dohlížející na přechodné období v Aleppu, městě, které žilo roky rozdělené mezi vládními a protizákonnými silami.

„To, co oni viděli, je totéž, co jsme zde měli my. Stejný scénář, stejní mistři,“ uvedl.

 

(RT/ svobodnenoviny,eu)
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Kadyrov: Západ využije každou možnost, aby položil Rusko na kolena

  • · Edit

    bouchne sopka, nebo sem vlítne vesmírnej šutr a špína jménem lidstvo bude v hajzlu, země bude mít klid!

  • Valku v Cecensku vyvolaly tajne sluzby zapadu. Tak jako i v ostatnich byvalych republikach CCCP podnecuji nenavist k Rusku. Chteli Rusko a Ukrajinu zatahnout do bratrovrazedne valky pucem, ktery zorganizovala CIA. Tyto zlociny nejsou potrestany, tak jako nejsou potrestany agrese v Srbsku, Vietnamu,Koreji, Iraku, valka Irak-Iran, kde USA potporovaly Saddama, aby ho pak samy znicily, Libyi, Syrii. Podpora terorizmu vsude ve svete ma tyto cile uskutecnit – hegemonii a zotroceni sveta po NWO. V USA vladne fasismus, naproste pohrdani lidmi nasili, rasismus. EU se boji jit vlastni cestou, osamostatnit se z ovladani americkou statni mafii. Trump je uz valecny zlocinec, nezmuze vubec nic proti. Znici ho taky, kdyz nebude delat to, co chteji.

  • Tak si poctete co nas ocekava, kdyz zustaneme lokajem USA.
    http://www.czechfreepress.cz/tema-tydne/odtajneni-zapadnich-dokumentu-pokud-vam-to-neotevre-oci-tak-potom-uz-nic.html

    Tomu napomahaji vsichni Telickove, Sobotkove, Belobradsti cernoprdi a cela ta nase mafie spolu s EU a NATO. Kopeme si vlastni zkazu. Zapad se nikdy nevzda sveho cile, zmocnit se nerostneho bohatstvi Ruska a znicit jeho populaci, znicit vsechny narodni staty, usilujici o samostatnost a nezavislost. NWO uz je skorem realita!!! EU maji v hrsti, je to banda zaprodancu USA a kejvalu. Bud se odpoutame od USA, nebo oni znici Evropu, Rusko i Cinu. To je nase volba.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*