Jsem xenofob. No a co? Já se za to nestydím.

Jsem xenofob. No a co? Já se za to nestydím.

V tom případě jsou zastánci Islámu xenofilové a to je ještě horší a lituji je. To už vypadá více jako choroba.

„Slovo xenofobie pochází z řečtiny (ξενοφοβία) a skládá se ze dvou částí: xénos (ξένος) znamená cizí, příchozí, cizinec, ale také najatý, námezdný a fobos (φόβος) znamená strach, bázeň, úzkost. V překladu tedy xenofobie značí strach z cizinců spojený s pocitem ohrožení a nedůvěry. Xenofobní chování je založeno na rasových, etnických, kulturních a náboženských předsudcích. Do jisté míry může být xenofobie přirozeným projevem. Obavu z cizích můžeme u člověka pozorovat již na kojencích ve věku do tří měsíců.“

Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Xenofobie Je to sice trochu ujeté, protože by to znamenalo – v tomto kontextu a v přeneseném smyslu – že je moje miminko rasista a antisemita. Proboha! Kde se to v něm vzalo? No nic, pustíme mu „Déčko“, však moderátoři to miminku vymažou z hlavinky.

Jenže jak pozoruji Wikipedii (a „listuji“ v ní celkem často, neboť mám dítko školou povinné), názory a některé vysvětlivky nebo příspěvky se jaksi řídí politickou situací v zemi a odhalila jsem i některé nesmyslné bláboly. Ale pravdou je, že na upozornění správcům Wikipedie editoři článek prověří a ve většině jej stáhne ze stránek a je vložena opravená verze.

Správná definice totiž zní:

Xenofobie = strach z neznámého, součást pudu sebezáchovy člověka. Přeneseně – chorobný strach z cizinců a cizího prostředí. Vyplývá z dlouhodobého usazení člověka v etnicky homogenním prostředí. Bývá nacionalismem politicky zneužíván záměrným šířením iracionálních předsudků.

Zdroj: http://marxismus.cz/slovnik/slovnik2.htm

Samozřejmě že vše je zneužitelné. I dotace EU, i penzijní fondy, i důvěra voličů…

A myslím, že málokdo z nás je v etnicky homogenním prostředí, jak to tvrdí zelenáč Stropnický, protože jsou mezi námi Židé, Muslimové (hlavně lázeňská města a okolí a dokonce i v politice), Vietnamci, Ukrajinci, Němci, Rusové, Mongolci, Poláci, Rómové…

Ale já mám snad právo mít strach. Je to onen pud sebezáchovy, jež má každý tvor. No a je také proč. Stačí otevřít jakoukoliv stránku na internetu a hemží se to tam obrázky a videi z Německa, Francie, Dánska…, které nám dokazují, jak je pro nás Islám přínosný. Děkuji, nechci. Nechci tady mladíky, kteří dostanou najíst, napít, střechu nad hlavou, peníze na živobytí a oni se zatím nechávají natáčet na videa, kde nám ukazují, jak s námi zatočí a podřežou krky. Je jim tu zima, nabídnutá strava jim nechutná – mně by asi také u nich nechutnalo – dali by mi teda kus bůčku nebo jitrnici a k tomu pivíčko? NE NEDALI.

Oni tady, chudáci, trpí. Nemůžou si tady v táborech dokonce ani zafetovat. A české ani německé, dánské a jiného Islám milujícího národu peníze jim nestačí, ani na cigarety.

Citace:

Jak uvedl pro MF Dnes Ali z Bagdádu, jel do Německa za lepším životem, místo toho ale vše ztratil. „Byl to totální chaos, pokoje strašně smrděly,“ vzpomíná Ali na své začátky v Mnichově, kde se nechal zaregistrovat jako žadatel o azyl. „Byli jsme v hlídaném táboře jako nějací vězni, ani šíšu jsme si nemohli dát, jak byla drahá. K jídlu toho bylo málo a kapesné mi nestačilo. Dostal jsem 180 eur, jen krabička cigaret stála šest,“ popsal.

Nyní už je Ali zpátky v Bagdádu, peníze na cestu zpět mu poslala babička. Nic z toho, za čím se do Německa vydal, nedostal. Čekal práci, dobrý plat a byt.

„Proč nás sem ti Němci zvali, když se o nás neumějí postarat?“ ptá se další z uprchlíků, 21letý Mohamed ze Sýrie. Do Německa chtěl za lepším.

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Noviny-Malo-jidla-male-kapesne-v-tabore-to-smrdelo-Radeji-odjel-zpet-do-Iraku-penize-mu-poslala-babicka-421881

Jak to vyřešit? No tak si je vezmou násilím. Je přeci, nejen německé, policii zakázáno chytat a postihovat utečenecké grázly, kteří se neštítí obtěžovat a znásilňovat ženy ze své země, které rovněž utekly za pečenými holuby a kšeftují s drogami, pasou ku…, vytvářejí gangy, které terorizují celá města a jejich obyvatele. Obtěžují, okrádají a znásilňují v tlupách Německé, Dánské, jakékoliv ženy, dívky i ještě děti. Na tohle čekaly ty dámičky z hereckých a politických kruhů? Na násilí? Na zloděje, vrahy, feťáky a teroristy?

