Jsem umírněný fašista a piju Kefírer

Jsem umírněný fašista a piju Kefírer

Jsem umírněný fašista a jsem velmi rozčarovaný z toho, co se kolem mne děje. Přestože zde stojím s napřaženou pravicí s nabídkou k dialogu, všichni mně nenávidí. Co chci je tolerance, dialog, uznání.

Fašismus má svoje kořeny už ve starém Římě, i když pro moderní Evropu ho objevil Mussolini, ale k dokonalosti jej dovedl až Hitler ve své knize Mein Kampf – Můj boj. Ovšem tato dokonalost nepochází od lidí, Hitlerovi knihu nadiktoval slovo od slova germánský bůh Wotan a Hitler je jeho jediný prorok.

Přestože je Můj boj božsky dokonalý, neměnný a věčný, našli se mezi námi fašisty radikálové, kteří jej dokázali překroutit a kteří mohou za hrozná zvěrstva druhé světové války. Ano, pouhých pár procent fanatiků dokázalo převzít vládu v naší společnosti a rozpoutat hrůzy holocaustu, hektakomby mrtvých, zničit naši vlast a velkou část Evropy. Přitom fašismus je náboženství míru, výzvy k násilí a válečné expanzi, stejně jako k vyhlazení Židů je třeba chápat metaforicky jako výzvu k boji s vnitřním Židem v každém z nás.

Přitom Třetí říše vůbec nebyla mírumilovným státem fašistů, spíše to bylo něco jako současný Islámský stát. Nicméně na vině není fašismus jako takový, ale jeho falešná interpretace jednotlivci. Z tohoto úhlu pohledu je potřeba chápat i násilí, páchané frustrovanými mladíky z rozpadlých rodin v chudinských ghettech na jinověrcích, odmítajících dobrovolnou konverzi k fašismu.

Být fašistou není jen tak. Wotan má svoje požadavky na své ovečky. Svět kolem nás je plný věcí, které nás urážejí, jako jsou například to karikatury naše proroka Adolfa Hitlera, jejichž autoři si právem zasluhují zplynování i s celou rodinou. Pak jsou to homosexuálové, lesby, Židi a rastafariáni a mnoho dalších věcí. Jak se může mladý fašista úspěšně integrovat do takové společnosti. Společnosti, která mu upírá jeho výsadní postavení, dané vírou a rasou a degraduje ho do podřadné role poživatele dávek, zcela nedostačujících ke spokojenému životu. Takový život nemůže vyústit v nic dobrého.

Fašistofobie nepovede k ničemu dobrému, nelze plošně odsuzovat fašismus jako takový., to vede pouze k nenávisti. Přitom současná dekadentní Evropa se může od nás lecčemu přiučit. Lidé ztratili svoje duchovní hodnoty a konzumní život je pouze cestou do pekel, zatímco my máme Můj boj, božsky dokonalý společenský a právní řád, upravující i každý aspekt mezilidských vztahů. Je předurčeno, že na soumraku věků budou všichni buď fašisté, nebo mýdlo ….

Nebuďte fašistofobové, kvůli pár radikálům nás nemůžete všechny házet do jednoho pytle. Pravověrný fašista to není fundamentalistický SSman, ale spořádaný člověk, který pracuje, platí daně, vychovává své děti ve víře, účastní se občanského života a je přínosem pro celou společnost. Chceme dialog, toleranci a uznání, ne nenávist. Ta vede k radikalizaci, násilí a holocaustu a to přece nechcete, že ne?

Zdá se Vám to hodně za hranou? Tak si místo fašismu doplňte Islám a Můj Boj nahraďte Koránem.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*