Jsou radní Prahy 6 lidské zrůdy na straně hitlerovského Německa?

Jsou radní Prahy 6 lidské zrůdy na straně hitlerovského Německa?

Takto se vyjádřil čtenář, když se dozvěděl, že pražským hanobitelům našich osvoboditelů od německého nacismu (radní Prahy 6) nestačilo odstranění sochy maršála Koněva z veřejného prostranství, ale rozhodli o demolici zbytku pomníku.

Bližší informace zde:

https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020111912818211-v-praze-odstranuji-zbytky-pomniku-marsala-koneva-kamen-z-podstavce-sochy-bude-znehodnocen/Aby osvoboditele naší země od německého nacismu radní Prahy 6 potupili co nejvíce, rozhodli o naprostém zničení podstavce pomníku maršála Koněva a jeho odvozu na skládku – cituji:

„Na jaře se intenzivně řešily situace, kdy byly jednotlivé desky památníku rozkrádány. Dnes se všechny likvidují krumpáčem… Nebylo vhodné je znovu využít nebo nabídnout na rozebrání?“ ptal se jeden z komentujících.

Na jeho dotaz mu vedení města odpovědělo následovně: „Dobrý den, díky za dotaz. Kámen z podstavce sochy bude znehodnocen, aby jej nebylo možné znovu použít. Záměr je vyhnout se tomu, že si jej někdo pořídí jako „trofej“ a bude s ním úmyslně nakládat nedůstojným způsobem.“

Ano, dle radních z Prahy 6 je nedůstojné použít zbytky podstavce k jakýmkoliv jiným účelům, ale je důstojné je zničit, aby si nikdo nemohl připomínat ty, kdo nás od německého nacismu osvobodili.

Čtenář Vladislav Krumer k zničení pomníku jednoho z našich osvoboditelů maršála Koněva napsal:

„Lidské zrůdy co toto přikazují. Co na to ničení říká policie pane Hamáčku? Zastavte to. Vyćíslit škodu a trestat viníky. Bohužel ta nemateriální škoda i s mezinárodním dosahem kterou likvidací způsobují se ani vyčíslit nedá. To je veřejná podpora hitlerovského Německa, úmyslné překrucování výsledků druhé světové války, pošlapávání památky našich osvoboditelů a desítek milionů mrtvých kteří obětovali svůj život ve druhé světové válce i proto, abychom my dnes žili.“

Co k tomu říct více?

V podstatě si za to jako občané naší země můžeme sami, když volíme politiky, kteří se staví na stranu německého nacismu a hitlerovského barbarství a snaží se vymazat z naší paměti ty, kteří nás od německého nacismu osvobodili.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*