Jsme na okraji propasti!

Jsme na okraji propasti!

Řinčení zbraněmi, nenávistná kampaň západních masmédií vůči Ruské federaci a příval imigrantů do Evropy, se dostávají do kritické fáze. Cílem těchto aktivit je získání moci, bohatství a světovlády globální oligarchií – prediktorem. Záměrem těchto plánovačů je fragmentace území RF a ovládnutí jejich přírodních zdrojů tzn. 37% naší planety. Tyto elementy označují RF za potenciálního agresora a nechtějí akceptovat, že umožnila německým státům se sjednotit a souhlasila s rozpuštěním Varšavské smlouvy. Tyto skutečnosti logicky vylučují jejich tvrzení! V souvislosti s tímto záměrem destabilizovaly Ukrajinu a vojska NATO obklopily hranici RF ze strany Polska a pobaltských států. Od konce II svět. Války-kde bylo 60 mil. obětí-, Západ vede téměř kontinuální útočné války vůči malým státům s cílem zavedení světovlády a získání přírodních zdrojů. Začalo to Koreou, pak Vietnamem, následovaly Afghánistán, Chile, Kambodža, Nikaragua, Súdán, Irák, Libye, Jugoslávie, Somálsko, Sýrie a další. Tyto intervenční války přinesly kolem 50 milionů obětí, a pokud by války pokračovaly, tak počet obětí by se brzy vyrovnal počtu obětí v II světové válce!

Za rozpoutání a vedení II světové války byli postaveni váleční zločinci před Norimberský tribunál a spravedlivě potrestáni. Je zarážející, že za vedení zmíněných intervenčních válek a 50 mil. obětí bylo postaveno před soud pár neloajálních politiků v napadených státech. Za napadení Iráku a oklamání světové veřejnosti byl ustanoven v Kuala Lumpur –Malajsie- soud a za válečné zločince byli prohlášení tito politici: G. Busch, T. Blair, D. Cheney, D. Rumsfeld, P. Wolfowitz a další! Byl to odvážný čin Malajského státu, avšak bohužel má jen symbolický charakter. Je smutné, když civilizované světové společenství je lhostejné a nečinné k těmto a jiným zločinům. Bývalý prezident USA Jimmy Carter se asi v slabé chvíli vyjádřil, že demokracie už byla! Paradoxem takové demokracie bylo, že B. Obamovi udělili Nobelovu cenu za mír, což znamená její znevážení. Také jeden z aktérů napadení Libye se ucházel ve volbách o prezidenta Francouzské republiky.

Nenažranost a chamtivost kapitálu již nezná hranic a dalším soustem globálního prediktoru může být RF s negativním a tragickým dopadem na Evropskou unii. Řinčení zbraněmi a plán vojenských zásahů vůči RF se může zrodit jen v hlavách degenerovaných politiků, pochybných šéfů tajných služeb, generálů a lokajů globálního prediktoru! Členové tohoto GP si dokonce vybudovali podzemní a podmořské labyrinty, což je nemocné. Asi tam chtějí vegetovat do konce svého života a jejich potomci také! Vojenský konflikt vedený klasickými zbraněmi může přerůst do jaderné války, což je konec všeho! Nejnovější informace jsou, že Německo změnilo ústavní zákon a od 1.01.2017 se to nepovažuje za trestný čin. Z uvedeného vyplývá, že globální prediktor již nemá žádné zábrany a německý národ chce zneužít ve svůj prospěch. V kuloárech se říká, že i Česká republika chystá něco podobného, ​​ale má to být v kompetenci ministra obrany, čas napoví jaká je pravda.

Musíme věřit a doufat, že Evropské a další národy procitnou a zmaří plány GP! V návaznosti na současnou situaci si můžeme připomenout citát Římského poeta Ovidia: „Zlu se ihned v počátku postav, dlouhým váháním se zlo zesílí a pozdě pak přichází lék“!

