Jsem Ruský agent placený Kremlem,navíc i bolševik a vůl

Jsem Ruský agent placený Kremlem,navíc i bolševik a vůl

Honosit se dnes různými tituly je dnes vcelku běžná věc a ani já nejsem v tomto směru žádné béčko….

S pousmáním pročítám různá vyjádření či diskusní příspěvky některých lidí, kteří si o sobě myslí, že jsou středem vesmíru a jejich inteligence je bezbřehá až do té míry, že jsou schopni opakovat po mainstreamu i to, že jejich matka je sekačka na trávu. No a tvrzení o tom, že jsem placen Kremlem a agentem Ruské rozvědky ve mě vyvolávají doslova výbuchy smíchu. Lidská hloupost opravdu nezná žádné hranice. Ten, kdož mě nazývá bolševikem se již trochu přibližuje k tomu, co vlastně jsem. Ano-jsem zastáncem komunistických idejí vycházejících z Marxistického pojetí světa. Kdo však dnes ví, co je Marxistické pojetí světa?? Především to vědí špičky kapitalistického systému, které mají Marxismus nastudován lépe než mnozí komunisté. Také proto se ho bojí jako čert kříže, protože jsou si jasně vědomi toho, že při jeho aplikaci by přišli o své bezpracné zisky a nebylo by možno dělníky vykořisťovat. Jsem přesvědčen, že kdyby si mladí lidé nastudovali alespoň třetinu Marxismu tak by pochopili, že tato ideologie je pragmatickým východiskem z globálních krizí ekonomického rázu, což následně eliminuje možnosti krizí společenských. To ovšem platí za předpokladu, že Marxismus nebude překrucován a tendenčně upravován, na což jsme v minulosti značně doplatili a tento systém utrpěl neoprávněně značnou újmu. Dost možná právě proto jsem nazýván i volem, protože se držím systému, jenž byl údajně odvržen. Možná je to hra se slovy, ale já jsem přesvědčen o tom, že Marxismus odvržen nebyl, ale byli odvrženi ti, kteří jej deformovali a upravili si jej jako nová mocenská elita k obrazu svému, což už v žádném případě Marxismus nebyl. Zářným příkladem zásadní deformace Marxismu je viditelná v Severní Koreji, která se vývojem dostala někde mezi otrokářskou a feudální společnost.

Dále je mnohým lidem trnem v oku má údajná proruská orientace. Neřekl bych však, že jsem prorusky orientován-spíše se dá říct, že jsem orientován internacionalisticky s jistým důrazem na Českou republiku. Nejsem však ochoten papouškovat nesmysly pana Klvani, Schwarzenberga nebo rektora jihočeské univerzity Grubhoffera. Těmto samozvaným rádoby elitám velmi vadila Zemanova cesta do Moskvy k oslavám sedmdesátého výročí konce druhé světové války. Je pravdou, že válka neskončila v Moskvě, ale lidé sovětských národů nesli největší břímě války a na jejich straně bylo daleko nejvíce obětí. Nechci tím nikterak snižovat hodnotu obětí ostatních zemí, ale skutečnost je taková, že nebýt obětí Sovětského lidu tak kdo ví jak by svět skončil. Rusko dokázalo, že si svých obětí váží a nezapomíná. To je velmi pozitivní signál, který byl mnohými u nás v České republice znevažován. Dá se to říci i tak, že jsme v područí Německa a USA natolik, že již nemáme koule na to, abychom náležitě uctili památku  vlastních obětí, natož památku sovětských vojáků. Zcela zcestné je jakékoliv spojování konce války s událostmi z roku 1968. To je zcela jiná a nesouvisející kapitola.

putin propaganda

Pan Grubhoffer jako rektor jihočeské univerzity se nestydí souhlasit s tvrzením pana Klvani, že nás Rudá armáda v roce 1945 dobyla, což je sprostá lež. Jestli takovéto bludy učíte žáky na universitě, tak se ani nedivím, že kvalita školství tak rapidně propadá. Nešlo o žádnou naivitu lidí, ani o vystřídání nacistické totality totalitou komunistickou. Skutečnost je taková, že na Jaltské konferenci v roce 1945 BYLO JASNĚ DOHODNUTÉ POVÁLEČNÉ ROZDĚLENÍ EVROPY A ROZDĚLENÍ SFÉR POLITICKÉHO A MOCENSKÉHO VLIVU. Dohodu o novém rozdělení Evropy podepsali nejvyšší představitelé USA, GB a SSSR. Tato dohoda byla platná a zcela zřetelně z ní vyplívá rovnoměrný podíl všech jmenovaných mocností na vývoji po roce 1945. To znamená, že chce li pan rektor tvrdit, že nás RUDÁ ARMÁDA V ROCE 1945 DOBYLA tak to bylo i vinou USA a GB o čemž ale bohužel pomlčel. Z jakých důvodů je jen otázkou jeho svědomí a možné politické závislosti.Národy vzniknuvších socialistických zemí neměly možnost se k závěrům dohody z Jalty vyjádřit a musely ji respektovat.

Závěrem bych rád připomněl, že pan Grubhoffer velmi dobře rozumí i imigrační politice a to ve smyslu poškozování Českého národa a ohrožování národní integrity, která již dnes má mnohé trhliny. Nelze opomenout ani značná bezpečnostní rizika. Považuji za velmi zcestné srovnávat situaci, kdy z Československa emigrovali lidé na západ s imigrací lidí z islámského světa do Evropy. Čechoslováci jsou Evropané a křesťané s podobnou kulturou jako v zemích okolo nás, což o běžencích z islámských částí světa neplatí. U nich je problém v zásadní kulturní rozdílnosti, v náboženské rozdílnosi a vzdělanosti. Takoví lidé nám budou přidělávat jen více a více starostí a budou zbytečně zatěžovat náš již tak chatrný státní rozpočet, kdy nejsou ani prostředky na to, aby páni zubaři dělali lidem obyčejné plomby do zubů na pojišťovnu. Naši předkové mimo jiné říkali, že křesťanství a islám-to je jako oheň a voda. Shodou okolností je to letitá pravda kterou neradno potlačovat. Chápu, že exodus muslimů nabývá značných rozměrů, ale myslím si, že je v zájmu Českého národa a republiky tyto lidi nepřijímat. Je to sice tvrdé, ale v zájmu naší země a našich dětí. Na druhé straně, když už chtěli Američané válku v Iráku, Libyi, Sýrii nebo v Afghánistánu, nechť si nyní také oni sami tuto situaci řeší. Oni jsou původcem války a stěhování národů.

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Jsem Ruský agent placený Kremlem,navíc i bolševik a vůl

  • Plně souhlasím a klidně bych se pod tento článek sám podepsal. Jen škoda, že některým jedincům s vymytými mozky nedochází, že kapitalismus je pro kapitalisty, což je při nejlepší vůli jen málokdo z nich. Děkuji za skvělý článek.

  • Pousmála jsem se nad žehráním nad tím, že si člověk upravil ideu k obrazu svému. V žádném ideálu se nedá prakticky žít. Proto se upravuje. Když se podíváme, jak to v praxi dopadá, když se idea neupraví, tak vidíme, odkud a kam jde EU. Pokud včas neuznají vůdci EU a národních států, že se takto nedá žít, tak to dopadne moc špatně.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*