Jsem Čech a je mi naprosto „u zadku“, co chtějí nějací „žaludi“ někde v cizině!

Jsem Čech a je mi naprosto „u zadku“, co chtějí nějací „žaludi“ někde v cizině!

Ano, je to tak, vůbec mě nezajímají příkazy nějakých degenerovaných potomků starých šlechtických a zednářských rodů, kteří se pokouší řídit svět z Bruselu a Washingtonu a hodlám naprosto ignorovat každý jejich pokyn a příkaz, který se nebude mě samotnému líbit!

Já jsem žádné ty „vocasy“ co sedí v evropské komisi, nebo v evropském parlamentu nevolil, a už vůbec jsem nevolil nějaké panáky z Washingtonu, takže ani nehodlám poslouchat jejich příkazy! Zvysoka na to co říkají, nebo co si přejí, kašlu! Jejich vize „uprděného“ multikilti homosexuálního světa, ve kterém jsou lidé preferující klasickou rodinu a národní státy označování za xenofoby se mi hnusí tak moc, až se mi z toho chce zvracet!

Nikdy o sobě neřeknu, že nejsem Čech (nebo Čechoslovák), nýbrž člen jakéhosi vymyšleného evropského národa! Žádný evropský národ neexistuje! V Evropě žije odjakživa několik národů a jeden z nich je slovanský a k tomu (ač v nás kolují i geny jiných národů) pořád ještě většinově krví a kulturou my Čechoslováci patříme! Tento fakt se nelíbí mocným tohoto světa, protože nejsilnějším slovanským národem je Rusko a to nebylo od svého vzniku ještě nikdy poraženo!

Také my Češi jsme v historii mnohokrát prokázali, že náš slovanský národ ač malý, má velké srdce a bojovného ducha! Naši slavní králové z rodu Přemyslovců dokázali porazit každého nepřítele našeho národa široko daleko a vládnout říši velké od moře k moři! Náš chrabrý český lid pod vedením nikdy neporaženého hejtmana Jana Žižky, dokázal porážet opakovaně křižáky z celé Evropy, posílané proti naší zemi papeženci z Vatikánu!

Je načase v sobě znovu probudit národního ducha a začít se připravovat na to, že tentokrát do naší země míří to největší zlo ze všech! Musíme jako jeden muž čelit hrozbě, která chce zavalit a zničit naší zemi a náš národ. Vzniklo ohavné islamo-katolicko-homo-multikulti spojenectví, jehož cílem je zničit svět, který známe, v kterém jsme vyrostli, a který se nám v principu až na některé výhrady líbí!

Naším prvořadým úkolem musí nyní být zabránit šíření výše zmiňované hniloby, které již zachvacuje západní evropské země k nám domů! Musíme odmítnout západní principy zvýhodňování menšin na úkor pracující, slušné většiny! Musíme odmítnout Evropskou unii a jakoukoli další federaci, nebo organizaci, která nám bude chtít vládnout zvnějšku a ořezávat naší suverenitu a národní práva! Musíme se sami rozhodovat co, nebo koho ve své zemi chceme, musíme tvořit vlastní pravidla a zákony, bez ohledu na to, jestli se líbí někomu z ciziny!

Dělat svou vlastní a nezávislou politiku lze, mít vlastní, bojeschopnou pozemní armádu a letectvo lze také a využívat v diplomacii toho, že na světě neexistuje (díky Rusku a Číně) jen jedna všemu vládnoucí temná síla lze rovněž! Chce to jen, aby ti, co budou vládnout naší zemi, měli národního ducha a rovnou páteř! Proto se lidé zkuste zamyslet, komu dáte svůj hlas ve volbách, protože zatím jen jedna jediná politická strana nabízí, že v případě, že volby vyhraje, si nebude uzurpovat moc vládnout pouze pro sebe, nýbrž se o ní rozdělí se všemi občany země!

Tomu systému se říká PŘÍMÁ DEMOKRACIE a v té se lidé mohou aktivně spolupodílet na řízení země a v referendech politikům NAŘIZOVAT, co mohou a nemohou dělat!
Loading...

Podobné články

3 Komentáře “Jsem Čech a je mi naprosto „u zadku“, co chtějí nějací „žaludi“ někde v cizině!

  • Souhlasím a o současnosti smýšlím podobně. Problém ale vidím v neinformovanosti a následné z toho plynoucí nejednotě. Těch agitujících hajzlů je jen hrstka, ale pálí naplno ze všech zbraní a nezasvěcenému to může dělat dojem, že je jich většina. Na druhé straně jsou lidé, kteří vědí o co se hraje a kteří si informace opatří, ale nedokáží se semknout, sjednotit, přestože nebezpečí je obrovské. Včetně stran a hnutí, je to katastrofa. A úplně nejhorší je nejpočetnější skupina zaneprázdněných či lhostejných, kteří se ZATÍM nemuseli zajímat, zda jednou, díky svému nezájmu, budou schopni obhájit holou existenci. Je to paralela s obdobím před 2. sv. válkou. Politika tenkrát také mnoho lidí vůbec nezajímala, ale nástup nacismu se pak dotkl úplně každého.

  • Pokud se nezbavíme vlády Sobotků, Hermanů, Babišů, Kalousků a jimi podobných, kteří nás neustále zrazují, okrádají , podvádí, olupují, lžou a dělají z nás poslušné ovce, nikdy se nic NEZMĚNÍ. Naopak nám ještě zavedou větší a tvrdší diktatůru. Je třeba volit lidi slušné, kteří to myslí s národem dobře a kteří nás vyvedou z totalitního EU a z nebezpečného válce chtivého NATA!

  • Souhlas. Jsem rozčílená na přeplacené úředníky v Bruselu a jejich nesmyslné počínání , rozkazování a vyhrožování. Všechno kvůli jejich prodejnosti a blbosti. Komu tento chaos jehož vůdkyní je Angela prospívá ? Myslím, že je voděnou loutkou, tak jako je Obama a spousta dalších. Jsou to zřejmě tajné spolky a kruhy penězochtivých, kteří chtějí nastolit NWO a ovládat tento svět. Hloupé a nemyslící obyvatelstvo je pro ně příslibem úspěchu. Myslím, že se na vymývaní mozků již pilně pracuje. Stačí se podívat na program TV a vidíme, že vedou připitomělé akční americké filmy, které připravují mládež na to, že bojovat je normální .Obyvatelstva je na zeměkouli moc a jisté skupině postačí jen otroci.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*