EU je v současnosti vystavena značnému přílivu emigrantů z Afroasijských zemí. Je to vlastně vnášení řízeného chaosu do Evropy ze strany globálních prediktorů. Imigranti jsou získávání náborem za finanční úhradu a prediktor má snahu realizovat Kalergiho zhoubnou teorii míchání ras. Masmédia všechny imigranty nazývají uprchlíky, což není pravda, jsou to lidé, kteří si chtějí zlepšit život. Je zarážející, že politici EU neřeší racionálně daný problém a chtějí, aby se na jeho sanaci finančně podílely země bývalého východního bloku. Tato úvaha je krajně neseriózní, jelikož tyto státy neměly žádné kolonie. Paradoxně, my jsme se stali koloniemi v r 1989, čili země s nízkými ekonomickými náklady, levnou pracovní silou a odbytištěm výrobků západní produkce. Náš průmysl byl téměř rozložen a je problém s financováním terciální sféry, školství, zdravotnictví, veřejné správy a jiné. Z části příjmovou část pokrývají eurofondy, ale můžeme být vydírání v případě neposlušnosti jejich snížením, jak to naznačil Junker. Západní Evropa staletí zotročovala a rabovala afroasijské země, čili bohatla, což znamená, že vůči nim má obrovský materiální a morální dluh. Bývalý Německý kancléř H. Khool už politikům dávno řekl, jak řešit problém s imigranty. Je lepší dát lidem v rozvojových zemích 2 marky, než jednu v Německu. Tímto navrhoval zajistit ekonomický rozvoj bývalých kolonií, ve kterých se nyní verbují imigranti. Rovněž je třeba zastavit podněcování lokálních válek -Arabské jaro- a zastavit drancování přírodních zdrojů, neboť nepřestane aktivita individuálních teroristů! Rovněž je třeba v rozvojovém světě zavést humánní regulaci nárůstu populace, jak to propaguje nadace B. Gatese a Melindy. Aplikovat zhoubnou Mautalsovou teorii snižování počtu obyvatel válkami je scestné a zločinné.

Rozpadající se Evropa není dobrý vývoj, je třeba ji přebudovat na „Evropu svéprávnou, mírotvornou a sociální“

Podíl na této kritické situaci nese část novinářské obce. Místo toho, aby byli strážci demokracie, morálky, míru a pokroku, se stali lokaji aktérů zločineckých záměrů.

Současnou kritickou situaci a aktivity globálního prediktoru charakterizuje citát známého amerického spisovatele Ernesta Hemingwaye: „Všichni ti, kteří těží z války a přispívají k jejímu vzniku, by měli být izolováni hned první den občany své země“!!!

 

Ing. Richard Novák
Loading...

Podobné články

 • Co chce dosahnout ten GP a kdo to vlastne je nikdo nevi. Vime jen, ze nema skutecnou moc, kterou by pro sve zajmy primo nasadil, ale je nucen tuto moc uplatnovat prostrednictvim vlad mocnosti tohoto sveta. Musime si uvedomit, ze GP jedna ve svem zajmu a ne v nasem, tj. obcanu teto planety. Ze nas bude likvidovat a nicit valkami, kdykoliv to uzna za vhodne. K tomu slouzi NATO, EU, ktere jsou jeho vazaly. Tak jako politici zapadnich zemi, kteri musi tuto politiku rovnez provadet. Zajem GP se presunuje od zadluzeneho hegemona, zlocinnych USA do Asie s nejsilnejsi ekonomikou a veritelem USA, ktera bude priste urcovat a nahradi jednopolarni svet svetem multipolarnim, ktery ma spolupracovat a ne se vzajemne ohrozovat a skodit si. Byl by to vyvoj, o kterem sni lidstvo uz po staleti.
  Jeste k B. Gatesovi. Neverte, ze zbohatlici cini lidem dobrodini. To oni sami o sobe rozsiruji. On to byl, co v Bilderbergu zastaval redukci svetove populace, na ktere se uz dlouho pracuje ockovacimi latkami, chemtrails, epidemiemi, ktere se zamerne rozsiruji mezi lidmi a vyvojem novych biologickych zbrani.
  Co nas nejvice ohrozuje je lziva propaganda, ktera o tomto ohrozeni nemluvi, zamestnava nas strachy z Ruska, pousti na nas migraci, kterou mame mit radi, jinam jsme nenormalni a rasisti. Jsou to zastupne kampane, ktere nas odvadeji od protestu proti valce, ktera nas ma likvidovati. Protoze ty jedy, co nam michaji nas nezabijeji rakovinou a ovzdusim v takove mire, jak oni ocekavali. Proto nam zakazuji lucbu konopim, rakovinu leci drahymi medikamenty, ktere nas zabiji drive, jak nemoc sama. A ty co nezabije jsou jejimu nebezpeci stale vystaveni, aby dasli odbyt leku jim byl zarucen. Existuji zarucene uspesne alternativni lecby, ktere jsou lidem zamlcovany, jejich autori dehonestovani a zavirani, jejich knihy spalovany. O nich se dozvite jedine na internetu jako lekari Reich, R.R.Reif, H. Clark a jini.