A tak se dál země plní hordami migrantů, kteří přišli navlečení do značkových hader, s nejnovějšími dotykovými telefony, s kdoví, z jakých pohnutek a kdo ví odkud, kdo ví, na čí příkaz, bez dokladů, spoléhajících se na naivitu Evropanů, Merkelové, Hollanda, na aktivisty, kteří nemají roupama co dělat, na neziskové organizace, které z toho mají obrovské zisky. Přišli s nataženýma rukama a řvou – jíst, pít, byt, oblečení, telefon, internet, televize, oni na to mají právo. A práce? Kdo by si kde vzal do práce negramotného flinka, který nikdy nepracoval ani doma. 90% neumí nic jiného, než brát, žrát, kálet na ulici a vyžadovat svá práva.

Právo. Já mám přeci také právo. Já jsem ve své zemi. Mám právo. Teoreticky.

V praxi je moje právo pošlapáváno státem, kterému jsem (JÁ, TY, VY…) vydělala na daně, aby měli politici, kteří mi mé právo pošlapávají, aby měli za co tloustnout, syslit do trezorů nebo krabic od vína, aby jejich ženy a milenky měli na nová prsa a ksichtíky. Pošlapávají mé právo na svobodu, důstojný život, kašlou na moji i vaši bezpečnost, peníze daňových poplatníků nenávratně mizí Turecku, Řecku, na žranicích politiků při různých, naprosto jalových summitech na řešení uprchlické krize.

A najednou se dozvím, že jsem xenofob, je to proti mně užíváno jako nadávka, tvrdí o mě, že jsem nevzdělaná, že je třeba mě převychovat, poučit. Budou si ale na to muset vzít kladivo na čarodějnici nebo mě zavřít.

Je to těžké se nebát, když vám přátelé a známí, rodina a sousedi vykládají, jaké peklo je na německých hranicích, ve vlacích, v kavárnách, jak nemohou jít večer ani do kina, protože je tam po cestě přepadávají ti, co nás mají – podle madam Stropnické a syna jejího muže – obohatit. Ale na Primě jsem se dozvěděla, že nás ženy mohou obohatit velkým, ale opravdu veééélkým… Vyprávění, jak jednoho z mých sousedů, jezdícího TIRákem, obklíčili ve Francii utečenci a násilím se chtěli schovat v jeho voze, jinak že ho podřežou – to je také obohacení?

Citace:

„Znásilňování či přinejmenším sexuální obtěžování žen a dívek ze strany muslimských migrantů je podle humanitárních pracovníků i samotných migrantů v uprchlických táborech na denním pořádku. Především v Německu bylo zaznamenáno mnoho případů, které místní úřady přiměly k vybudování oddělených azylových center. Vzhledem k obrovskému množství migrantů mířících do Evropy však často není v silách daného úřadu zajistit, aby byly ženy a dívky odděleny od mužské části tábora v dostatečné míře.

Terčem násilí se stávají nejenom ženy a děti, ale také migranti vyznávající křesťanské náboženství nebo homosexuálové. V Německu tak již dokonce vznikla uprchlická centra, kde jsou ubytováni čistě jenom migranti s odlišnou sexuální orientací. V Německu ani ve Švédsku, kam míří nejvíce migrantů, nejsou známy přesné počty těchto případů, protože o značném počtu znásilnění se správa tábora a nadřízené orgány místní samosprávy ani nedozvědí. Podle odhadů může jít až o stovky případů.“

Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Drsne-fotky-z-tabora-Bezenec-predvedl-takovou-zvracenost-ze-ho-ostatni-malem-zlyncovali-426798

Jeden z mála, ale opravdu mála politiků se rozhovořil zde: http://moneymag.cz/aktuality/5282-zrudy-ktere-si-nezaslouzi-pomoc-taky-jsem-byl-uprchlik-ale-tehdy-to-bylo-jine-rozjel-se-politik

Je to tak těžké pro xenofily pochopit, že „naši“ vrahové, násilníci, pedofilové a zloději nám stačí?

Také by mě zajímalo – až na to přijde a my se sebereme a půjdeme s tím něco dělat, jestli se najdou nezkorumpovaní policisté a vojáci, kteří půjdou s lidem. Kteří ukážou, co je to Pomáhat a chránit. A jestli se odváží vystrčit nos ti, co doteď třískají pěstí do stolu.

 

(Ilustrační obrázek Foto: EPA/CIRO FUSCO )
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Jsem xenofob. No a co? Já se za to nestydím.

  • Německo je ztraceno, EU je ztracena. Chraňme si své zájmy i za cenu, že se Euronesmysl rozpadne. Nevzdávejme se vepřového kvůli Muslimům, jako to dělají Němci. Naopak, všichni musí vědět, že u nás je vepřové ve všem, že smažíme a vaříme na vepřovém sádle a že nebudeme kvůli náplavám zvyky měnit. Muslimové nesmí mít pocit, že u nás dostanou něco zadarmo a bez práce. Pokud sem přesto přijdou, ať jsou do doby, než bude prověřena jejich identita zavřeni v táborech, kde získají pracovní a civilizační návyky. Muslimové nesmí mít pocit, že přijdou a naše kultura se přizpůsobí jim. Volte ve všech volbách ty lidi a strany, které sem invazní uprchlíky nezvou a naopak dělají vše pro to, aby byl náš život ochráněn.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*