JUDr. Samková? Vyloučit, má nestandardní názor!

JUDr. Samková? Vyloučit, má nestandardní názor!

Tak začíná drobet přituhovat, na paní JUDr. Kláru Alžbětu Samkovou byl podán návrh k advokátní komoře z porušení etického kodexu advokáta.

Asi nikomu neušel projev Kláry Samkové ve sněmovně, kde si dovolila vyjádřit svůj názor, a to bez politické korektnosti, a díky kterému turecký diplomat Ahmet Necati Bigali opustil diskuzi s názvem „Máme se bát islámu?“

Pana diplomata zřejmě rozezlilo, že si někdo může dovolit kritizovat islám. Místo nějakých věcných argumentů, zkrátka opustil sál.

Celkem to chápu. Těžko se dá totiž obhajovat něco, co se ve jménu islámu děje na západ od našich hranic, obzvláště když lidé (naštěstí) již nejsou odkázáni jen na sledování veřejnoprávních médií.

Pan diplomat dokonce očekával zřejmě i nějaký rychlý zákrok od našich orgánů, neboť se domnívá, že se jedná o trestný čin!

Celý projev paní Samkové ve sněmovně zde

Aby se případná persekuce paní Samkové pohnula trošku dopředu, podal JUDr. Ladislav Krym, tajemník ČAK podnět k prošetření, zda se její projev shoduje s etickým kodexem advokáta.

Celé by to působilo celkem úsměvně, pokud by paní Samkové (doufejme, že jen teoreticky) nehrozilo vyloučení z advokátní komory, což v praxi znamená zákaz advokátní praxe.

Nějaké odvolání, respektive správní žaloba, se může vléci roky, což znamená v praxi ukončení činnosti dotyčného.

Inu, jak píši na začátku, umlčení lidí hlásajících názory neshodující se oficiálním EU trendem, tedy vítačství za každou cenu, může vést nejen k dehonestaci, na to jsme si již zvykli, ale přímo k profesní likvidaci takových lidí.

Nějak se nám ta demokracie kroutí, a v rámci paragrafů se může zakroutit ještě daleko víc….

Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by dal za „mírumilovný islám“ jak je nám podsouváno, zlámanou grešly.

Obzvláště pokud je nám tvrzeno, že jsou muslimové zlí a muslimové umírnění. Jak by bylo něco takového možné, pokud oba tyto proudy vycházejí ze stejné knihy, tedy koránu.

Nějak jsem se vzpomněl na pár veršů Karla Kryla, ani nevím proč …

Byl hrozný tento stát
když musel jsi se dívat
jak zakázali psát
a zakázali zpívat
a bylo jim to málo
Poručili dětem
modlit se jak si přálo
veličenstvo Kat

S úšklebkem Ďábel viděl
pro každého podíl
Syn otce nenáviděl
Bratr bratru škodil
Jen motýl Smrtihlav
se nad tou zemí vznáší
kde v kruhu tupých hlav
dlí – veličenstvo KAT

Veličenstvo Kat

přeji krásný den
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “JUDr. Samková? Vyloučit, má nestandardní názor!

  • Hold se plíží pomalu ale jistě nová totaliata, nová padesátá léta, zatím jen berou a zakazujou, může však být i hůř, může jít i o život, viz pan Konvička nebo pan Bartoš! UŽ zase začínají fungovat vládou placení práskači a donašeči. Začííná se opět zavádět cenzuru dle norem EU. Začínají u nás působit vládou placené neziskovky jimiž mají lidi provokovat k politickým akcím, jenž mají za následek represe ze strany státu proti lidem vládě nepohodlným. Působí zde státní orgány v trestném řízení, jenž se mezi sebou vedou válku o moc, působí zde na vládních místech různé lobby a mafie, jimiž jde jen o moc a koryta! Myslel jsem, že už tato doba po pádu železné opony je pryč a nikdy se nevrátí, ale nikdy si nemysli nikdy!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*