 • Proc se obcane a novinari neobrati na nasi vladu, aby zabranila transportu stovek obrnencu na ruske hranice? Proc podporujeme tuto provokaci a ohrozovani Ruska na zaklade lzi a rusofobni propagandy, prevzate americkemu mainstreamu vsemi medii u nas? USA a NATO jsou nekolikrat silnejsi v konvencnich zbranich jak Rusko a nam stale lzive tvrdi, ze musime dal zbrojit.
  V provokacich a agresich v jinych zemich, ze ktere delaji zlocinne USA a NATO nepritele, kterych se mame bat jsou mistri. Pres sto tisic deti a civilistu zabili jenom v Iraku a zabili i Saddama jenom proto, ze pred nima nepadl na kolena a nevydal jim ropna zridla zadarmo. Jak je vubec mozne, ze se neco takoveho mohlo stat a zlocinni puvodci teto agresse G.W. Bush a T. Blair stale jeste nejsou obzalovani, kdyz Milosevice a Karadzice okamzite zatkli a soudili?
  Jak dlouho budeme jeste spojencem techto vrahu, kteri ovladaji UNO, vsechny svetove organizace a media, zakladaji vsude NGOs v zemich, ktere chteji destabilizovat? Lide, probutte se a zacnete uvazovat a konat, nez bude pozde! Musime pryc z NATO, aby zadne drony nad nami neletaly, co zabijeji z 90 % deti a civilisty vsude na bojistich, kde je chaos a odkud se zadne zpravy o techto zlocinech nedozvite. Nechceme zadne presuny vojenske techniky a zbrani pres nase uzemi, slouzici pak provokacim a ohrozovani Ruska! Media o tom skoro nepisi, zatajuji nam pocty a mnozstvi presunu a take to, co se stemito zbranemi stane na konci teto provokace. Toto nebezpeci konfliktu je mnohem blize, nez si uvedomujeme! Nasi vojaci nesmeji bojovat v zlocinnych valkach USA vsude po svete!!!! My financujeme take toto vrazdeni a nasili!!!! Nedoufejte, ze s Trumpem to bude lepsi. Nebude a kdyz bude chtit zmenu, tak ho zabiji jako JFK. Zbrojni vyroba USA musi mit odbyt. Kolik lidi pritom zahyne a zemi znici je jim jedno.

 • Otázka populace je klasicky neuvěřitelně nafukovaná a zbytečná. Podívejte na Čínu jak politikou jednoho dítěte snadno řeší přelidnění, a když to nevyřeší lidi, vyřeší to za ně příroda sama, tak jakýpak problém? Žádný není.

  V této chvíli je myslím každému už jasné, že migrantská „krize“ je tu jen proto, protože tyto lidi EU záměrně dováží, ne proto, že by se jí nechtělo bránit. Nejde o enschopnost politiků věc řešit, ale o zámér změnit složení populace a vytvořít USE

 • Řekl bych, že to není tak jenoduché. GP není nějaký chytrý dědeček, který někde sedí. Je tu uskupení elit, kteří představují koncentraci peněz a moci na Zemi a někteří jsou blbí, někteří ne atd, stejná statictika, která platí v normální populaci platí i tam. Americká hloupá část se značnou mocí se zasadila o rychlý příliv migrantů, jejich cílem byla válka s RF a rozklad neposlušně Evropy. Chytrá část přesunula část aktiv do Číny a EU plánuje taky islamizovat, ale pomalu, tak aby to nevytvořilo chaos. Nekontrolovatelný Chaos nikdy nebyl ani nebude cílem GP. Islámská evropa je podle mě plánována jako protipól ke křesťanské RF. Vládnutí jedné velké hommogenní skupině jako byl starý Řím je totiž složitější, neexistuje totiž možnost stabilizace společnosti jasným obrazen nepřitele. Když chybí obraz vnějšího nepřítele, tak konfliktní lidé soustředí pozornost dovnitř státu, což napomáhá k jeho rozkladu.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*