Jsou Francouzi schopni bránit se násilí ze strany uprchlíku? Nejsou již také srabi?

Jsou Francouzi schopni bránit se násilí ze strany uprchlíku? Nejsou již také srabi?

Paříž již dávno není evropské město, je to město spíše stále více patřící imigrantům z Afriky a islámských zemí. V těchto dnech dokonce v Paříži v turistických oblastech propukly násilné srážky mezi imigranty.

Navštívil jsem Paříž před několika měsíci a byl jsem znechucen z toho, jak toto město dnes po desetiletích neomarxistické a multikulturní politiky vypadá. Ulice plné po zuby ozbrojených vojáků, průvodce nás varoval, abychom i v turistických čtvrtích byli ostražití, protože agresivita organizovaných skupin afrických a arabských zlodějů roste a do přistěhovaleckých čtvrtí, abychom raději nechodili vůbec, protože riziko násilí ze strany přistěhovalců z Afriky a islámského světa je veliké.

Ovšem na první pohled to tak vypadat nemusí, pokud odmyslíte ty ozbrojené vojáky v ulicích a máte štěstí, že vás nepřepadnou nebo neokradou či neobtěžují desítky afrických prodavačů cetek, můžete mít pocit relativně klidného města, které je jen plné Afričanů a Arabů, bělocha zde potkáte většinou staršího věku a viditelně jsou Evropané co do počtu menšinou v „barevném“ městě. Své zážitky z návštěvy jsme popsal v článku Francie multikulturní ráj? Aneb takovou budoucnost multikulturní Moravy nechci!.

To co se dnes děje ve Francií a zbytku Evropy, ta invaze uprchlíků z Afriky a islámského světa, tak to bylo předpovězeno již před desetiletími. Již tehdy pár moudrých a hloubavých lidí varovalo, kam povede politika socialistických vlád ve spojenectví s evropskými lidovci, kdy nová neomarxistická levice ve spolupráci s evropskými lidovci a konzervativci otevřeli hranice Evropy.

Byl například britský premiér Churchill rasistou? Ne, nebyl. Chtěl bránit pouze anglickou kulturu, dnes by ovšem za rasistu označen byl. Měl totiž slogan „Udržte Anglii bílou“. Podrobnosti zde. Anglie, stejně jako další evropské země, ovšem bílé nezůstaly. Obyvatele dali ve volbách hlas socialistickým stranám, které budovaly a budují multikulturní ráj. Pokud se stalo, že tyto strany byly vystřídány tzv. konzervativními či lidoveckými stranami, tak se na této politice nic nezměnilo, protože i evropští lidovci a konzervativci mají sen o pestré, barevné Evropě, byť vycházejí z jiných teorií než socialisté a neomarxisté.

A tak dnes ve Francií můžeme vidět stupňující se násilí ze strany uprchlíků, jako se třeba teď děje v Paříži (viz. fotky níže). Ale osobně si kladu otázku: Maji vůbec ještě Francouzi šanci neomarxisty a evropské lidovce/konzervativce zastavit v jejich šíleném plánu na barevnou Evropu? Vždyť i policisté ve Francií již dávají najevo, že je to důsledek politiky vládnoucí elity, že není policie schopna bránit občany ped uprchlickými agresory ...

Po desetiletí vychovávaly vlády, a opět je jedno jestli tam seděl socialista či konzervativec, své evropské národy k morální zbabělosti, srabství a neodporování zlu. Lidé byli vychování od 1945 k poslušnosti k systému, který jim za to nabídl sociální pohodlí. V Římě tomu říkali chléb a hry.

A pokud se někdo ozval proti politice vládnoucího socialisticko-konzervativního/lidoveckého systému, tak byl okamžitě označen za rasistu, neonacistu a pod. Velice dobře se jim v tom směru hodil jako klacek zážitek s nacistickým Německem.

Možná až skutečně povstanou uprchlíci proti nám Evropanům, tak nebudou už Evropané schopni se bránit a vychovávání po desetiletí v podřízenosti vládnoucímu systému přejdou v klidu na muslimskou stranu, protože tak byli přece vychovávání – aby se nebouřili a ten kdo se bouří proti špatné vládě a vládě provádějící národní sebevraždu je přece neonacista, rasista a ubožák, tak to aspoň tvrdí obhájci multikulturního režimu …

A neděje se to pouze na tom vyspělém Západě, ale i u nás. Například Česká televize propaguje multikulturalismus takto. Rasistická propaganda v České televizi: Být bělochem je velká vada! Co budou vysílat naším dětem příště? Že je normální mít sex s devitiletou dívkou, protože tak to hlásá islám?

Uprchlíci válčí na pařížských ulicích v těchto dnech, zdroj express.co.uk

migranti-francie

migranti-francie-2

migranti-francie-3

Běžný výjev na francouzských ulicích – vojenské hlídky v plné polní …

vojaci-francie
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

4 Komentáře “Jsou Francouzi schopni bránit se násilí ze strany uprchlíku? Nejsou již také srabi?

  • o existenci NWO, který záměrně islamizuje Evropu můžete naživo slyšet v Trumpových proslovech, kde říká o tzv. amerických globalistech, budovatelích NWO pravdu: Všichni ti Clintonovi i Sorosovi mafiáni, co prosazují multikulti islamizaci po celém světě, jsou jednoduše zločinci… viz web ragauian.cz/o-udalostech-konce-veku-donald-trump-odhaluje-novy-svetovy-rad-nwo-o-cem-mainstreamova-media-zapomnela-informovat-co-je-to-nwo-a-proc-jej-nase-vladnouci-elity-chteji/

  • Islůamizace Evropy je záměrná… i důkazů o tom, jak USA-CIA skrytě, nepřímo i přímo sponzorují a vyzbrojují teroristy v Sýrii a v Iráku se v poslední době objevuje neuvěřitelné množství… malý výběr zde viz web
    ragauian.cz/rozdel-a-panuj-aneb-jak-pochopit-podstatu-svetoveho-deni-kdo-stvoril-a-podporuje-islamsky-terorismus-mudzahediny-isil-al-kajdu-v-syrii-jinak-take-zvanou-dzabhat-al-nusra-je-to-rusko-nebo-usa/

  • Hitler měl ve skutečnosti hlavní úkol dobýt Rusko… a teprve když bylo jasné že je v háji, tak Západ začal pořádně bojovat, aby mohl ukousnout něco jako vítěz…

  • Pokud chtěl Churchill udržet Anglii bílou, tak asi udělal dost velkou chybu, když vyhlásil válku Hitlerovi, ne? V té válce totiž padlo minimálně 50 milionů bělochů, kteří by měli děti a jejich děti by měli další děti, takže dnes by to bylo nějakých 150 – 250 milionů bělochů, kteří v dnešní Evropě a vůbec na světě dost chybí… Takže to vyhlášení války Hitlerovi přišlo Anglii, ale i celou Evropu, dost draho.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*